Nepríjemný sex v tehotenstve

meggie33
30. apr 2013

Dobrý deň, mám taký problém, počas sexu vôbec nevlhnem, bolí ma keď do mňa partner vniká aj každý prudší pohyb a celkovo na sex vôbec nemám chuť. Viete mi nejako poradiť? Ďakujem za každý príspevok.

lucka1987
30. apr 2013

@meggie33 je to normalne.. dnes chut nemas a o tyzden bude manzel pred tebou utekat... nie je to nic nezvycajne ak nemas chut tak to nesil zbytocne... aj ked samozrejme bezne v tescu dostat X druhov lubrigacnych gelov, ktore aj prijemne vonaju a nie je hanba ked si jeden hdis d kosika s nakupom.. a fat vydrzi dlho 😝

bodka13
30. apr 2013

nepíšeš v koľkom týždni si ...
1/ porozprávať sa o tom s partnerom a na niečo určite prídete
2/ ...počkať,kým sa ti chuť vráti lebo predsa len si hormóny robia čo chcú 😉
3/ ....použiť lubrikačný gel ,zmeniť polohu ,miesto ,...

meggie33
autor
30. apr 2013

som v 17tt, chuť nie je od začiatku tehotenstva ☹

cerez
30. apr 2013

Použiť lubrikant, ale ináč je to normálne. Hormóny sú hormóny. Ak je milovanie nepríjemné, mal by to vedieť tvoj partner. Nemal by ťa momentálne tlačiť do niečoho čo je ti nepríjemné, bolestivé.

mata128
30. apr 2013

U nas bol zas presne opacny problem😉. Len my sme ho zasa mali zakazany....

aristka
30. apr 2013

a prečo sexuješ ,keď nechceš,ak ťa má partner rád ,tak to pochopí a nebude ťa nútiť,veď sa to dá aj inak

matkamirko
30. apr 2013

na to, aby nieco bolo prijemne, sa prijemne musia citit obaja. Ak chut nemas, tak sa nenut. Ako tu uz bolo spomenute, ak je chlap normalny, tak to pochopi a vydrzi. Este nik na to neumrel, neboj sa. A lubrikant si ani nekupuj, ten riesi problem, ktory si spominala, ale neriesi to, ze co robit, ked nemas chut 🙂

sabina1975
30. apr 2013

@meggie33 u nas je problem opacny chut je vlhkost tak isto len mame zakaz 🙄

milota164
30. apr 2013

ked nemas chut tak by to mal partner pochopit a ked ju mat budes tak problem vyriesi lubrikacny gel 😉

kiara129
11. jan 2014

@lucka1987
@lucka1987 Ahoj.Chcela by som sa ta opytat,ci neublizi lubrigant dietatu.Ja tiez nemavam chut na sex a tiez byvam malo vlhka.

lucka1987
11. jan 2014

@kiara129 nie neublizi.. nema ako

jalucija
11. jan 2014

kupit lubrikant je najmenej ale dostat chut nebude asi take lahke.. Kazdopadne snaz sa aj kvoli muzovi

kiara129
13. jan 2014

Dakujem za odpoved

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre