• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kedy vystaví lekár tehotenskú knižku?

1. decembra 2016 
Ja som dostala v 9tt keď videl srdiečko a pohyby :slight_smile:
8. aug 2013 o 08:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som v 5t+4 a povedala mi ze v 8 tyzdni uz dostanem knizku :slight_smile:
23. jan 2014 o 14:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Výtok je v pořádku-může trvat celé těhu..vitamíny klidně ber.Já mám onemocnění štítné žlázy,takže jsem nemohla nic jiného než kyselinu listovou..pak dále jsem měla málo železa-tak ještě to..vlastně obyčejný B-complex :slight_smile: průkajdu jsem dostala někdy kolem 11tt-12tt,už nevím přesně ;)
24. feb 2014 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
knizku dava lekar az v 8 tyzdni tehotenstva :slight_smile:
24. feb 2014 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj taku otazku, gynekolog si znaci do knizky tyzdne podla coho?.... mne napisal ako 11t, a pritom podla dna poslednej meenstruacie mi vychadzal 13t. .... pise to asi podla skutocneho oplodneneia? Cize fetalny vek baba?
5. jún 2014 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj ja idem na druhu kontrolu bud tyzden budem v nejakom 8-9tyzdni a cakamzemi da knizku-ma sa vystavit ked uz je vidiet srdiecko, takze nie je to rozhodnutie doktora len-budem si ju pytat lebo to xcem hned aj v robote povedat-si potom hned v ochrannej dobe
co sa tyka vitaminov -odporucam ti si precitat odbornejsie clanky a poradit sa s doktorom v tomto si nedaj ordinovat od mamiciek..predca vitam doplnky su umela forma napr vitamin A zelezo atd sa maju uzivat pod lekarskym dohladom lebo vo vacsej forme mozu uskodit-ja prave tiez vaham a xcem sa s nim poradit ak nebude sxopny konzultacie take menim doktora-lebo tento moj je mily atd ale stara skola..
a este-tehotnej radit colu-nieee tiez si precitaj co obsahuje cola paneboze!!
27. jún 2014 o 09:28  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mne ju dal v polovici 8 týždňa.
16. júl 2014 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mne sa vcera stala taka "vtipna" vec, dostala som knizku v 9 tyzdni, nepytala som, proste mi ju sestricka dala a vcera na prvom odbere krvy na mna ina sestricka vybehla, ze preco uz mam knizku, ked este len koncim 10 tyzden, sak to sa mi moze este hocico stat, a da mi ju az na najblizsej kontole. Taka podpora ze konec...
18. sep 2015 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pri oboch tehu som mala tehu.knizku vo 12 tt.a ked citam prispevky cudujem sa ze lekari nekde davaju tak skor
18. sep 2015 o 10:21  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja celkom nechapem tento system. Ak je zaciatok tehotenstva najzranitelnejsi, tak prave preto by sme mali mat nejaky doklad pre pripad autonehody, alebo v pripade, ze odpadneme niekde na ulici... Niekedy si myslim, ze im ide o tych par centov co daju na ten kusok papiera... Mne dal v 7 tt. :wink:
@dominikav123
18. sep 2015 o 10:22  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ja som v 10 ci 11 tyzdni a stale nevystavila a uz by sa mi celkom aj zisla nakolko potrebujem dat pisomne vyjadrenie zamestnavatelovi. Zajtra idem na odber krvi, myslite ze mozem normalne poziadat o jej vystavenie? ci ako to chodi? nechcem byt zase drza ze ja diktujem alebo co :grinning:
22. feb 2016 o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@permanentka Jasne, kludne ho uz popros :slight_smile:
22. feb 2016 o 14:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@girlie_konik dakujem za radu :slight_smile:
22. feb 2016 o 15:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cau takze skvor ako v 10tyzdni ju cakat nemam
1. dec 2016 o 09:41  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok