Sen o nebití srdiečka bábätka

kajka1512
13. feb 2021

Ahojte
Mala som nejaké zdravotné problémy od 7tt do 9tt
Mala som hnedé výroky už týždeň mám s tým pokoj chvalabohu už som trocha taká kludnejsia ale stále myslím nato , či bábätko je v poriadku či bije srdiečko či sa mu nič nestalo atd... ( v 8tt som bola na kontrole a bolo všetko ok)
Len tuto noc sa mi snívalo, že som išla na kontrolu a bábätku srdiečko nebilo
Som z toho veľmi rozrušená a ďalšiu kontrolu mám až 9.3
Stretla ste sa niektorá s takýmto niečim ?
Vďaka

marianarem
13. feb 2021

@kajka1512 Obavy sa prirodzene premietaju do snov, nemusi to byt vestecky sen, iba znak, ze mas v podvedomi strach. Tieto zaciatky su narocne, ked nemas ziadny sposob, ako zistit, co sa vo vnutri deje. Drzim palce!!

bona1393
13. feb 2021

Ahoj, je to úplne normálne, ak máš pochybnosti, nechaj to na intuíciu a zavolaj svojmu gynekológovi či by ťa nezobral o niečo skôr. Aby si bola v klude. Ak si kvôli tomu v strese neprospeje to ani tebe ani bábätku. Mala som s tým skúsenosť tiež (osobnú)... Pracujem so ženami (psychoterapia) ktoré si týmto prešli a radšej naozaj počúvaj na svoje pocity a intuíciu.

kajka1512
autor
13. feb 2021

@bona1393 ahoj , nemám pochybnosti len stres proste asi ako každá tehotná žena
Ja strašne verím, že sme ok sle len proste v podvedomí na to myslím, že či bábätko je v poriadku ...

kajka1512
autor
13. feb 2021

Ale mužovi som povedala môj sen a hneď ma dal do obrazu a povedal že láska neboj to sa ti snívalo, lebo sme sa pred spánkom ešte najedli 🤷‍♀️😂
Vtedy sa sníva keď idem spat s plným žalúdkom

bona1393
13. feb 2021

@kajka1512 No vidíš to 🙂 Bude všetko v poriadku neboj.

elenita
13. feb 2021

@kajka1512 Teraz si v kolkom tt? Ja som si kupila Baby sound a uz v 10.tt som hned nasla srdiecko babatka, to ma upokojilo.

kajka1512
autor
13. feb 2021

@elenita a kde si to prosím kúpila ? V 10 tt tiez

elenita
13. feb 2021

@kajka1512 veronikashop Mam ten Baby Sound C. Teraz som uz v 14.tt 😊

queen_mary
13. feb 2021

@kajka1512 ja som to mala celych 9 mesiacov, stale som sa niecoho bala, posledny tyzden som plakala, nech uz ide von, nech uz viem ci je zdravy. Aj preto sa bojim byt druhykrat tehotna.

miadi
23. feb 2021

@kajka1512 podla mna to najdes aj v bazari Hlavne k tomu kup aj ten gel. Je to super vec ked sa bojis, Ja som sa prve teho vobec nebala. No posledne po tom co som rodila v 18tt sa mi to zislo Hlavne tych par tyzdnov v 2trimestri a ked som potom od 15tt citila pohyby uz to tak Nebolo treba. Sen nic neznamena. Iba ze sa velmi bojis.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre