Som v 25. týždni a chcem sa poradiť ohľadom pohlavia

cica255
12. okt 2016

V 5-6 mesiaci mi povedala moja doktorka že pravdepodobne čakám dievča .. a v 23. Týždni mi povedali v nemocnici že vyzerá to na chlapca ale že nevie .. že vyzerá to na chlapca že to má pipík a semenníky ale že nevie .. málo to taký výbežok ako pipik ale ja som kdesi čítala aj bolo mi povedané že ak dievča to má. Poraďte mi ďakujem 🙂

kurciatko23
12. okt 2016

mojej znamej tvrdili do 9 mesiaca,ze to bude dievcatko a narodil sa chlapcek :_) ja som bola pri oboch detoch na 4D, tam je to vsak vidiet uplne

mariba77
12. okt 2016

Ja som do 27 tt čakala dievča a na 4d malo pinďa 😂

evita_g
12. okt 2016

@cica255 Ak videli pipík a semenníky, tak by to mal byť chlapec, nie? 🙂

cica255
autor
12. okt 2016

No ja fakt neviem lebo niekedy tvrdia to a úplne to je opačne .. tak uvidím teraz 20 idem na sono tak hádam mi už určí presne čo to bude ..

emilia25
12. okt 2016

Tiez sme boli na 4d a povedal nam ze to bude dievcatko comu sme vobec neverili lebo predtym 3 chalani tak som sa vzdy pocas sona pytala a veru vsetci mi vraveli dievca.a muz uverim az ked uvidim a naozaj sa nam narodila nasa princezna s krasnou cikulkou a nie pipikom.

cica255
autor
12. okt 2016

Zlaté.. ja tiež skôr dievča lebo všetko ružové aj kočík ešte k tomu .. tak hádam tá baba to bude .. lebo som čítala že aj dievča má taký výbežok ako chlapec tak neviem čo si mám myslieť

kristinka86
12. okt 2016

@cica255 Na 3D/4D Ti povedia na isto. Tam to je vidieť úplne detailne a v Tvojom štádiu tehu to je už na 99% isté, nakoľko nič isté na 100% nie je. Ale nám krásne ukázali buď kávove zrniečko, alebo pipiša ako hrom. 😅 😉 😀
Mojej doki by som neverila, má veľmi slabý ultrazvuk.

cica255
autor
12. okt 2016

A 3D ultrazvuk koľko stojí ? .. no veď som rozmýšľala asi pôjdem naň a ty čo čakáš ?

kristinka86
12. okt 2016

@cica255 Dievčatko má ten výbežok, ale zo začiatku len, kým sa vyvíjajú pohlavné orgány. Vtedy to nie je možné rozoznať ani na 3D. Neskôr už však áno. 😉
My sme mali prvého chlapčeka. Potom dievčatko a teraz zas dievčatko. Potvrdené na 3D dvakrát. 😉 Raz v 24tt tuším, druhýkrát v 32tt. Stojí to individuálne - okolo 30eur s celkovým vyšetrením bábätka. 😉

alenkay7
12. okt 2016

@cica255 v dnešnej dobe neist na 4d alebo 3d ultrazvuk je až neludske, niektory gynekologovia ho už maju a je to sučast vyšetreni. pišem to preto že je to až neludske, lebo napr. mne pri tom zistili že mala ma v mozgu rozsirenu cievku, takže odvtedy bola sledovana každedva týždne. nakoniec bolo všetko v poriadku, este sme do roka chodili na kontroli na neurologiu pre istotu. Ale tym som chcela povedat že na tom ultrazvuku vidiet nielen presne ake pohlavie ma, lebo podla mna nie na to bol určeny ten ultrazvuk ale na to aby sa vedelo vcas predchadzat tzv. anomaliam alebo ochoreniam . takže ked niekto v dnešnej dobe nejde na to tak je ...

cica255
autor
12. okt 2016

No tak potom neviem čo čakám .. vy si čo myslíte baby ? .. jáj tak no to je dobré .. no veď jasné je to aj nato určené.. možno by som šla na to ale uvidím ešte čo a ako ..

alenkay7
12. okt 2016

@cica255 však ak ti zaleži na tom malinkom a chces aby bolo všetko na 100percent ok, tak by si mala. 😉

cica255
autor
12. okt 2016

No veď jasné dám si to asi.. a ty si x MT ?

agathachristie
12. okt 2016

@cica255 tak si daj spravit krvne testy a mas to iste 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre