Zlé sny v tehotenstve

11. jan 2024

Dobre rano. Je to prosim normálne? Už ani nejedávam, čo chodim spávať hladná, nepozerávam zlé škaredé filmy.. ono to je skôr na zbláznenie, mám dve tehotenstvá za sebou, ani pri jednom neboli zlé sny, teraz buď ma nahana niekto naposledy z pílou, potom, že ma partner podvadza každý sen iná žena, alebo, že som potratila a prišla o bábätko ... ono možno sa človek zasmeje, ale je to hrozne po zobudení 😪😪😪😪😪😪

marianarem
11. jan 2024

Ano, zvlastne/zive/neprijemne sny su casty tehotensky priznak. Ja som to mala tiez, hoci u mna to bola skor ta zvlastnost.

mimi3008
11. jan 2024

ja som tiez mala, najma v prvom tehotenstve zvlastne a zive sny, nastastie nie nejake zle, strasidelne a tazke

rebrambora
11. jan 2024

Tiez som mala. A jedlo a filmy s tym nemaju nic spolocne.

sofia1979
11. jan 2024

To som mala tiež skús si niečo veselé čítať pred spaním, alebo pozerať no hold deje sa to podvedome máš obavu

deniska2706
11. jan 2024

Ja môžem jesť aj tesne pred spaním a pozerať kriminálky a v noci sa mi nič strašné nesníva. Je to len v podvedomí, obaváš sa čo je úplne prirodzené. Prejde neboj

autor
11. jan 2024

Pozerám serial mama na prenajom, alebo si pustam relaxacnu hudbu, vlastne to pocuvam s detmi ked zaspavaju... takze moje podvedomie musi velmi hlboko pracovať a robiť si zaujimave scenáre... len sa bojim, aby to bábätku neublizilo, lebo tak hovori sa, ake pocity ma maminka, take aj bábätko a teda po zabudeni plačem a tep mam aj 130 :(

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre