Pocity v tehotenstve

tete
26. sep 2008

Tato tema by mala byt o tom ako sa kazda z nas citi, ako preziva kazdy den v tehotenstve...a podelit sa o svoje pekne aj tie menej pekne pocity s ostatnými.............. 🙂

vivien22
26. sep 2008

tete - super téma. 🙂

shela
26. sep 2008

no je to moje druhe tehotenstvo ale moc som si ho este nestihla uzit kedze stale lietam za malou..sice pohyby uz citim ale noo fakt nemam vobec casu sadnut a vychutnavat si to ☹

vivien22
26. sep 2008

shela - ty už cítiš pohyby? to už by som aj ja chcela, ale to je asi tým, že už čakáš druhé baby.

vivien22
26. sep 2008

tete - ja idem budúci týždeň na tie AFP testy. tebe ako vyšli? a nevieš či môžem pred tým jesť?

dicinka1
26. sep 2008

ajojte..co ste citili ked ste este nevedeli ze ste tehulky?ako take pocity..atd

bianus
26. sep 2008

aj ja neviem dockat prvych pohybov, zatial stale citim pohyb mojich criev... 😀 inak uz som v poho, sem-tam ma rano napne. tazke jedla nemozem papat a ani naduvacie. sice ma furt naduva, asi aj zo vzduchu....ale keby som zjedla nieco super naduvacie...musela by som byt na samotke-zatvorena.. 😀 😠

sandrika
26. sep 2008

je to tým, že už čaká druhé mimi ja som ,ale tiež cítila skorona zač. 16tt
shela ty siinak chcela otehotnieť tak skoro? Už som sa ťa to v dákej téme pýtala... 😵

shela
26. sep 2008

vivien..no hej uz citim a brusko mam uz ako v 8 mesiaci ked som cakala malu...ved kukni do albumu babyboy or babygirl...posledne fotky...za mesiac a pol mi brusko narastlo zo 65cm na 91...pri malej som rodila a v pase bolo 101cm...ale zatial vaha isla len kilo nahor..tak aspon nieco pozitivne..ze vsetko ide do bruska

vivien22
26. sep 2008

dicinka1 - ja som nemala mrchu ani pred tehu, takže som vôbec netušila, že som tehu. až keď mi bolo už dosť zle od žalúdka (asi 2 týždne) spravila som test a bolo tam veľké prekvapenie. a ešte som mala dosť citlivé prsia. inak nič.

dicinka1
26. sep 2008

vivien..ani ziadne bolesti podbruska?nic?tak to,keby ti neboilo zle od zaludka,ani nevies ze si tehulka 😉

vivien22
26. sep 2008

shela - máš krásne brušinko, naozaj vyzerá ako keby si už bola v nejako 8.mesiaci.ja som zatiaľ pribrala len 1kg a bruško mám len také malinké. viem o ňom len ja. 🙂

tete
autor
26. sep 2008

tak toto ma velmi tesi,, vsetky vas vitam v nasej novej teme 🙂

vivi to su ake testy?

bianus
26. sep 2008

mne uz bolo zle, asi tak 2 dni pred menzesom....to bol piatok. v sobotu som chcela rodicom pomoct pri vynásani veci do ich bytu... bola som totalka, zadychcana a nevladala som....a to som si myslela, sak mam dostat menzes ...a ten neprisiel... 😀

shela
26. sep 2008

sandrika..nie postastilo sa...vies ja ani nerozumiem ako som stihla otehotniet...s manzelom mame TO 😅 raz za mesiac niekedy cely mesiac nic a este k tomu daval pozor..ale mozno pocas toho nieco uslo a z toho som teraz tehu...normalne som chcela mat medzi detmi minimalne 5 rokov rozdiel no ale co uz sa da robit..uz len tesit sa musime
dicinka...ja pri prvom som mala menstruaciu prve 3 mesiace takze som vobec netusila ze som v tom...az ked mi zacalo byt na zvracanie tak som isla k lekarovi ...bola som na tom ze mam nieco s bruchom- zaludocne problemy a on mi len oznam,il ze som v 3 mesiaci..inac nic ine som necitila..iba prsia sa mi zvacsili za necele 2 tyzdne a 2 cisla

tete
autor
26. sep 2008

vivi chod na moj album a pozri moj u lopticku, to sa nezda ale ono to fakt rastie...

vivien22
26. sep 2008

dicinka1 - vôbec nič ma nebolelo. ja som si myslela, že keď nemám mrchu, že nemôžem ani otehotnieť, takže som sa ani nejak nesledovala. až tie nevoľnosti sa mi už nezdali. 😉

sandrika
26. sep 2008

shela naozajk krásne bruško ja somlen o niečo väčšie mala v deň pôrodu 😉
vivien vo zVolene môžeš isť ajna d ultrazvuk v 25 tt stojí to za to 😉 , ale objednaj sa už v 20t

sandrika
26. sep 2008

malo tam byť 3 D hrozne sa ponáhľam 😀

sandrika
26. sep 2008

shela no a teš sa deturence sa spolu prehrajú...to ja mám neskutočný pocit že som tehu a test negatívny , dokonca ak krv .....no mne sa to nezdá stále..my si pozor nedávame , ale umyselne sa chceme začať snažiť až na rok v apríly

tete
autor
26. sep 2008

shela fakt krasne brusinko...... 🙂

dicinka1
26. sep 2008

aha..dakujem vam... 😉

vivien22
26. sep 2008

tete - už som pozerala, nenapísala som ti? je krásne, pošli mi trošku, nech aj mne už narastie. 😉 tie AFP testy to by mali byť tie genetické, na tie rôzne choroby

sandrika - idem na povinný ultrazvuk v 20tt, tak by som sa aj hneď objednala. veľmi sa na to teším. 😉

shela
26. sep 2008

sandrika..no ved aj ja som nebola velka pri prvom ale teraz no nenormalne... sice vaha nie ale ten obvod pasa ma dost znepokojuje... ja si nechcem ani predstavit ako budem vyzerat v 9 mesiaci... 😖 ale porodna sestra mi to vysvetlila tak ze som velmi rychlo otehotnela a moje svaly su uz roztiahnute z prveho tehu tak ze to preto..ale ja mam pocit ze ci to nebudu dvojicky...dufam ze nie 😔

tete
autor
26. sep 2008

dici..to ja som mala pocity ako pred mrchou, hlavne ma pobolievala podbrusko....citliva som bola asi na vsetko, nalady a tak

tete
autor
26. sep 2008

vivi- dik....neboj budes mat aj ty...aj moj chrbat zacina citit, ze nosim nieco pred sebou....moj drahy sa mi smeje ked lezim a idem sa otocit, ze " pozor moja mala velrybka sa otaca"........ 🙂

vivi no ano to je ten screening...robil my ho, bolo to ok!
kamoske ho robili, mala zle vysledky, poslal ju do BB, a tam bolo vsetko ok, tak netreba stresovat dopredu

sandrika
26. sep 2008

shela a na sone si ešťe nebola?Lebo pri dvojkách je aj HCG oveľa vyžšie....a ozaj mala si ty už mrchu???
Ja viem, že toje tým, že si nedávno rodila a vôbec celkovo tým, že to je druhé mimčo, neboj ono honebudeš mať oveľa väčšie pri pôrode len terazje na tebe rýchlo vidieť že si tehu a ako si to vlastne zistila?

tete
autor
26. sep 2008

baby ja idem na obed, uz to nevydrzim dlhsie...dobru chut!!!!!!!!! 😝

vivien22
26. sep 2008

dobrú chuť tete 😉
aj na mňa už prišiel hlad ale dnes som bez obeda lebo končím skôr v práci tak nestíham ísť na obed.

shela
26. sep 2008

sandrika...ja som vo Svedsku a tu je tak ze robia len 1 sono v 19tt a srdiecko zacinaju pocuvat v20tt..vsetko zistuju z krvi.a moca.no ale ked sa ich opytam ze ako tak ze vsetko je OK ako ma byt..ja som rok a mesiac po porode a menstruaciu som dostala mozno po 4 mesiacoch od porodu...a ako sme to zistili? No este v marci som bola dost chora- vnutorne krvacanie crevnych stien..odvtedy mi haprovala menstruacia..niekedy meskala 2-3 tyzdne...koncom jula sme boli na SK a tam mi uz meskala 3 tyzden no a ja ze to bude z tych problemov co som mala ...no ale svagrinka ze skus si urobit test...akurat co mi bolo divne mala som tlak v prsiach ale neboleli ako pri prvom tehu...no tak som si kupila test a bola som si 100 % ista ze budu negativne...tak som si vravela ze ked mi ten test ukaze 2 ciarky tak to bude fakt ako ked panenka maria pocala z nicoho..no a tie testy vysli pozitivne..tak sme utekali kupovat dalsie 2 ine znacky a opat pozitivne

sandrika
26. sep 2008

shela fíha to vidíš ja si tehu pripadám už tretí týždeň ma trápia nevoľnosti vnedelu ráno som kus zakrvácala ako keby pri hniezdení potom predvčerom po styku inak mrchu nemám zato mrchovské bolesti neskutočné, veľmi ma bolia bradavky, BT 36,9 a vidíš testy negatívne toja som si zase bola istá že tehu som

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre