Bude to chlapec alebo dievčatko?

miriam17
30. jún 2006

dobry den 🙂 chela by som sa opytat ako vyzera ta tabulka ci chlapec alebo dievcatko? 😖 dakujem za vase odpovede

lily1983
16. apr 2009

ahoj leonik, a ake si mala bruško pri dievčatku? lebo mne povedali, že to bude dievcatko podla scanu, ale každy mi vravi že vizeram na chlapca, tak som už z toho uplne mimo. kupujem vecičky pre dievcatko, ale asi budem viac menej biele veci kupovať, lebo neviem ci mam tomu scanu až tak veriť.

leonik
16. apr 2009

lily1983: u holčičky jsem měla břicho kulaté, ale zase jsem měla pevné vlasy a nehty a v obličeji vypadala na kluka 🙂 u kluka jsem měla břicho hodně dopředu, ale kvalita vlasů a nehtů teda mizerná 😀

leonik
16. apr 2009

já jsem nakupovala věci neutrální, ale u nás na UTZ bylo krásně vidět že je to holčička 🙂 Tak jsem od 20tt kupovala výbavičku dorůžova 😉

lily1983
16. apr 2009

no aj mne lekar povedal, že je to isto dievcatko, a všetci sa tak tesia lebo v manželovej rodine nemaju dievčatko 😅 ..aj ja mam vlasy a nechty pevnejsie ako predtym a zdravsie, krajsie..a bruško mam dopredu, špicate, a skor tak dolu uložene..inak velmi energicke dietatko budeme mat, asi atlét 😀

cetera
17. apr 2009

tak to moja kvalita vlasov je teraz hrozna a o nechtoch ani nehovorim...takze ako citam vyzera to na chlapca, ale zase plet som mala doteraz hroznu a uz je to dobre tak ako pred tehu a to vraj dievcata odoberaju krasu maminkam....tak neviem teraz.....aj ked vsetci by chceli dievcatko len ja chlapceka aj ked to je jedno len nech bude zdrave

lily1983
17. apr 2009

ahoj, no to je jasne, nakoniec je to jedno, hlavne o zdravie tu ide..ale rada by som to vedela ci ružova alebo modra..ja som ani nevracala, iba dva krat, raz z fazule a raz z hrachu, asi nelubi strukoviny, odvtedy ani nepapam take, lebo ked sa vyvratim, som tak flakata, ze mi to mizne aj dva mesiace, strasne nieco..a v tvari som trocha ospatnela, to je pravda, flaky, vyrazky...vela makeupu, ale kaslem na to...uz tesim na mimi 😅

cetera
17. apr 2009

mne tiez nie je zle...nastasie...vracala som len raz vraj len nieco lahke na veceru tak som si dala detsku vyzivu a o 5 minut bola von...odvtedy som ju jedla ale uz nie vecer......tiez som mala vyrazky od zaciatku a ani make up nepomohol zakrit, ale zacala som pouzivat stary dobry aknecolor a su prec....chvalabohu.....ale zato som mala casto bolesti v podbrusku a od predvcera ma pobolieva ked lezim v pravo dolu niekde okolo vajecnika....takze nemozem spat na pravej strane a ani na chrbte je to hrozne...

lily1983
17. apr 2009

ja viem, a to si len v 18tt, ja celkom dobre este spim, lebo som unavena z prace, akurat na vecko musim chodit, a ked citim, ze babo je hore, ajtak zaspim, nieje to az take horrible, ale bude, viem to 🙄

loli2
18. apr 2009

Ahojte baby, ja uz mam 7(teda skoro8) mesacne dievcatko doma, teraz tehotna nie som, ale snad nevadi ak sa pridam?? 🙂 Vyzera to tu zaujimavo. Tehotna je teraz moja sestra a velmi sa tesime na sesternicu, ci bratranca 🙂
Moja babka mala 2 diavcata, moja mamina 2 dceri a moja teta ma tiez 2 dceri.. A ja mam tiez dievcatko a tak sme velmi zvedave co bude mat moja sestra 🙂
Ona si je ista ze caka dievcatko, hoci je to len 8tt teraz. Inak aj ja ked som bola tehu som si bola ista ze mam babu, neviem dako som to vycitila. MOj manzel si zelal synceka, tak sme tiez robili vselijake "testy" ze co to bude a pokazde nam vyslo chalan, aj kazdy sa ma pytal ze ci cakam chlapcek, vraj podla bruska ake mam a ze som opeknela.. No takze na taketo srandicky netreba verit, predsa pohlavie dietata nemoze ovplivnit tvar vazho brucha 🙂) To zavisi skor od vasej postavi, aky ste typ cloveka... Pekny dnik a vela zdravicka vsetkym tehulam 🙂

loli2
18. apr 2009

jaaj prepacte baby, ja som citala tie prispevky na 1ej strane cize dakedy z pred 3 rokov a na to som reagovala a potom pozeram ze kde to zase som?? 🙂 Este sa musim ucit tu v tom pohybovat 🙂

ludka77
18. apr 2009

Ahojte aj ja čakám dievčatko. Zle mi nebývalo vôbec, pleť mám oveľa krajšiu ako pred tehu. Bruško mám okruhlé vôbec nie špicaté. S nechtami som nikdy nemala problém, mám ich také pevné ako vždy. Stále ich nosím dlhé a nikdy sa mi ešte nechet nezlomil a ani teraz v tehu to nieje inak. Nechutí mi ani čokoláda ani nič podobné čo by mi vraj malo brať keďže čakám dievčatko.
Takže na mňa nesedí žiadna z povier. 😀

Keby ste ma videli zozadu nikdy by ste nepovedali že som tehu. A to som pred tehu vážila 55 kg. Teraz mám 61 a to jem viac ako pred tehu. dokonca by som povedala že som až pažravá 😀

Tak dúfam že nám už nenarastie cikulka lebo všetko čo moja mamina nakúpila je dievčenské 🙂

maatkka
18. apr 2009

loli ja mam tiez uz skoro osem mesacne dievcatko a tiez som si bola ista ze to bude baba aj ked mi skoro vsetci tvrdili ze som opeknela a budem mat chlapca dokonca aj MM si myslel ze bude mat syna 😀
no neviem ci sa to tu uz neriesilo ale by ma zaujimalo co si myslite o cinskom kalendari pocatia???
ja sa na tom celkom bavim lebo mi zatial uplne vsetko vyslo - napr. moja zabka mala byt podla toho dievcatko ja som mala byt baba moje segry mali byt baby moj synovec mal byt chlapcek mojej kolegine syn mal byt chlapec atd. 😀 😀 😀

adka21
20. apr 2009

ahojte minule som niekde nasla ze ak ma dietatko neviem aku frekvnciu srdiecka bude to bud dievcatko alebo chlapcek len tearz neviem kde som to citala neviete mi poradit kde by som to nasla???

shpirti
20. apr 2009

cinsky kalendar pocatia:VYCHADZA AJ MNE! 😅

valhali
21. apr 2009

adka, dievctako ma od 140-160 srdiecko a chlapcek od 120-140. Dievctakam bije srdiecko rychlejsie. V amerike lekari vraj podla toho zenam tipuju pohlavie,ked este nevidno na usg a je to spolahliva metoda.
Moja dcerka mala tiez okolo 160 a vedela som,ze to bude baba.

co sa tyka cinskeho kalendara, tak mne nevysiel, mal byt chlapec a mam dievca 😅 . Aj teraz ma vyjst chlapec,tak dufam,ze sa myli aj teraz,lebo chcem dievcatko 😎
Inac je to blbost,lebo podla toho kalendara napr. na celom svete, kazda 30rocna zena, ktora otehotnie v januari ma chlapca? To by vsetky 30 rocne v septembri rodili na celej planete chlapcov, o mesiac vsetky zeny dievcata...trochu blbost,nie? 😕 🙂

valhali
21. apr 2009

mne sa skorej pozdava ten vypocet podla vymeny krvi partnerov,zda sa mi logickejsi,aj ked o pohlavi rozhoduje hlavne to,ci je tutu mutu pred ovulkou,ci po ovulke

adka21
23. apr 2009

valhali dakujem ti a ked mam zatial v knizke napisane 140 na frekvencii srdca

juvimail
23. apr 2009

prosim vas, kde najdem tu tabulku, ktora bola spominana na zaciatku a malo by sa dat vypocitat pohlavie aj podla veku otca?DAKUJEM

golanovci
23. apr 2009

moja babka vesti a pred 3 tyzdnami mi povedala ze som tehotna,v ten den som si robila test a nic,nemohla som otehotniet pol roka a potyzdni,ze si vyskusam urobit test a som tehotna,no a pred vcerom mi povedala,ze budem mat dvojicky,tak zajtra idem k lekarovi,som zvedava co mi povie...

scandya
23. apr 2009

golandovci- daj vediet ci budu dve, ale mas zlatu babku 😀 😀 😀 ze pozdravujem

ygreen
24. apr 2009

čínský kalendář mi vyšel na 100%, takže se chci podle něj řídit i teď - chtěla bych zase chlapečka, tak na to musíme vlítnout od srpna do listopadu 😀

tucniacik
24. apr 2009

my sme spravili vsetko preto aby teraz druhe babo bol chlapec, a je to zase dievcatko... a pritom aj cinsky kalendar hovoril chlapca, aj lunarny, aj vestec mi to povedal, a povedal to a mojej svokre a noazaj vseto co povedal sa splnilo, aj sme nacasovali styk tak aby to bolo co najblizsie k ovulacii aby k vajicku prve dorazili y-lonkove spermie, a predsa len nam vcera potvrdili ze to bude dievcatko... nevadi, hlavne ze je vsekto ok....

zajkka
26. apr 2009

tucniacik a bola si na 3D?

quetinka28
27. apr 2009

ahojte!ja som mala hlavne chut na sladke jedla,ani nie na čokoladu,skor na palacinky,žemlovku. . .bývalo mi dosť zle,maso som nemohla ani cítiť.dnes ideme na sono,vraj už by mohlo byť vidno pohlavie,tak sa nechame prekvapiť.aj sa trošku bojím,len aby bolo malé v poriadku

tucniacik
27. apr 2009

zajkka, ano, bola som na aj na 3d...

deborah1
27. apr 2009

Ahojte.Dnes idem konečne po dlhej dobe na sono,tak mi zviera v žalúdku,aby bolo všetko ako má byť,ale aj sa teším,či nám už povie pohlavie,som vééééľmi zvedavá.Quetinka,aj ty tuším ideš dnes na sono,tak daj vedieť,čo to bude 😉
Tucniacik,do tretice to snáď výjde,ten chlapec 😉Ale som múdra,že? 😀 Uvidím,či budem múdra aj po dnešnom sone. 😀

tlenka
27. apr 2009
tlenka
27. apr 2009

este chcem dodat, co sa tyka frekvencie srdiecka, tak v 11 tt bola frekvencia 156... tak to sedi na babu 🙂

aeouliana
27. apr 2009

neviem ako to je s tymi vsetkymi tipmi, ale ja som mala pri prvom tehu brucho ako futbalku (okruhlucke), vlasy, nehty, pokozka nadherne, dokonca som si ani nemusela holit nohy, lebo mi chlpy nerastli 🙂)) cele tehu bolo super, kopce energie. babo sa vrtelo ako sidlo vo vreci a cele tehu mi hovorili, ze to bude chlapec a mam nadhernu blondavu babulku. teraz mam ksicht horsi ako v puberte, vlasy permanentne mastne a brucho "rozliate" a chlpy rasu o 100 6....... tak mozno bude chlapcek. ale aj ked bude druha bambulka..neva, budeme mat prevahu nad tatikom 🙂))

deborah1
28. apr 2009

Ahojte,tak čakáme chlapčeka.Je síce pravda,že asi bol splodený v deň ovulácie,ale na ostatné výskumy a reči už neverím.Ja som tiež nie raz čítala,že pri veľkej tehu nevoľnosti sa večšinou rodia dievčatá-pre zvýšenú hladinu nejakého hormónu.No,mne bolo celý 1.trim. od rána do večera tak zle,že som nebola ničoho schopná,v predošlých tehu mi bolo zle minimálne.A teraz som taká vyhádzaná,že podľa toho,čo sa hovorí,že dievčatko berie mamičke krásu som myslela,že čakáme krásne dievčatko. 😀 Takže na odhady už neverím,treba si počkať na sono,a hlavne na pôrod,tam je to už isté. 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre