Pocity v tehotenstve

tete
26. sep 2008

Tato tema by mala byt o tom ako sa kazda z nas citi, ako preziva kazdy den v tehotenstve...a podelit sa o svoje pekne aj tie menej pekne pocity s ostatnými.............. 🙂

tete
autor
1. okt 2008

a neprechladla si???

sandrika
1. okt 2008

j anevioem mohla som,ale myslíš, že z toho by ma boleli bradavky, zvracala by som, trpela nechutenstvom a no a ešťečoby z toho mohlo byť stále cikám, aj v noci a pichá ma vo vaječníkoch a mam žltý vytok 🤐 🤐 🤐 😖
akože taktozle ako mi je dnes miešťe v živote nebolo

tete
autor
1. okt 2008

kokrem tych bradaviek, by to aj mohlo bat...ked som byvala ja prechladnuta tak ma boleli vajecniky, casto som chodila na zachod...no fakt neviem, a co nejdes k lekarovi?

vivien22
1. okt 2008

už som späť od zubára, našťastie nebolelo.
sandri - to ma mrzí ale možno zlý test. choď radšej k Dr. aby si si bola na istom.

sandrika
1. okt 2008

na gyndusom objednaná ,ale najskorší termín mali za 3 tt
možno zajtra zajdem k obvodnej , teplotu mam 37,4 a dole 37,2

tete
autor
1. okt 2008

vivi a co ti robil.....sandri urcite chod k lekarovi

vivien22
1. okt 2008

sandri - to fakt radšej choď, keď aj k obvodnej.

tete - blombovala ale našťastie taký zub kde mám vyťahané nervy, tak to nebolelo. som jej povedala hneď z príchodu nech spraví len nejaký malý kaz a nech je to rýchlo. 🙂 ale o mesiac idem znova, brrrrr...

niki21
1. okt 2008

ahojte.prave som sa zaregistrovala uz dlhsie chodim na tuto stranku a citam vase prispevky..bo snazime sa o babetko tak som chcela nejake informacie..momentalne meskam viac ako 2tyzdne testy su negativne co ma mrzi ☹ byva mi zle od zaludka ale nevraciam,mam husty biely vytok,BT36,8-9,a prsia ma tiez bolia na dotyk tak neviem no podla tohoto by som mozno aj bola tehotna ale TT negat, doktorke este nechcem ist ale neviem kolko mam cakat chcela by som to uz vediet 😔 ..dakujem vopred za radu...

sandrika
1. okt 2008

jamám podozrenie na mimomaternicové tehotenstvo už som aspoň zjedla rožok,ale tie bolesti dole sú strašné asipôjdem radčšej aj na pohotovosť ak to do večera neprejde

shela
1. okt 2008

niki...skus kupit ine testy a otestovat opat... priznaky sice mas ale moze ist aj o nejaku hormonalnu poruchu...ked test vyjde opat negativny tak utekaj k lekarovi

vivien22
1. okt 2008

sandri - naozaj radšej choď aby si niečo nezanedbala. budem na teba myslieť a držať palce. potom napíš čo ti povedali.

niki21
1. okt 2008

shela....a nevies ake su najlepsie??

vivien22
1. okt 2008

niki - ahoj, a ako dlho sa snažíte o mimi? nevysadila si náhodou hormonálnu antikoncepciu? Ja som vysadila a za 5 mesiacov som mala len raz mrchu ale aj napriek tomu som otehotnela 😀

shela
1. okt 2008

sandrika...mimomaternicove tehu sa neprejavuje bolestami...mam kamosku ktorej zistili mimomaternicove az v 19tt...mala stastie ze sa jej nic nestalo...bolest mozes pocitit az pri prasknuti vajcovodu..ale to by si ani jest nemohla.... a ta teplota ukazuje na zapal v tele.. takze podla mna o mimomaternicove tehu nejde..mozes mat zapal tak akurat..

shela
1. okt 2008

niki...ja mam taku skusenost ze tie najdrahsie ´su na hov.. 😅 a tie take ako mamatest sa osvedcili ako dobre...pri clearblue, rapi...mi vysli testy negativne a to som bola uz v 2 mesiaci tehu..a teraz som kupila obycajne a ihned vysli pozitivne

xnikusx
1. okt 2008

ahojte...kto mi poradi? za posledne dva mesiace som pribrala 7 kg, co je u mna nezvycajne, lebo vazim 42 kg a tolko vela som nikdy nevazila a mozem jest cokolvek a aj tak nepriberiem a teraz som bola 2 mesiace v uk pracovne a tak strasne som pribrala...mam pocit, ze sa mi zvacsili prsia, ze mam nafuknute brusko, chute sa mi miesaju neskutocne...nie som nahodou tehotna?uz vtedy, pred dvoma mesiacmi som mala pocit, ze sa so mnou deje nieco zvlastne, ale dostala som menstruaciu, tak som nad tym prestala uvazovat.Potom som ju dostala opat, ale pocula som, ze mozem dostat menstruaciu este pocas prvych mesiacov tehotenstva...je to pravda?Poradte mi prosim...

shela
1. okt 2008

xnikus...ja som mala menstruaciu prve 3 mesiace ...no ale na vahe som tolko nepribrala...vies ked si napisala ze si v UK tak sa ani necudujem..tam priberie kazdy asi aj anorektik...z tej stravy aku tam maju 😝 ...

sandrika
1. okt 2008

shela no dúfam noja som si práve vyhladala, že sú bolesti v podbrušku a nepravidelné špinenie a ja som špinila 6 x 😒

shela
1. okt 2008

sandrika..a ako dlho ti to uz takto trva?? Lebo keby to bolo viac ako den pri mimomaternicovom tehu by si uz davno bola v nemocnici.. a to nehovorim o tom ze by si mala krvacanie v brusnej dutine( nasledne by si mohla dostat otrvau krvi)...ja som prekonala ´iba ´krvacanie crevnych stien a poviem ti ze to bolo 3 krat horsie ako porod...to ma drzali len na morfiach...

niki21
1. okt 2008

vivien22..ahoj.no snazime sa skoro rok a ked som vysadila lieky tak mi zacala meskavat okolo 1-2 tyzdnov..sla som s tym doktorke a ta mi nasadikla duphaston a hned ponom mi meskala len 1den tak som si myslela ze uz je vsetko vporiadku.to bolo minuly mesiac a teraz mi zasa meska ale dufam ze uz preto ze som tehu.. 🙂

xnikusx
1. okt 2008

shela...no hej, ale ja som tam takmer nic nejedla...prisla som z uk...pozrela na vahu a zhrozila som sa a to boli len 4 kg navyse...potom som 2 tyzdne bola len na light strave a pravidelne som cvicila...a po 2 tyzdnoch 2 kg navyse...no necakala som, ze schudnem tak rychlo, ale uz vobec nie, ze priberiem...

shela
1. okt 2008

xnikusx...ale pocas tehotenstva priberas najviac az v 2-3 trimestri...ja som za cele tehu pribrala skoro 8 kil...a teraz som v 16tt a vaha ukazuje iba kilo nahor...no neviem ale ked tak skus si spravit test alebo zajdi rovno k lekarovi

vivien22
1. okt 2008

niki - tak to fakt neviem prečo ti mešká, možno sa ti uhniezdilo vajíčko neskôr a test to ešte nezachytil. ja som si robila RapidClear ten je vraj najcitlivejší. a mne napr. brali krv na nejaké iné vyšetrenia a ani tam nezistili, že som tehu a to som už bola len sme o tom ešte nevedeli.

niki21
1. okt 2008

vivien22...no ved je dost moznosti kazda sme individualna tak musim len pockat este par dni a testnem..naposledy som testovala pondelok..

vivien22
1. okt 2008

niki - počkaj pár dní a uvidíš... držím palec 😉

sandrika
1. okt 2008

shela asi od 8.30 😒 bt mi stúpla na 38,5 ja nemám isť ako k dr teraz som sama doma s lUkym do nemocnice ďaleko auto nemáme,musím ešťe dve hod vydržať na muža

tete
autor
1. okt 2008

sandri utekaj k lekarovi pre istotu..budes aj ty kludnejsia

vivi ja sa hrozne bojim zubara ☹

vivien22
1. okt 2008

tete - veď aj ja, panika. už som bola objednaná pred rokom ale som sa bála tak som to zrušila a od vtedy som sa neobjednala. a teraz mám už 5 kazov.

tete
autor
1. okt 2008

no ty mas pat kazov, ja uz nemam pat zubov, ja mam taky problem, ze mne ked sa zacne robit diera, tak mam hned aj hnis a zub musi ist von 😅

tete
autor
1. okt 2008

boze dnes som konecne citila drobca..... 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre