Môžem byť tehotná a aj napriek tomu mať menštruáciu?

cara12
12. aug 2018

Už to budú asi 3týždne, čo som spozorovala zvláštne zmeny ako pár dní mierne zvýšená teplota bez iných príznakov choroby, obrovská náladovosť, sem tam nechuť, sem tam veľká chuť na jedlo, silné bolesti hlavy a najnovšie sa pridala aj nevoľnosť, napína ma hlavne ráno a večer na zvracanie, dnes silné nafúknutie, a bolesť v spodnej časti brucha a krížov..mám pocit, že z môjho brucha je jeden veľký nafúknutý balón a celkovo sa cítim zvláštne tak nejak inak..je tu však niečo čo mi nesedí ako napríklad menštruácia ktorá trvala od 30.7 do 3.8 - tento krát takmer úplne bez bolesti, ale špinenie to nebolo. Ďalej ma vôbec nebolia prsníky. Užívam aj horm. antikoncepciu ale zdá sa mi že jeden deň som vynechala..viete mi niekto poradiť, či by som reálne mohla byť tehotná, poprípade, či by to test už vôbec ukázal?

veronice
12. aug 2018

Pozri, ani samotny vyrobca antikoncepcie ti nezaruci uplne 100% ochranu pred pocatim. Takze ak si este aj nejaku tabletku vynechala, ano, mozes byt tehotna. Menstruacia pocas tehotenstva je tiez jav ktory sa moze vyskytnut. Teraz by ti test teoreticky uz mohol ukazat tehotenstvo ak si otehotnela este v tom juli. Vyskusaj a uvidis ;) alebo pockaj do dalsej menstruacie a ak ti bude stale divne, zbehni lekarovi...

ujaju
12. aug 2018

Sú to síce ojediné prípady, no aj toto sa stať veru môže. Ešte by som ale na nejaké tie závery nerobila, je na to ešte skoro. Antika vie tiež niekedy v tele narobiť väčšiu šarapatu, ako by vôbec musela

miselin3
12. aug 2018

Kamarátka ostala tiež takto tehotná,počas tehotenstva az do 6 mesiaca mala normalne menstruaciu.tiez brala antiku a prisla nato az tusim v 3 mesiaci ze je tehotná

lkristinka
12. aug 2018

Áno 🙂 kamarátka mala menštruáciu až do konca tehotenstva , ale antikoncepciu brala len do 4mesiaca

evittam
12. aug 2018

@cara12 Suhlasim uz s napísaným. Len dodam,ze ja beriem HAK uz roky a veľakrát som zabudla a neotehotnela som. Oba razy to bolo plánované.😉

blairgossip
12. aug 2018

Kamoska mala menzes 2 mesiace a ked jej vynechal isla na gyndu a on ze Pani ved vy ste v 12 tyzdni

janulka2811
12. aug 2018

Tomu ver,ze mozes byt tehotna.
Ja som bola v 10.tt,ked mi gynekolog oznamil,ze mam okamzite odlepit Evru 😁😁😁 priznaky som nemala iba mi bolo jedno rano zle ...
MS som mala pravidelny a normalny ..

cara12
autor
12. aug 2018

@janulka2811 a bruško ešte nebolo vidieť? :D

janulka2811
12. aug 2018

@cara12 nie ani v 5.mesiaci,mala som 45kg iba a sportovala som,takze kde nic tu nic 😁😁😁

sonka4774
4. sep 2018

Ahojte, myslíte že by som mohla byt tehu aj napriek velmi silnej menštruácii, ktorá trvala ako obvykle? Mam taky divný pocit lebo ma boli ľavá strana brucha, niekedy aj pravá ale na tej ľavej to cítim viac a akoby mi to prechádzalo aj do chrbta...

tinakhan
5. okt 2018

Ahojte baby spravila som si test a ukazalo mi druha čiarka slaba asi o 2dni som dostala menzes mala som menštrlaciu 4 dni ale nie normalñe ako malo bi biť po menštrlaciji som si spravila druhi test a visledok to iste druha čiarka slaba mam bolesti podbruška na pravu stranu a bolja ma križe a nekedi mi je nevolno a sale sa mi toči hlaha ako kebi som bola na kolotoči prosimvas možem dostať otpovet?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre