Ako ste pociťovali pretáčanie a pohybovanie sa bábätka v bruchu?

1. máj 2023

Ako ste pociťovali pretacanie a pohybovanie sa bábätka v bruchu? Nemyslim uz kopance, ale týždne okolo tych prvých pohybov, ake ste mali pritom pocity?
Ja citim take cudne vlny vnutri, akoby sa mi aj tazsie dýchalo a srdce rychlejsie bilo, taky tlak, je to ono? Navonok nevidno este nic.

domka222
1. máj 2023

Srdce rýchlejšie bije,lebo musí čerpať viac krvi a rýchlejšie sa dokážeš aj zadýchať. Okolo prvých, také jemné pohyby v podbrušku. Ale ak máš vyslovene búšenie srdca a tlak,radšej sa na to spýtaj lekára

kristella
1. máj 2023

Ahoj,robili ti teraz niekedy krvný obraz? Nie si anemická? Takto by si to mohla pociťovať. Mne v prvom trimestri veľmi rýchlo klesol hemoglobín a niečo takéto som občas pociťovala. Plus som bola zrazu hrozne unavená a zadýchala som sa aj pri chôdzi do mini kopčeka. Pohyby boli skôr ako také bublinkovanie alebo ak ti niekedy pri mori “oďobkávali” tie malé rybyčky nohy, tak taký pocit som mávala v podbrušku, také ťukanie.

beata_k
1. máj 2023

Take bublikovanie v bruchu

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre