Skúsenosti so závratmi v prvom trimestri

zyzy11
9. nov 2019

Ahojte máte niekto skúsenosti stim že v prvom trimest ste sa cítila malatne mala ste závraty počas dňa úplne také že vám strpne celé telo obleje vás pot a točí sa vám hlava??trvá to len chvíľku potom to prestane a už som len taká malatna....

shani1588
9. nov 2019

ja ano, cely prvy trinester a aj polovicu z druheho. ale uz sa to pomaly lepsi 🙂 teraz som 26tt, vsetky vysledky z krvi som mala dobre, dokonca aj tlak stale u doktora ok. odporucil mi pit kavu a pit fatru.

charliee1980
9. nov 2019

Tetania ?

zyzy11
autor
9. nov 2019

@charliee1980 Tu mám negatívnu

zyzy11
autor
9. nov 2019

@shani1588 No nieje to nič prijemne bože tak to ešte budem dosť dlho bojovať stim keďže som úplne za začiatku tehu....a čo ti pomáha na zmiernenie

mimka11111
9. nov 2019

@zyzy11 Ahoj,mala som v prvom trimestri, ale vždy len večer. Ani do postele som nevládala sama prejsť, ešte aj jazyk sa mi "motal" 😬. A tlak som mala ok. Po 12.tt som už nemala žiadne problémy

zyzy11
autor
9. nov 2019

@mimka11111 No áno je to také čudné ešte aj keď dám hlboký nádych tak sa mi hlava zatoči....ach no je to strašne snáď to prejde aj mne a bude dobré...

shani1588
9. nov 2019

@zyzy11 mne tiez nic extra nepomahalo, ale ja si priznavam, ze som aj malo vody pila, tak mozno to bolo aj tym. neviem, uz je to ovela lepsie...

zyzy11
autor
9. nov 2019

@shani1588 Ja vody dosť vypijeme..no snáď sa mi to dáko ukľudní...

bojka22
9. nov 2019

@zyzy11 áno mala som to. Až sa mi zahmlievalo pred očami. Ale tak ja mam nízky tlak počas tehotenstva

zyzy11
autor
9. nov 2019

@bojka22 Mne tlak skáče momentálne takže nevieme

nikolieta9
9. nov 2019

@zyzy11 mne to trvalo asi do 5mes. hrozne nieco, myslela som, ze uz to ani neprejde a tie navaly tepla :/

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre