Precitlivenosť v 32. týždni tehotenstva

30. apr 2021

Žienky, som v 32.tt, fyzicky úplne fajn (zatiaľ), že by som mohla robiť reklamu na tehotenstvo, ale psychicky ... neustále mi je do plaču, rozhodia ma maličkosti, pritom sme s mužom neskutočne šťastní a zohratí, na bábätko sa veľmi tešíme a pripravujeme, no ja plačem aj keď odchádza do práce, keď sa objímeme... proste furt, úplná maličkosť ma vie dojať. Neviem už čo s tým, lebo ak majú ďalšie dva mesiace vyzerať takto, asi sa zbláznim.. a to ešte netuším, čo so mnou urobí pôrod aj obdobie potom 😀

Mali ste to niektorá tiež tak? Dá sa tomu nejako pomôcť alebo len to vydržať?

silvusias
30. apr 2021

Musíš len vydržať, ja som bola taká celé tehotenstvo 🙂 sa dodnes čudujem ako to ten môj so mnou vydržal 😂

martyzpp
30. apr 2021

Podla mna to je mile a brala by som to s rezervou. Taketo pocity su v tehotenstve bezne, treba sa nad tym pousmiat....mna tiez teraz vselico dojme az k slzam a nejakym sposobom si to uzivam. Tehotenstvo zazijes kolkorat, 2-3x? Uzi si ho aj s takymito srandickami.

deti95060810
30. apr 2021

joj mala som tiež tieto pocity.... rumázgala som často. po pôrode tieto stavy prešli...
Zaujímavosťou je že som to mala len pri prvom tehu. Pri ostatných vôbec....

adus5656
13. máj 2021

Ahoj ja mám to isté. Len ja som plus na rizikovom ale posledný mesiac plačem raz do týždňa a všetko má rozhodi. Ako chápem že je to aj obava o bábätko ale má rozhodi hočo tiež to pripisujem k tehotenským hormónom. Ráno vstanem a už cítim že mi je do plaču. A to som začínam 33 týždeň.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre