Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Zo všetkého som úplne na nervy

doliva
6. máj 2013

Ja už som zo všetkého na nervi!!! Neviem čo sa deje začínam panikáriť!!!Začalo to tým že mamka ide na služobku na 3-mesiace ja sa ostanem starať aj o ocka je na invalidnom dôchodku...bojím sa že nebudem stíhať,prať,variť,upratovať že všetko dobabrem :-/ a najnovšie sa bojím kde prídeme počúvam akého mám pekného a dobrého muža..A ja si uvedomujem akú v ňom mám oporu a zároveň velký strach že o ňho prídem....Baby ako všetko zvládate normálne klobúk dole pred vamy...

deniska08
6. máj 2013

@doliva neboj sa...Všetko sa da zvláduť...Ak vieš,že to robíš pre svojich blízkych na ktorých ti záleží,tak ono to ide samo..Ak máš ešte aj oporu v manželovi,tak je to o to lepšie..Držím palčeky... 😉

krasneleto
6. máj 2013

@doliva preco by si o neho mala prist? ved ked je skvely manzel s otcom ti urcite rad pomoze... nerozumiem celkom tvojim obavam...

katy2
6. máj 2013

@doliva neboj, zeny su silne... zvladnes to.... Ja som sama na cely dom, dve deti, manzel po mozgovej prihode a svokor tazko chodiaci o barlach.... Vsetko sa da, ked nudza prikvaci.....

doliva
autor
6. máj 2013

@deniska08
@katy2
@krasneleto neviem taka som stresovana nieaka 😢 prvý krát ostávam sama na všetko :-/ katy2 to mi je veľmi ľúto želám skoré uzdravenie !!!

bodka13
6. máj 2013

@doliva ale no 😉 ...nádych-výdych 🙂 všetko zvládneš ...pekne si to v mysli rozplánuješ a bude ...a ak náhodou raz nebude načas navarené,alebo povysávané svet sa nezrúti , udržuj sa v pohodičke však čoskoro vás bude o jedného viac 🙂 ...a hlavne odsuň niekam ďaleko svoju žiarlivosť ,to že ti niekto povie akého máš "pekného a dobrého" muža neznamená to,že ti ho chce prebrať 😉

hradnapani
6. máj 2013

@doliva zivot nie je pericko... Ale pokial tvoj otec nie je bezvladny, zaplienkovany a odkazany plne na teba, tak je to este "pohoda". A radsej sa o neho starat teraz, kym nemas male babo, ako potom, ked sa narodi... aj take sa totiz moze stat, vsetko je tak nevyspytatelne...

deniska08
6. máj 2013

@doliva to len teraz ked si spomenies,tak sa ti to zda nezvladnutelne..Ale ked sa do toho dostanes,budes si to vediet zorganizovat casovo,tak ver,e ti ostane cas aj na seba a na oddych..Ja mam postihnuteho synceka a strach tam bol a teraz sa len smejem na mojich obavach ake som mala..A ver,ze mi ostava aj kopu casu na kavicku v klude..Nebojkaj vladnes to.. ked nie,tak nam napises a prideme ti pomoct 😅 😅 😅

doliva
autor
6. máj 2013

@deniska08 strašne si zlatučká 😀 joj postihnuté dieťatko tak tiež sa narobíš...ale vieš moja suseda ma postihnutého Patrika a je to také milé a krásne a vdačné dieťatko že to je radosť ho stretnúť 😉 budem musieť to zorganizovať a neplašiť sa...

doliva
autor
6. máj 2013

@bodka13
@hradnapani budem si robiť podľa svojeho a hádam to zvládnem ved čo nezbláznim sa len to ž otecko ma tvrdohlavu povahu....

aristka
6. máj 2013

a prečo si robíš takéto nervy,čo budeš stíhať ,to bude spravené,podstatné je ,že budete mať čo jesť a nebudete ako na smetisku,moja čo budeš robiť keď sa ti narodí drobec,tiež budeš robiť paniku 😉

bodka13
6. máj 2013

@doliva neboj aj ocko pochopí,že nie si stroj a verím,že sa aj on rýchlo prispôsobí novému režimu a budete spolu všetko zvládať ...a ocko je úplne odkázaní na cudziu pomoc?

cawes
6. máj 2013

@doliva mna by zaujimalo ze z coho konkretne mas strach. Ze si prvy krat sama z ockom???? neako nechapem presne ze co sa take deje co by si nemala zvladnut?. Ok mas pekneho dobreho chlapa mas strach ze o neho prides, neviem mas pocit ze sa nieco vo vasom vztahu zmenilo?? Si este tehotna takze babätko nemas, tak neviem ze z coho mas mat strach? z vysavania a upratovania???

cerez
6. máj 2013

@doliva Už len to, že máš dobrého manžela a si určite zodpovedná, nemáš dôvod mať strach. A hlavne nezabudni. Nikto od teba nechce aby si robila veci na 100 %. Rob len tak ako si robila doteraz a každý deň si povedz "aká si šikuľka". Nenastavuj sa negatívne a hlavne si ver!

doliva
autor
6. máj 2013

@cerez
@bodka13
@cawes
@aristka tak ocko mi bude pomáhať tomu verím,aj môj drahý no viete v siedmom mesiaci uz som aj taka pomalšia 😀 ale máte pravdu zázraky nikto nečaká od moje osoby aj tak vedia že by sa ich nedočkali 😀 Najviac sa bojím toho že si všetko zle usporiadam a nebudem nič stíhať...a akúrat mi ocko vravel že prať bude on 🙂 tak to som zvedava

cerez
6. máj 2013

@doliva Tak vidíš, nie si sama na povinnosti. Ešte čakáš aj miminko, som presvedčená, že všetko sa prispôsobí dennej situácii. Navariť sa dá aj večer, žehliť pri telke po sediačky, krátke vychádzky a chlapov vyzerá, že máš doma šikovných.

doliva
autor
6. máj 2013

@cerez škovný veru sú a hlavne na hlúposti,minule že ideme opekať a ockovi pri tom obočie obhorelo a aby nestačilo môj sa z neho tak smial ža klobása mu spadla a skončila v ohni 😀 Pat a Mat 😉 no dúfam že všetko zvládnem nech nikoho nesklamem

danadany
6. máj 2013

ja ti to poviem asi tak, ani pranie ani varenie ani žehlenie ani upratovanie ti neutečie 🙂 neurobíš jeden deň, urobíš na druhý deň, si na konci tehotenstva tak sa veľmi nenamáhaj a veľa oddychuj a to máš super že máš v mužovi oporu a nevidím dôvod prečoby si mala o neho prísť? lebo nebude povysavané? prosím ťa, za chvíľu mu dáš to najkrajšie v živote, čo môže pre chlapa urobiť a to je porodiť mu dieťa, hlavu hore všetko zvládneš a rýchlo sa naučíš ako si všetko zariadiť tak, aby bolo dobre 🙂

cerez
6. máj 2013

@doliva Ale aj na takéto situácie si človek spomenie s humorom. A ešte takých situácii bude. Neboj sa, na koníku sa nájdu aj ženy, ktoré si radi pokecajú a dodajú odvahu. Kľudne môžeš napísať aj do IP.

doliva
autor
6. máj 2013

😀 @cerez aj idem

cerez
6. máj 2013

@doliva Ja keď som už nevládala a nechcelo sa mi vysávať, zobrala som vlhčenú utierku a nohou som poutierala kraj dlážky a všetky chuchvalce prachu už nebolo. 😀

doliva
autor
6. máj 2013

@danadany dakujem pekne máš pravdu všetko je o zvyku...A ked sa mi nepači nech si sám povysáva 😉

hradnapani
6. máj 2013

@cerez vlhcene utierky su naj!!! kym som nemala dieta, ani som netusila ako efektne a rychlo sa s nimi da pred navstevou utriet kupelna, podlaha, atd... vcera som dala dokonca aj zaluzie 😀

cerez
6. máj 2013

@hradnapani No nie sme my ženy šikuľky? A ešte nám to aj páli! 😀

hradnapani
6. máj 2013

@cerez ze? 😀 @doliva nic sa neboj, ked ta nudza prikvaci, vymyslis take riesenia, ze sa budes sama sebe cudovat. Vsetko je na nieco dobre 😉

doliva
autor
6. máj 2013

@hradnapani tak náhodou som bola u švagriny na skok a som vyzvedala ako to robí že stále ako pridem ma upratané tak mi na to povedala: netreba otvárať detskú izbu,že všetko tam nahádže a ked niečo povie: ach tie deti koľko krát som im povedala aby upratali 😀

cerez
6. máj 2013

Kde sú deti, je vždy poriadok. 😀 To sú len hračky. Pokúpiť si plastové krabice a všetko do nich nahádzať. Mám ich v obývačke, v kuchyni a v detskej izbe. Nemaľovať aspoň 4 roky. Pred pôrodom sme vymaľovali kuchyňu a detskú izbu. Veľká chyba! Dnes je to ešte horšie ako pred pôrodom. Poučenie? Len deti ti povedia, kedy je ten správny čas! 😀

hradnapani
6. máj 2013

@doliva @cerez detska!! haha, to je kapitola sama o sebe 😀 My ju este nemame ako detsku zariadenu, je tam sklad vsetkeho, co nemame kde dat a zrejme sa plynulo premeni na dalsie skladisko inych veci, ked tam dame dieta.
Aj my sme si predtym krasnucko vymalovali a tapety nam vyrobil nas synko 😉

cerez
6. máj 2013

@hradnapani Náš objavil pastelky. Bude z neho Picaso. Pokreslil mi dvere, steny, chladničku, dnes aj vaňu, plachtu. Čím viac sa na neho krivo pozriem, vyčarí na mňa svoj úsmev a dve jamky v lícach. A keď na mňa vybachne slová "ježiši", som úplne odzbrojená. Toto som pri dcére vôbec nemala. Preto mi dal pán Boh dve deti, aby som vedela, že o tretie sa už nemám ani pokúšať. Dobrá antikoncepcia!

cerez
6. máj 2013

@hradnapani Jóój, ani nezariaďuj, sklad bude aj po zariadení. Pred vstupom dať len nápis na dvere "len na vlastné riziko". 😀

hradnapani
6. máj 2013

@cerez ach boze 😀 zlatusik... nasmu ani pastelky netreba... zistil, ze aj slavne eko-bio-neviemco drevene kocky pustaju farbu, tak nimi dobre vysuchal stenu v obyvacke. No koho by toho napadlo?!