Nechápanie rodiny

cica120
12. feb 2016

Ahojte chcem sa spytat... Pri prvom tehotenstve sa kazdy tesil a zaujimal sa ako sa babetko citi a teraz ked cakam druhe mam pocit ako keby to bolo celej rodine jedno. Ako ste boli natom vy???

prasiatko30
12. feb 2016

@cica120 to dieta mas preto ze si ho chcela alebo preto aby sa o teba zaujimala rodina??? - ked budes mat v tomto jasno tak nebudes mat problemy s postojom tvojho okolia.

cica120
autor
12. feb 2016

Jasneze preto ze som ho chcela ale nechcem aby robili rozdiely medzi jednym a druhym ..oni by boli najradsej keby mam 10rokov rozdiel 🙂 a hlavne svokra

prasiatko30
12. feb 2016

@cica120 ako urcite to uz nie je taka novota a ty si ta co musi ukazat ze si stastna s tvojou volbou - to co si mysli alebo planuje svokra ti moze vies co - mne tiez svokra po druhej omielala ze a teraz treba sa pokusat o chlapca - na co som ja vzdy s usmevom na tvari odpovedala ze ja som velmi az privelmi spokojna s dievcatami po urcitom case ju to prestalo bavit ja som sa zase tym nezaoberala ako niecim tragickym ze svokra mi casto hovori kraviny - no co temy na konverzacie su uz raz take a bodka. ja mam dve baby a som rada a co hovoria druhi mi moze jedine tak okolo usi prechadzat.

cica120
autor
12. feb 2016

@prasiatko30 ved urcite ja som tiez povedala ze kazdeho je hov... Dotoho co si ja robim...

nelinka2009
12. feb 2016

A nema na to svokra dovod?

cica120
autor
12. feb 2016

@nelinka2009 ako to myslis????nie ona je taka ze chce aby bolo vsetko podla nej este aj svadbu chce aby sme mali v presny termin ako ona

nelinka2009
12. feb 2016

Nemyslim to v xlom... Aj ja mam svokru, ktora sa rada stara.. Myvs nou nebyvame tak ju mam na haku... Ale napr. svagrinnej uz vytkla, ze preco druhe ( nam nie) ale je fakt, ze ma objektivne dovodybu svagrinky... Nemaju kde byvat ani z coho zit a teraz prislo na svokrine slova a ostalacsama s 2 detmi byvat u nich... Tak ja len tak... Ze aky ma bavto dovod... Ak ziadny tak si to nevsimaj, ved ona sano drobca starat nebude...

prasiatko30
12. feb 2016

@nelinka2009 svokra sa vobec do toho nema co hovorit do toho kedy ma mat jedna rodina svojich potomkov - pokial to dieta je neplnolete a totalne odkazane na nu. asi tolko k tomu ci ma svokra k tomu nieco dodat alebo nie

cica120
autor
12. feb 2016

@nelinka2009 preco ostala sama??? Tak to su zasa ine dovody to by som si aj ja rozmyslela

nelinka2009
12. feb 2016

@cica120 no pravdupovefiac, lebo je hlupa kacena... Ale ak zoberiem normalnu zenu... Aj nasa svokra robi rozdiely... Svagrinne deti maju viac ako nasa... Neriesim nemam deti kvoli nej... Teraz ale my cakame prveho vnuka - chlapca... Svokra si navtomto dost zaklada, tak som aj zvedava ako savtato situacia vyvinie... To je ale o mne...

nelinka2009
12. feb 2016

Nema pocit, ze by sa rodina nejak extra zaujimala o prvu... Skir teraz sa viac zaujimaju z dovodu toho pohlavia... Ked sa niekto pyta, tak odpoviem... Ale inak ma zaujem nikoho o moje deti moc neberie... Samozrejme naj je to, ze sa tesim ja a mm... Ostatni su nepodstatni, takze si zctoho nic nerob...

cica120
autor
12. feb 2016

@nelinka2009 v dnesnej dobe sa rad kazdy do kazdeho stara cize treba to asi brat jednym ichom dnu druhym von... A neni to vtom ze teba ma svokra mozno radsej ako svagrinu? 🙂

nelinka2009
12. feb 2016

Mna? Si sa zblsznila... Srandistka... Mna len trpela a modlila sa aby svadba nebola... Ja ako nevesta som jej nocna mora... Svagrinna moze cokolvek, aj slapat... Ale je to jej dcera... Ma odpustene...

cica120
autor
12. feb 2016

@nelinka2009 a tvoj manzel ma s tvojou maminou aky vztah?

jana_eyre
12. feb 2016

tiez som zazila - pri prvom boli vsetci nadseni, vyvolavali, chceli pomahat a zaujimali sa.. pri druhej to bolo o dost miernejsie a teraz pri tretom sa ma ledva niekto z rodiny spyta ako sa citim 😀 😀 (a pritom to prezivam najhorsie zo vsetkych, plus mam doma obe deti 😀 )

ale nerobim si z toho tazku hlavu, podla mna to je asi normalne.. prve bolo vynimocne, lebo bolo prve.. druhe uz pre ostatnu rodinu az tak vynimocne nie je kym je v bruchu - ked ale vyjde von, neboj sa, vsetci babo budu zboznovat..

dufam, ze aj to moje tretie 😎 a ked nie? tak co, my ho zboznujeme s mojim muzom a s detmi uz teraz.. 😅 😉

nelinka2009
12. feb 2016

To je skor otazka na neho... Ale podla mna dobry... Dolezite je, ze mama si ho vaxi ako cloveka aj ked je mladsi ( svokra mavtendenciu vsetkych nas povazovat za malevdeti) a on si zas vazi moju mamu... Bela nam pomaha s malou... Preco sa pytas?

cica120
autor
12. feb 2016

@jana_eyre tak urcite to este tak neprezivaju ked je v brusku ako ked je na svete... Ani mi nehovor pri prvom nic a teraz mi je stale zle a nikoho to netrapi :D

nelinka2009
12. feb 2016

Neboj to mozu byt len tvoje pocity... Hormony a tak... Ono savvsetko ukaze az po porode...

cica120
autor
12. feb 2016

@nelinka2009 len tal ze ako to uvas je... Lebo vecsinou pocuvam ze aj chlapy maju problemy so svokrami 🙂

nelinka2009
12. feb 2016

A tvojnmuz a vasi? Inak neviem kolko ste manzelia... Ale ja som prvych 5 rokiv svokru nenavidela... Teraz ju nemilujem... Nepocitujem k nej ziadne emocie... A cim menej sa stara... Tym je to lepsie...

cica120
autor
12. feb 2016

@nelinka2009 este niesme manzelia :D tak dobry vztah zatial ale myslim si ze tiez by nanich ponadaval niekedy

jana_eyre
12. feb 2016

@cica120 a mozno, ked brucho trocha podrastie, tak si to budu viac uvedomovat.. takto skoro to tehotenstvo citi asi iba zena cakatelka 😉

/aj ked musim povedat, ze mna dnes velmi milo prekvapilo ako si omna kamaratky robili starosti.. jednej som rano pisala, ci idu von a nevsimla som si, ze mi odpisala.. bola som vonku s deckami, nepocula telefon - ked som sa na neho pozrela, tam ma cakalo kopa neprijatych hovorov a smsiek, ci mi nic nie je.. bali sa, ci som niekde neodpadla pri zvracani na wc a uz mi isli zvonit do domu 😀 velmi mile, lebo o mna sa vacsinou nikto neboji, na obavy som tu ja.. a vidim, ze su to asi naozaj kamaratky../

nelinka2009
12. feb 2016

@cica120 tak ono vy dvaja si musite najst to co vam vyhovuje... Napr. my od zaciatku vieme, ze nechceme zit tak ako nasi, ale ani tak ako jeho rodicia a funguje to

cica120
autor
12. feb 2016

@jana_eyre jjejj no to je pekne 🙂 🙂 podla mna cim bude brucho vecsie tym menej budu primne lebo budem este viac nervozna nez som teraz :D

cica120
autor
12. feb 2016

@nelinka2009 len unas je problem ze zijeme u svokrovcov a ja to velmi zle znasam

nelinka2009
12. feb 2016

@cica120 mo tak tu je pes zakopany... Ked byvate u nich... Tak ichvtrosku do poctu deti nieco je...

cica120
autor
12. feb 2016

@nelinka2009 lenze my mame akokeby svoj byt oni svoj a my si vsetko platime sami cize ani nieje

nelinka2009
12. feb 2016

@cica120 skus si terax.predstavit, zecty si svokra avtakto svtebou byva syn s nevestou... Nmala by si nutkanie, pliestvsa im do zivota?

cica120
autor
12. feb 2016

@nelinka2009 tazko povedat ...

nelinka2009
12. feb 2016

@cica120 v podstate ti to moze byt jedno.. Len je to aj ich pozemok avtak... Ved vies... Nevsimaj si to... Ono savto vsetko casom utrasie... Mnecstale moja babka hovori... ' ach boze v tejto dobe dve deti ' a jacsa na tom vzdy zasmejem... Ona mala tri

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre