Pocity v tehotenstve

tete
26. sep 2008

Tato tema by mala byt o tom ako sa kazda z nas citi, ako preziva kazdy den v tehotenstve...a podelit sa o svoje pekne aj tie menej pekne pocity s ostatnými.............. 🙂

bambulla
9. okt 2008

ahojte tehulky ja som tu nova .som 23tt a este stale ma moje babatko nechce kopkat,niejake je lenive myslite ze je to O.K? ja som s toho trosku nervozna bojim sa ci je vsetko v poriadku zajtra idem na poradnu tak mi drzte palceky prosim. dakujem

vivien22
9. okt 2008

ahoj bambulka - neboj sa, určite je v poriadku. ak je to tvoje 1.tehu, tak pohyby môžeš cítiť aj neskôr. zajtra sa určite Dr. popýtaj čo a ako.

bambulla
9. okt 2008

dakujem ze si ma povzbudila, cakali sme sest rokou nedarilo sa nam a teraz je to moje 1.teho tak sa velmi tesime a dufam ze nam to dopadne dobre.drzim palceky 🙂 🙂 🙂

tete
autor
10. okt 2008

prajem krasne ranko, ako vidim zas vsetky spite...ale ja pockam!!!!! 🙂

vivien22
10. okt 2008

ahojky tete, si tu??????

vivien22
13. okt 2008

Dobré ránko dámy,
kde ste všetky?????

tete
autor
13. okt 2008

ahojky vivi, prajem pekne rano.... 🙂

vivien22
13. okt 2008

tete - čo nové?

tete
autor
13. okt 2008

joj...dnes rano mi ide, zohrievala som v hrnceku caj v mikrovlnke...a tak sa mi zohrial, ze ked som ho vyberala za usko, skoro som prisla o prsty.....teraz sedim za PC, jednou rukou pisem, a druhu mam strepanu v salke plnej studenej vody...dobre nie??? 😠

a vy ako kedy ides na tu genetiku?

vivien22
13. okt 2008

tete - musíš dávať pozor! idem zajtra ráno, a do konca týždňa si beriem dovolenku, ak mi to budú zajtra robiť. Ale doma zostanem aj tak, ak mi to aj nebudú robiť lebo už mám toho dosť v práci. Trocha oddichu mi nezaškodí. Ozaj, mi už vieme čo čakáme? A vy, ešte stále nie?

tete
autor
13. okt 2008

coooooooooooooooooo?

vivien22
13. okt 2008

Dr. vravel, že chlapca. 🙂

tete
autor
13. okt 2008

waw...to je super, takze Marco? 🙂 Janci sa urcite tesi.....ja este stale neviem, idem 27.10 na velke sno tak uvidime

vivien22
13. okt 2008

no, možno Marco a možno Adrián. Ešte uvidíme ale asi viac Marco. Tešíme sa veľmi, ale v podstate to bolo jedno, že čo to bude. Teraz aspoň viem aké veci mám kupovať. Aj ja idem na sono 27.10.2008. 😉

tete
autor
13. okt 2008

jojo som rada, boze co pocuam len chalani sa rodia, aj mne vsetci hovoria ze to bude chlapec, tak uvidime, ale hlavne nech su zdrave?

tete
autor
13. okt 2008

joj aj ja by som sla dovolenkovat, este mam 20 dni dovolenky.....rozmyslam ze si dnes aspon pol dna zoberem...nechce sa mi tu kvasit....cely vikend som mala nabity, tak by bolo oddychnut

vivien22
13. okt 2008

neviem ale ja som mala ten pocit, že to bude chlapec, už od začiatku. Svokra mi ešte robila tie kúzla z obrúčkou na nitke, že ako sa bude točiť a tiež jej vyšlo, že to bude chlapec. Ale hlavné je aby to bolo zdravé.

vivien22
13. okt 2008

veru ani mne sa tu nechce byť, tak som to vyšpekulovala s tou dovolenkou. Aj Janči je teraz doma, tak budeme aspoň spolu.

tete
autor
13. okt 2008

presne tak..... 🙂

tete
autor
13. okt 2008

uz ste nieco kupovali pre drobca?

vivien22
13. okt 2008

okrem kočíka som kúpila zatiaľ iba 1 dupačky a stadiaľto som kúpila jeden spací vak. ale rozmýšlala som, že pomaly začnem už nakupovať. z každej výplaty niečo kúpim lebo potom toho bude naraz veľa. asi začnem kupovať aj plienky. bola som pozerať a jedno balenie stojí do 500,- Sk. a keď si to takto mesačne rozložím tak to dúfam zvládneme.

vivien22
13. okt 2008

a vy, už ste niečo kúpili?

tete
autor
13. okt 2008

no ja som zatial kupila asi len 4 body, kosielky, plienky-platene, vankuse, ortopediske nohavice, deky- to mam este po nas.....ten kocik chce ist kuknut do prievidze, postielku som objednala cez internet

vivien22
13. okt 2008

tak to už máte celkom dosť. mi budeme mať postieľku od Ady, kúpime len nový matrac. deky máme tiež ešte odo mňa a aj Miška vravela, že nám nejaké požičia. ešte nám treba vaničku na kúpanie a autosedačku do auta. To je taká väčšia investícia. kde si kupovala oblečko? mne sa to zdá byť hrozne drahé u nás v obchodoch.

tete
autor
13. okt 2008

oblecko mam vsetko co sme este mi nosili...takze to je super, a viac kupovat male vecicky nejdem, naco ked to z toho rychlo vyrastie, radsej si potom kupim vecsie veci, vanicku mi pozicia svagrina, a budem mat vajicko od segrinej susedy

bambulla
13. okt 2008

ahojte baby, vivien gratlujem k chlapcekovi hlavne nech su nase deticky zdrave,nam najprv povedali ze budeme mat na 80%dievcatko ale v piatok som bola na poradni a povedali nam ze to bude chlapcek! 🙂 🙂 🙂 a v piatok idem na 3D sono tak sa uz velmi tesime zevraj to budeme mat na DVD-cku a malo by tam byt asi 60fotiek a 20minutove video zevraj je to velmi krasne.TETE a kde idete do PRIEVIDZEkuknut ten kocik lebo na namesti su dva take obchody je tam vcielka a aj barbora sa mi zda ze sa to tak vola a tam maju celkom dobry vyber,a ja som si pokupovala v tescu celkom pekne vecicky maju tam pekne veci ale aj v PD na obchodnom dome maju dobry vyber dnes som si tam kupila kosielky v predu na zapinanie za 29sk. a body za 69sk.strasne peknucke su tie malinke vecicky.mi sme kupili v piatok kocik v Partizanskom zelenkasty! 🙂 🙂 🙂 🙂

tete
autor
13. okt 2008

ahoj bambulka...chceme ist do tej barbory, a obchodny dom je niekde blizko, tohoto obchodu???

bambulla
13. okt 2008

obchodny dom sa vola Vtačnik a ta barbora je trosku vyssie. to je tam tak pokope vsetko aj ta vcielka je hned vedla obchodneho domu a ty si skadial?

tete
autor
14. okt 2008

joj ja som okres Krupina, ak ti to nieco hovori

bambulla
14. okt 2008

to neviem kde je a do Prievidze pojdete na taky maly vylet?.....vsak?... 🙂 🙂 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre