Neprajem si, aby ma chytali za tehotenské bruško

aadulik2110
20. okt 2011

Ešte som len v 10tt, bruško nie je vôbec vidno a všetci ma chytajú za bruško.... (tí, čo vedia, že som tehu) je mi to max. nepríjemné. Ako im to mám jednoducho vysvetliť.... lebo všetci mi tvrdia, že je to normálne....

aadulik2110
autor
25. okt 2011

@eeffka tak taký argument by aj vyhovoval ....
@bibi1711 a kde si si kúpila také tričko? môžeš aj do IP

no a čo sa tejto témy týka, tak v sobotu nám s manželom boli všetci blahoželať, bo sme mali narodeniny obaja a daná suseda, keď mi blahoželala, tak sa načiahla a chcela sa zasa dotknúť bruška, tak som sa odtiahla - na to reagovala suseda, že veď ona môže (dôvod - ona o tehotenstve vie) tak som jej hneď povedala, že NIE ona a ani nikto iný nemôže, lebo mi to je vrcholne nepríjemné.... tak sa mi uľavilo..... nič ma na mysli neťažilo, ale také tričko ako bibi písala si zaobstarám 🙂

bibi1711
25. okt 2011

@aadulik2110 , velmi rada by som poradila, ale mam ho po starsej dcerke a u si naozaj nepamatam...prepac

aadulik2110
autor
25. okt 2011

@bibi1711 ok, v pohode, možno google poradí :D

lujza123
25. okt 2011

jaaaj to som aj ja neznaasala ked mi kazdy sahal na brucho..mne to vadilo aj od blizkych a ked nebodaj niekdo cudzi bleeee....ale ja som sa nekaslala s nejakymi slusnymi vyhovorkymi ...vzdy som uhla pred kazdou rukou co chcela sahnut a hned som povedala ze mi je to vrcholne neprijemne

aadulik2110
autor
25. okt 2011

@bibi1711 takže google poradil
a aj pre ostatné, ktoré by chceli takéto tričko, nájdete ho v e-shope: http://www.mamimo.sk/news.php

bibi1711
25. okt 2011

@aadulik2110 , to som rada🙂

zuzikak
31. okt 2011

Je pravda, ze chytanie za brusko inej baby je uprimnym prejavom takej tichej radosti. Len si bohuzial mnoho ludi neuvedomi, ze mamicke to moze aj vadit. Ja tiez rada obcas chytim ale len ak mi je mamicka dobrou kamaratkou alebo z rodiny. Ale samozrejme, povazujem minimalne za slusnost sa vopred spytat, ci sa bruska mozem chytit alebo nie. Ak mi povie nie (a uz aj to sa mi stalo), tak to neberiem v zlom a respektujem to.

@aadulik2110 - takze ta tvoja suseda je riadne drza. Ked cuvnes a ide ta este presviedcat, ze ona moze ? Fakt drze.

Baby - napad s trickom je fakt super. To by pochopil aj somar 🙂

aadulik2110
autor
31. okt 2011

@zuzikak no ale môžem povedať, že odvtedy mám pokoj..... vôbec nie je na mne nejako vidno bruško.... pribrala som 1kg.... oblečiem rifle, ktoré som nosila pred tým a ešte ich mám stále voľné, nakoľko som pred otehotnením niečo zhodila... ani moja mamina ma ešte nechytila za bruško.... veď nie je čo....

zuzikak
31. okt 2011

@aadulik2110
chichi, no tak potom, kym nie je co, tak co chcela chytat ? 😀 -divne nie?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre