• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Väčšie bruško pri druhom dieťati. Je to možné?

15. augusta 2009 
ahojte mam otazocku tak si tu kukam vase foto ake mate bruska niektore uz v 8 mesiaci mate pekne a v 12 ete vacsie no ja som pri prvej nemala do 7 mesiaca skoro ziadne teraz som v 10 a uz mam je to mozne?? ze maternica sa uz rychlejsie roztahuje lebo je to uz druhy krat??
22. júl 2009 o 13:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja ti v tom neporadím...ale tiež som si všimla...Mne začalo rásť prvý krát tak v 20 tt a to teraz kukám baby v 15 a už majú...Ja som teraz len v 6 tt a už sa mi zdá že rastie...Aj mňa by to zaujímalo..ako to je
22. júl 2009 o 13:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mno mne sa tiez vidi, ze rastie skor...predtym som mala ledva nejake v 5 mesiaci a teraz uz v 15 TT mi rastie...ale to som citala, ze je to bezne, lebo maternica uz vie, co ma robit, uz to nieje ako prvy krat :grinning:
22. júl 2009 o 13:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
podla mna jednoznacne uz je maternica "roztiahnuta"m aj brusne svaly a koža, a to, ze v druhom tehu vybehne brusko skor je prirodzene, hlavne ak je to druhe tehu skoro po prvom. ale v principe vela prvorodiciek ma megabruska a kopa zasa nie, zavisi to od polohy dietatka, od vysky mamicky, od dispozicii tela, vraj aj od pohlavia (vraj chlapci "trcia" viac dopredu a dievcatka zasa do bokov - ale u mna to neplatilo)
kazde brusko niekedy vylezie, niekde sa to dieta musi predsa vyvijat :slight_smile:
videla som babu v siedmom mesiaci, ktora vyzerala ako balon a babu pred porodom, ktora vyzerala, ako keby zhltla "par kostok" takze to je uplne individualne
22. júl 2009 o 13:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Mne sa zas zda, ze brusko mi teraz rastie pomalsie, ako v prvom tehotku...Aj ked prve tyzden hned vykuklo, teraz sa mi zda, ze rastie pomaly.
no pri prvom malom mala take mega brucho, ze pred porodom sa ma v nemocnici doktori pytali, ci idem rodit trojicky... No ale maly mal 4,5kg, tak sa niet co cudovat :slight_smile: Dufam, ze druhe nebude take obrovske :wink: Je to teda indi-vindi :slight_smile:
22. júl 2009 o 13:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mňa sa teraz pýtajú, či tam mám dve :grinning: ale aj prvé brucho som mala velikánske, keďže som tiež rodila 4,5 kilového haranta... ale začalo rásť v 20tt, teraz už od 12tt nosím tehugate :wink:
22. júl 2009 o 13:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
aj mne začalo pri druhom rast brucho oveľa skor.. teraz som v 6.mesiaci a citim sa tak na 8... :angry: neviem si predstaviť čo to bude do novembra..
22. júl 2009 o 16:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
lenus - ja som podobne bruško mi vikuklo hned v 2 mesiaci a dosť a teraz v 5 mesiaci mi sa to pozastavilo zda sa mi zas male :slight_smile: ale rozbehne sa to určite :wink:
22. júl 2009 o 16:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ja mam rovnake. Ani vacsie ale urcite ani mensie :grinning: . Zavisi aj od stavu Tvojich brusnych svalov pred tehotenstvami.

Tilly, vsetka ucta! Styri a pol kila, to je teda uz pekny, ozajstny Valibuk! Moj mal presne polovicu :slight_smile:
23. júl 2009 o 04:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja som si to tiež všimla že mam vačšie brucho a musela som si kupit tehotenske nohavice lebo nič neoblečem :grinning: a pri malej mi brucho narastlo až v 8mesiaci :grinning:
23. júl 2009 o 09:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
pri prvom bolo vidno, ze som tehotna od 5mesiaca - vtedy som obliekala uz len tehu nohavice. Teraz druhy krat to bolo o mesaic skor, teda uz od 4 mesiaca.
23. júl 2009 o 10:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Rastie o dosť rýchlešie rastie...a potvrdili mit o aj kamošky, čo mali 2 deti.
23. júl 2009 o 13:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja teda mam aj sadielko trosku tak neviem...ale zaokruhluje sa mi, co ja viem.... asi rovanko by som povedala ako pri prvom
7. aug 2009 o 23:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte, u mna je to zase naopak. Pri prvom tehu som pribrala 16kg, momentalne som v 5 mesiaci a doteraz mam navyse len 3kg. Pri prvom tehu som si myslela, ze mysim jest za dvoch :wink: , teraz si davam vacsi pozor, viac ovocia, menej sladkosti. No, uvidime, ako sa to cele skonci :slight_smile: A pravda je, ze aj mala mi dava zabrat. Neustaly pohyb, vychadzky.
15. aug 2009 o 18:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Tvoj príspevok