Sny, že čakám chlapčeka a pritom čakám dievčatko

lia_nka
11. dec 2020

Ahojte ja sa chcem opýtať čím to môže byt čakáme opäť dievčatko ale už asi 5 krát sa mi snívalo že sa narodil chlapček aj tuto noc som videla ako som držala na rukách chlapčeka aj som ho kočíkovala čo to môže znamenať ? 😊

marseillefan
11. dec 2020

že máš bujné sny 🙂

alzbetka71
11. dec 2020

a priala si si dievča? či chlapca?

irusa
11. dec 2020

mať tvoje problémy....

lia_nka
autor
11. dec 2020

@alzbetka71 bolo mi to jedno ale bola som rada za dievča

mariska1989
11. dec 2020

To je to čo chceš o čom snivaš..poznám to veľmi dobre doma 2 baby .pustili sme sa že konečne ten syn po 2 neúspešných trhu bolo tu 3 ktoré postupovalo že už bude vidieť čo to je hmmm a bum ružová 😂 tak teraz doma 3 baby a nesmierne ich ľúbim

uzanka16
11. dec 2020

Možno tvoje podvedomie túži po chlapčekovi a preto máš tie sny.

lia_nka
autor
11. dec 2020

@irusa načo klikáš na moju diskusiu keď nemáš k tomu čo povedať ? Prejdi do takej kde sa riešia extrémne vážne problémy aby si sa mohla vyventilovat 😊 žiadny problém tu neriešim normálne sa pýtam pekný deň ❤️

simona1998
11. dec 2020

@lia_nka mne sa to tiež tak stalo ☺ snivalo sa mi vždy o tom čo som strašne chcela 🙂 <3 takze to chlapcek asi nebude uvidis ☺

irusa
11. dec 2020

@lia_nka tak asi odpoveď vieš, že je to len sen.....snáď nemáš desať rokov

kittykat22
11. dec 2020

@lia_nka sny su odrazom tvojich tuzob.

lucinka1988
11. dec 2020

@lia_nka sny môžu prezradiť aj skutočnosť, mne sa to viackrát stalo, že na základ sna som si bola istá, aký bude výsledok niečoho alebo čo sa udeje- pri dôležitejších veciach mi to vždy vyšlo. Ja osobne som chcela chlapčekov- pri prvom som to tušila od začiatku, a aj som mala živý sen skôr, ako nám to doktor v 20tt potvrdil, takze som išla na hotové. Presne to iste sa zopakovalo teraz v druhom tehu. Od začiatku pocit, že to bude chlapček- aj som si priala druhého chlapčeka a aj sen som mala, že to bude chlapček- doktor iba potvrdil. Neviem, v akom štádiu tehotenstva si, v mojom okoli sa ale viackrát stalo, že doktor najprv videl dievča a bol z toho chlapec- pričom ak potvrdí chlapca, šanca že z toho bude dievča je malá..

hettinka
11. dec 2020

@lia_nka aj mne sa tak snívalo. Maly, bacuľatý, ryšavý chlapček to bol v sne. A narodila sa chuda spageta, čiernovláska.

monika8634
11. dec 2020

Mne sa ešte pred otehotnením (pred prvým a druhým) snívalo že mám na rukách dievcatka a aj to tak bolo, mám dve prekrásne dcérky. Pred tretím otehotnením sa mi snívalo že mám na rukách chlapčeka a doktor povedal že chlapčeka čakám 🙂

evamea
11. dec 2020

Mne sa snívalo, že môj syn po pôrode rovno chodil. Nechodil. Bol to len sen. Tak ako aj tvoj.

dagmar13
12. dec 2020

@lia_nka mne sa 2x snívalo,že sa mi narodil chlapec a nakoniec dr aj povedala chlapec🤣

veronika1234512345
21. dec 2020

Keď som bola tehotná vždy vždy sa mi snívalo, že buď čakám alebo už mám dievčatko. Narodil sa chlapček 🙂 vraj sa vždy sníva opačne 🤷‍♀️

pehavcek
21. dec 2020

Mne sa snivalo, ze som porodila cernoska :D Mam samozrejme biele dieta ale s chutou sa na tom sne zasmejem dodnes. Ale radsej sa ani nezamyslam co ten sen mohol znamenat 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre