Slabšie pohyby bábätka v 27tt

kakali10
12. feb 2019

Ahojteeee, pocula som x krat ze cim je dieta vacsie tak tym intenzivnejsie citime pohyby. Co myslite ? 🙂 ja som v 27 tt a uz asi 4 dni citim pohyby ovela slabsie. Nestresujem sa , lebo kope pomerne casto tak viem ze je v poriadku, len ubral na sile 😁 ked to porovnam s kopancami pred dvomi tyzdnami tak velky rozdiel, to ma kolkokrat az zabolelo ake bomby daval 😁 dakujem vopred za nazory 🙂

gabuliacik
12. feb 2019

@kakali10 no ja si skor myslim,ze cim je vacsie,tym ma mensi priestor. Cize necitis az take bomby,ako vravis,ale skor take tlacenie pri pohyboch babatka. Tak si to aj pamatam troska,ked som cakala dcerku

veronika4495
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lula313
12. feb 2019

Moja nekopala vôbec, maximálne dve minuty vecer, keď som si ľahla a taký satanáš sa z nej po narodeni vyklul😀

beuss
12. feb 2019

@lula313 presne😂😂 moj tam drichmal snat celych 9 m😂😂 Vela krat cely den nic vobec, az k veceru ked som ho postuchala tak taky lenivy mini kopancek aby sa nepovedalo😁😁😁 a po narodeni 👿👿👿😂😂😂

katica2011
12. feb 2019

Aj ja tak viem, ze kym je mensie a ma viac miesta, tak su pohyby silnejsie a neskor, ked ma mensie miesto, tak su uz slabsie. Ja som teraz v 23.tyzdni a su dost silne.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre