Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Bolo neplánované, ale stalo sa vysnívaným

sophieeee
30. mar 2015

Keby ste mi pred rokom povedali ze budem matkou v 19 rokoch asi by som vas vysmiala. Este donedavna som "vystraja" kamaratila sa len s chlapcami,zila som slobodny zivot. V lete som stretla chlapca a zazila lasku na prvy pohlad na ktoru som nikdy neverila. Netrvalo to dlho a dali sme sa dokopy. Zistila som ze som mala tu cest byt jeho prvou partnerkou v posteli co je snom snad kazdej zeny a co sa dnes malo kedy vidi aby muz cakal 20 rokov na "vysnivanu" zenu. Po troch mesiacoch vztahu sme osavovali moju 19tku na chate. Ziadna velka party len ja,priatel a jeho najlepsi kamarat. Trosku sme popili a celu noc sme sa milovali. Uz v predoslich vztahoch som verila partnerom a nedavali sme si pozor, no tento krat nam uslo. Ostala som tehotna a zistila som to az mesiac potom. Prvotny pocit z tehotenstva bol pre mna obrovsky sok nakolko mi to sestricka mojho gynekologa oznamila pohrebnym tonom. Neratali sme s tym a moje rozhodnutie bolo mozno sebecke ale pre mna spravne. Rozhodla som sa babatko si nechat a nazor priatela ma nazaujimal. Samozrejme som mu to povedala a nadseny nebol no povedal ze respektuje moje rozhodnutie a ze s nami ostane. Teraz mame pred sebou posledny trimester a mam dokonale tehotenstvo. Ziadne strie,ziadne tazkosti, babatko rastie ako z vody aj ked stale nevieme sto percente pohlavie tak sa na neho tesime. Termin otehotnenia bol na narodeniny a termin porodu mi mozno vyjde na meniny 😊. Tehotenstvo ma velmi zmenilo k lepsiemu. Vzdala som sa cigariet,marihuany a vytriedila som zoznam ludi s ktorymi som travila a stracala cas. Kazdej zene prajem taky krasny pocit ako prezivam pri kazdom pohybe a pri kazdej komunikacii s babatkom.

jaruska8
30. mar 2015

@sophieeee Ahoj, prajem ti, aby si bola šťastná a budeš skvelá maminka. Držím palce.😊

sophieeee
autor
30. mar 2015

@jaruska8 ahoj, dakujem krasne 😊 vidim ze vy uz skvelou mamickou ste tak drzim palce aj vam 😉

mamjka
30. mar 2015

@sophieeee už teraz si skvelá mamina lebo si urobila to najúžasnejšie rozhodnutie v živote 😉 a až teraz ozaj stretneš nekonečnú pravú lásku na prvý pohľad 😉

sophieeee
autor
30. mar 2015

@mamjka krasne ste mi poskrabkali ego 😃😊 dakujem..lasku na prvy pohlad som zazila uz vlastne druhy krat 😊 ked som videla drobca na usg

zabina27
30. mar 2015

@sophieeee teda verit chlapovi, ktory so sexom len zacina, ze si da pozor, je podla mna velmi riskantne, ale gratulujem k tomu naslednemu rozhodnutiu a prajem pohodovy porod a aj babo 🙂 a mas vyhodu, ze ked babulo odrastie, stale budes mladunka 😀

iskricka55
30. mar 2015

Ja mam doma tiez taky pokladik, zazila som nieco podobne, proste bum a bolo vsetko no nic nelutujem vsetko je kraaasne a som strasne stastna, najlepsie neplanovat, tak sa drz a nex tito vydrzi 😉

Tu začni písať odpoveď...

Odošli