Pocity v 14. týždni tehotenstva

23. júl 2023

Ahojte ako ste sa cítili v 14 tt? Viem ze kazda zena je ina ..mne okrem pŕs nieje nic aj tie raz bolia raz nie … na kontrole som bola pred 2 tyzdnami vsetko bolo v poriadku teraz cakam 3 tyzdne do ďalšej kontroly .. neviem si pomoct viem ze musim mysliet pozitivne ale strasne sa bojim aby neprestalo bit srdiecko …viem ze dostanem za to hejty ale proste neviem si pomoct ked sa necitim tehotne 😳 keby som uz mala aspon pohyby ze viem ze babo si spokojne kopka ..

ninka99865
23. júl 2023

Je to úplne normálne. A to neznamená že sa to potom zo dna na deň nemôže zmeniť 🤣 ten druhý trimester je najlepší preto, lebo nepríjemne príznak odznejú (v ideálnom prípade) a bruško ešte nieje také veľké ako v treťom trimestri že zavadzia. Neboj o pár týždňov začneš cítiť rôzne roztahy maternice a pichanie a spomenies si na toto krasne obdobie 😊

autor
23. júl 2023

@ninka99865 ďakujem ti velmi pekne si zlata 🍀❤️

bianka33
23. júl 2023

ja som to mala takto isto pri všetkých troch tehotenstvách. Len treba vydržať, za pár týždňov si už bude spokojne kopkať a ty budeš vedieť, že je všetko ok 🙂

autor
23. júl 2023

@bianka33 och potešili ste ma 🙏🏻ja viem ze keby mi bolo zle mozno by som hundrala tiez ze preco minjenzle ale aspon by som vedela ze sa nieco deje 😂😂takto okrem bruska by som nevedela ze som tehu ..

autor
23. júl 2023

@bianka33 ❤️❤️

obleckodogymu
23. júl 2023

Ani ja som v tvojom čase nemala žiadne "príznaky", akurát čo má z času na čas prsia boleli. Užívaj si, že máš takéto tehotenstvo 😊s tým srdiečkom chápem, to sa boji každá z nás, ale netreba sa tým stresovať a veľmi na to upinat. Ja som sa zamestnala natoľko že som nemala čas nad tým veľmi rozmýšľať 😊 našťastie bolo všetko ok a od toho 16-17tt som už cítila pohyby, tak tam už som malého cítila denne, tak aj tie strachy odzneli 😊

autor
23. júl 2023

@obleckodogymu 🥰🥰🥰❤️ano samozrejme sa boji kazda jedna ..mne to pride neuveriteľne lebo sa nam po 12 rokoch podarilo ..ale zase na druhej strane si hovorim ze mozno tym ze konecne nam je dopriate tak vsetko bude v poriadku a tehu si budem uzivat 🙏🏻🙏🏻🙏🏻🍀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre