Oznámenie manželovi, že budeme štyria

maja210
10. dec 2023

Ahojte, ako by ste oznámili manželovi ze čakáme 2.babo?
Prvý krát som mu dala malé papučky do krabičky.
Ale tento krát bývame v rodičovskom dome aj s mojimi rodičmi lebo ho budeme prerábať na 2 generacnycize sme všetci spolu v jednom dome a nechcem aby to vedeli aj naši takto skoro ešte.
Manžel príde teraz na Vianoce domov z CZ.

dori2
10. dec 2023

@maja210 ja som mu to povedala tiez na vinoce ked ukladal veci do umyvacky len tak medzi recou. este dva dni mi neveril ani ked som mu ukazala test :D

marzii35
10. dec 2023

@maja210 stieratelny žreb budeš ocko 😊

januska12323
10. dec 2023

Prečo by to mali vedieť všetci? Snáď máte oddelené bývanie a keď povieš nech nehovorí vašim tak nepovie. Ja by som nevydržala tajiť veď aj pri výrobe ste boli dvaja.

moneequa
10. dec 2023

normalne by som mu to povedala😀

diewcatqoo
10. dec 2023

Vysla som z kupelne s ocikanym testom, ci vidi tiez druhu ciarku a ze co budeme robit. Totalne neromanticke, ale nedokazem si predstavit, ze by som mu to neoznamila hned a ze by som mala cakat tyzden, dva do nejakeho vyznamneho datumu.

nikha2809
10. dec 2023

Ja som môjmu v sekunde volala ako som mala pozit.test, nevydržala by som čakať ani pol dňa

jj298
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
reanda
10. dec 2023

mozno mam skreslene predstavy o muzoch, ale neviem si predstavit chlapa, ktory by ocenil tieto preromantizovane sposoby oznamovania tehotenstva, ako paucky v krabicke a vsetky tie vymysly .. podla mna proste normalne mu to povedz vo vhodnej osobnej chvili, ved nemusis to vytasit rovno pri spolocnej veceri s celou rodinou

daniela2202
10. dec 2023

@maja210 takže papučky znovu do krabičky , pod podušku v posteli.... keď si pôjde ĺažkať, nech ho potlačia pod hlavičkou.... 😁😁😁👍👍👍

monikkatt
10. dec 2023

@maja210 ja budem asi za divnu ale nechapem tomuto trendu davat papucky, zreby, napovedy 🙈 sak je to moj muz, podielal sa na tom tak narovinu ze som tehotna 😃
Tieto prekvapenia by som si nechala pre starych rodicov

ivik4
10. dec 2023

Ved normalne , povies som tehotna a nehovor to rodicom, este to vediet nemusia.
Ja som staremu zavolala do roboty ze mam pozitivny test a bolo

petronellla87
10. dec 2023

@jj298 haha u nas presne takisto😁 dokonca aj nasa mala vtedy 9 mesiacov. A on sa pozrel na ten test a vravi mi ze To je tvoj?😂 No nie susedin😁😁

avonladyba
10. dec 2023

Príde mi to trápne dávať mu darčeky (papučky) alebo iné nezmysly. Krajšie mi príde to povedať vo vhodnej chvíli.

jj298
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
hederamonstera
10. dec 2023

@jj298 😂 napodobne. Ja som s placom sedela vtedy u nasho 6mesacneho, ked som mu to oznamovala,.😂😂 nastastie on vtedy plakal od radosti😂

nikolienka28
10. dec 2023

Ja som začala obávanou chlapskou vetou : Musíme sa porozprávať. 🤣🤣🤣🤣🤣

dusankomoj
10. dec 2023

Ja som môjho poslala kúpiť test a môžem snáď ja zato,že doniesol pozitívny?🤣 žiadne blbostičky okolo toho,normálne povedať,že budete mať bábo.

sevcikovaa
10. dec 2023

Môj to pri treťom vedel skôr ako ja...hláška bola máš náladu ako keby si bola tehotná 🤰🤰...to som mala ešte týždeň do menzesu... unavená, stále nespokojná a jedla som chilli ( hoci ho neznášam) 😆😆

rebrambora
10. dec 2023

Na internete najdes kooopec napadov.
Ja si tiez neviem predstavit cakat. Mojmu muzovi hovorim, ked mi meska menstruacia a pri oboch tehotenstvach bol pri mne na wecku ked som ocikavala testy.

terezka1947
10. dec 2023

Vždy sa zamýšľam nad tým,prečo by to nemali vedieť aj moji,či manželovi rodičia. A hneď od začiatku,veď sú najbližšia rodina 🤔
Inak,môj manžel vedel pri oboch skôr ako ja,že som tehotná. Čakal len,kedy sa ozvem🤣a keď som zistila,že som tehotná,hneď som mu telefonovala...a on,že....ja som to tušil.

7lenka11
10. dec 2023

Muzovi som poslala fotku do prace na whatsapp. Vôbec sme to nečakali, takže skôr som mu to posielala dosť zošokovaná. Ja nie som za nejaké velkolepe oznámenie, obe tehotenstvá som oznámila muzovi aj rodine uplne normálne. Povedala som, že som tehotná a doniesla som obrázok z ultrazvuku..

veronikam33
11. dec 2023

Nás maly mal 10 mesiacov, do tej doby som mu po odchode do prace pisala Lubime ta obidvaja, keď som si urobila test, napisala som mu Lubime ta všetci traja, pochopil to. Teraz o 12 rokov neskôr oznámil on mne, že som tehotná neverila som mu kým sme nešli k doktorovi, mal pravdu🤔🥰

cookie29
11. dec 2023

Maximalne daj drobcovi bodycko/tricko s napisom velky brat/velka sestra? Akoze ja neviem, nic moc by som nevymyslala... to je tak dobre pre Cibulkovu 🙂

maryetta
11. dec 2023

Ja som pri prvom. Dala pozitivny test do krabičky od hodiniek 🙂 byvali sme ale sami 🙂
Pri vsetkych dalsich testoch bol rovno pri mne 🙂 a hladali sme ciarky spolu 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre