Zlý pocit v tehotenstve

sisi098
24. júl 2022

Ahojte baby. Som v 18t tehotenstva a mám zlý pocit od rána, som nervózna, podráždená a veľmi precitlivená rozplače ma každá maličkosť. Stretla ste sa už niektorá s tým? Bábätko čakám prvýkrát, tak neviem či je to normálne alebo sa mám obávať. Budem Vám veľmi vďačná za každý jeden komentár.

sejbipi
24. júl 2022

Hormóny, zmeny v tele. Je to normálne

kkovacovak
24. júl 2022

@sisi098 áno je to normálne

111jozefina111
24. júl 2022

@sisi098 samozrejme 🙂 je to uplne normalne. ❤️ Budes este aj kricat na muza. A to len tak... Lebo ti to dobre padne. 😅😅

sisi098
autor
24. júl 2022

@kkovacovak ďakujem dievčatá ❤️, hneď som kľudnejšia.

sisi098
autor
24. júl 2022

@111jozefina111 na toho kričím dnes celý deň,keď som taká nervózna 😅 ale ako čítam Vaše komentáre, tak som hneď kľudnejšia.❤️

111jozefina111
24. júl 2022

@sisi098 moj manzel mi stale hovoril, ze sa uz nevie dockat, kedy sa maly narodi, lebo som ho neustale buzerovala 🤣🤣🤣

elizabet173
24. júl 2022

@sisi098 je to uplne normalne, mna rozplakalo aj to, ze prsi

mamula20
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
vanda323
24. júl 2022

Počuj čo som ja vyviedla tomu môjmu.....na Silvestra bol na nákup, ja som mu zabudla povedať že mám chuť na čokoládovú buchtu....
Boli sme vtedy vzdialený od obchodu 15 km.
Neviem prečo som mu nevolala.... nepamätám už....
Proste prišiel domov a ja že nech sa otočí a nech mi ide kúpiť tu buchtu a in že vieš koľko je ľudí v obchodoch tie cakačky kvôli buchte veď máš koláče mi povedal ....
Mne ti nedalo, Poroská som za ním že ocko mi volal že majú akciu veľkú 50 percent na ohňostroj 😂😂😂😂
Hneď sme šli do obchodu, ako sme vošli do obchodu začala som sa hrozne smiať, manžel už vedel

mamula20
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kkovacovak
24. júl 2022

@sisi098 mňa vedelo rozplakať keď mi manžel odmietol HNEĎ kúpiť niečo, na čo som zrovna dostala chuť. Pamätám si ako sme raz kúpili extrémne drahé slivky na farmarskych trhoch len preto lebo som ich chcela hneď aj keď bolo jasné že v klasickom obchode ich kúpime tiež a omnoho lacnejšie. Najskôr odmietol, prišiel plač, a potom som šla vysmiata aj so slivkami 😃

mamula20
Odpoveď bola odstránená
Zobraz

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre