Žiadne nevoľnosti v 2 mesiaci tehotenstva - nie je to problém?

garajova01
10. dec 2018

Ahojte babuľky,čakám tretie bábätko, som v druhom mesiaci a ani náznak žiadnych nevoľnosti. Pri staršej dcérke masaker od začiatku a pri druhom chlapcovi trošku miernejšie, ale boli. Som trošku v obavách či je všetko v poriadku, keď moje telo=žiadna reakcia. Na poradňu idem až koncom decembra, takže sa není ani s kým poradiť. Mali ste aj vy podobný problém?

evittam
10. dec 2018

@garajova01 Problém? Nevidím žiadny problém. Mne nebolo vôbec zle ani pri jednom tehotenstve. Bud rada.😉

dskjhfdlkdjhl
10. dec 2018

@garajova01 bud rada, ja som mala prve tehotenstvo bez priznakov a pri druhom som neustale zvracala-takze si uzivaj, ze mas klud a pokoj.

bcrow1307
10. dec 2018

@garajova01 ja som momentálne v 37 tt a nevracala som ani raz, ani mi len zle nebolo. Takže za mňa super :D a malá je v poriadku, takže žiaden strach

garajova01
autor
10. dec 2018

@bcrow1307 áno je to super, že nevraciam každé ráno, Len mi to príde divné že pri tých dvoch som mala nevoľnosti a teraz nič, keby som nemala ani predtým, tak to vôbec neriešim

evittam
10. dec 2018

@garajova01 A co vlastne riešis? Akoze ak ti nie je zle a nevracias tak je to problém? Sa skus ukľudniť. Skor stres a zbytočne pozorovanie kazdeho "prdu" moze byt horsie.😉

martinoocka
10. dec 2018

Kazde tehotenstvo je ine to nema ziadne opodstatnenie porovnavat ako to bolo predtym.....nic to neznamena

dskjhfdlkdjhl
10. dec 2018

@garajova01 chyba Ti to? Ja som bola dvakrat tehotna a ako som uz pisala, kazde tehotenstvo ine a obe deti su dievcata, takze sa neda ani povedat, ze islo o ine pohlavie. Naozaj sa netreba takto stresovat a sledovat kazdu hovadinu, proste teraz mas pohodove tehotenstvo, tak si ho vychutnaj.

garajova01
autor
10. dec 2018

@martinoocka ďakujem

deti95060810
10. dec 2018

pri prvom som odpadávala , vracala kade som chodila a to som ešte mamu presviedčala že to im je zle z toho koláča , resp. obedu čo som zjedla....😉
pri ďalších tehotenstvách mi nebolo zle vôbec....boli to dievčatá....

malinajahoda
10. dec 2018

@garajova01 to je problém? Ak áno, tak ja som takýto "problém" mala celých 9 m a priala by som ho každej žene.

ivka2112
11. dec 2018

Mne lekar povedal, ze to je idealny stav, ked si tehotna a nie je to zle, ze to znamena, ze tvoje telo to tehotenstvo zvlada perfektne😉

ewelin83
11. dec 2018

Mne tiež nie je vôbec zle. Bolo mi to divné, ale všetko je v poriadku. No stres

annieduky235
21. okt 2022

@garajova01 ja som natom tak isto ja začínam 2 mesiac a nič no žiadne nejaké nevoľnosti akurát ranno mi je trosku zle a popichavama pod bruškom kvôli maternici 😊😊

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre