Poradňa od 36 týždňa v nemocnici v Trenčíne

lupape
23. feb 2013

ahojte žienky. na poradni mi sestrička u dr.oznamila že od 36 tt musím chodiť do poradne do nemocnice. teda ak chckem rodiť v trenčíne. chodili ste tam niektorá? a ako to tam prebieha? caka sa tam dlho? ďakujem za odpovede

anetkaadamko
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lupape
autor
23. feb 2013

nezaplatila. ale teraz na poradni ma sestrička upozornila že už musím chodiť do Tn. že Tn si dal podmienku, že kto tam chce rodiť musí od 36 tt chodiť na poradne k nim do nemocnice. ale vraj sa tam neobjednáva. len sa príde a caka. tak chcem vedieť ako dlho sa tam asi caka, lebo mám este dvojročného syna a nechcem tam stratiť pol dňa

zuzulica
23. feb 2013

@lupape Tak to je nejaká novinka, lebo čo som si pozerala a aj baby čo písali do Trenčína môžeš prísť kľudne až na pôrod.No musím pozrieť ich stránky.

malapepka
23. feb 2013

@lupape všetko závisí od gynekológa, ktorému budúca mamina chodí. Od 36.tt je tá možnosť chodiť na vyšetrenie už do nemocnice, ale aj nemusí. Môj gynekológ je toho názoru, že stačí, až keď ide žena rodiť, všetky ostatné vyšetrenia v poslednom mesiaci urobí on sám. Ale sú aj gyn., ktorí radšej pošlú pacientku do nemocnice, kde im urobia aj iné vyš., napr. ich dajú na pásy a tak. Ja som od 36.tt chodila už do poradne do nemocky (ale na MY), aj preto, aby som si omrkla, ako to tam chodí, trošku sa zoznámila s prostredím. Aj pri druhom budem už chodiť posledný mesiac do nemocky. Ostatné, ako je čakacia doba, to už neviem, snáď ti nejaké baby popíšu.

lupape
autor
23. feb 2013

pre mna to bola tiez novinka lebo ked som cakala syna chodila som az ku koncu tehotenstva k svojej dr. do nemocnice som sla iba na konziliarne vysetrenie nakolko maly bol otoceny opacne. aj sa rodil koncom panvovym. radsej by som chodila k svojej dr.,ale ze sa to neda.

gubcikova
23. feb 2013

ja som tam chodila do rizikovej.nemáš rizikové?

dena567
23. feb 2013

Baby ano je to tak od 36 tyzdna sa chodi na poradne do Tn pokial si si vybrala TN porodnicu...vraj vysiel novy zakon aj mne to spominal gynekolog...v niektorych v nemocniciach je to uz davno tak napr Ba atd...a uz je to aj v Trencine...

lupape
autor
23. feb 2013

nie. vsetko je ok. doktorka mi hovorila ze mozem byt tehotna stale ked to tak dobre znasam. ako hovori moja doktorka,vsetko je perfektne.

lupape
autor
23. feb 2013

@gubcikova a to si chodila na to druhe poschodie?

veronicka12
23. feb 2013

Ahoj ano je to tak je to nove nieco od 36tt sa budeme hlasit uz len v nemocnici v Tn.

gubcikova
23. feb 2013

@lupape áno

lenula57
23. feb 2013

to vážne?? 😲 ..ach jáj..

@lupape prosím ťa ku komu chodíš jakej doktorke??.. 🙂

lupape
autor
23. feb 2013

@lenula57 chodím do teplíc. dr. kotlebova. vidím že máš tiež termín v apríli. možno sa stretneme v nemocke ak budeš rodiť tiež v Tn

sandrika1986
24. feb 2013

@lupape : Ja chodím ku dr. Kotlebovi a on ma tam poslal keď som bola v 40.tt, dovtedy som chodila k nemu na poradne. V nemocnici som bola na poradni 2x, nečakala som tam dlho, odmerali mi tlak, zobrali moč, spravili srdcové odozvy, sono a lekár ma vyšetril a keď bolo všetko ok išla som domov. 🙂

lenula57
24. feb 2013

@lupape To bude fajn ale podľa mňa je to blbosť lebo kamaratka teraz rodila a ona tam chodila až keď maličké prenášala po termíne že či bolo všetko v pohode a takto dúfam že ma tam nepošlú nechce sa mi behať po nemocnici.. a kedy máš presný termín? 🙂

lupape
autor
24. feb 2013

@lenula57 mne sa tiež nechce behať na poradne do Tn. ale už s tým asi nič nenarobím. termín mame 15.4. paa

lupape
autor
24. feb 2013

@sandrika1986 a to si chodila na to druhé poschodie? a kedy si tam chodila? ráno ci až neskor?mne sestrička u dr. povedala že tam sa neobjednáva. iba sa príde a hotovo. že robia kazdy deň okrem pondelka. mne ide hlavne o to že mám 2 ročného syna,tak sa tam nechcem dlho zdrzovat.

sandrika1986
25. feb 2013

Ja som chodila na prízemie na poradne. Väčšinou som chodila okolo 11 h.

p3tuliatko
25. feb 2013

@lupape ja som teraz 2mes. dozadu rodila a do 42tyždna som chodila normalne ku svojej gynekologičke žiadne take že do nemocnice. to čo toto za novinky su? 😲 😲

p3tuliatko
25. feb 2013

@sandrika1986 no a ja chodím k jeho žene ku Kotlebovej (ked myslím tých istých Kotlebovcov z Teplíc) a mna nikde neposlala a to som prenášala a ešte ktomu v den termínu som k nej išla na poradnu. Len mi vypísala takú tzv. žiadanku na vyvolávanie. ale potom do týždna sa krpec aj sám vypýtal. Prečo jeden tak a druhý tak?

sandrika1986
25. feb 2013

@p3tuliatko : Ja som mala tehotenstvo bez problémov a v 40.tt ma tam poslal,že už mám tesne pred pôrodom, bola som tam len 2x, naposledy doobeda a v noci som prišla na príjem a za 20 min už bola na svete dcérka. Neviem podľa čoho, posielajú budúce mamičky. Na poschodie som nechodila, len na prízemie tam som mala posledné poradne.

p3tuliatko
25. feb 2013

@sandrika1986 ja som tam bola raz ale nie preto žeby ma dr. poslala, ale že som necítila malého pol dna čo hol u nás nezvyk a potom som šla domov. a o dva dni som rodila 😀

sandrika1986
25. feb 2013

@p3tuliatko : Ja chodím ku Kotlebovi a sem tam som bola aj u jeho ženy, keď bol chorý . Si priamo z Teplíc ?

lupape
autor
25. feb 2013

tak ja fakt neviem prečo ma tam posiela. prvý syn sa rodil KP,tak je to možno tým. sa jej na to opýtam lebo nabudúci tyzden mám ísť k nej a pak už do nemocky mám chodiť

p3tuliatko
25. feb 2013

@sandrika1986 ja som tiež bola par krat u neho ked Kotlebová mala dofču 🙂 Áno som priamo, prečo? 🙂

sandrika1986
25. feb 2013

Ja som tiež priamo z Teplíc, bývam tu už dlho 🙂

lila69
13. mar 2013

@anetkaadamko Nemas prosim blizsie info o zazmluvneni porodnika v TN? Pisala si ze od novembra to je mozne uz i v TN, tak by som sa chcela spytat na nejake blizsie info, ceny atd. a na stranke nemocnice to nemozem najst. 😒
No musim sa na tie poradne od 36 tt spytat svojho lekara, chodim k Mudr. Jankovskemu a teda nemam chut chodit pred koncom tehu niekam inam 😠

anetkaadamko
13. mar 2013

http://www.fntn.sk/files/verejnost/20130301-cen...
tuto je to vypísané..........musíš spísať zmluvu z nemocnicou......

baskustek
2. máj 2013

To uz vsetky takto musime chodit pred koncom teh.na poradne do nemocnice.Ja som v 38.tt a zajtra tiez idem prvykrat do nemocnice na kontrolu.Ale tiez sa mi to zda zbytocne,aspon tie porodne saly by nam teda mohli ukazat

evkafi
15. júl 2013

robia v tn poradni v nemocnici aj sono ? ked tam mame chodit od 36tt?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre