Prasknutý kondóm

mischellita
19. aug 2013

Ahojte ,chcem sa spýtať ,s frajerom by som velmi chcela bábo no on vraví že až keď to príde samo ,používamé kondóm ale niekedy aj nie ale spraví sa iba do kondomu ,včera som ho tajne prepichla ihlou na dvoch miestach .. ale ked sa sporavil netieklo z kondomu nič ,chcem sa spýtať či na prechod spermií stačí aj taká malá dierka alebo to treba niekolko cm trhlinu ,prosím bez hlúpych odpovedí v kondómoch sa teda neorientujem moc dobre ,ďakujem

nice202
19. aug 2013

a ty si normalna? Prepichovat kondom? To co mas za zmyslanie? Fuj. Ja byt na mieste partnera, kopnem ta do zadku. Podvodom si ho chces priputat? Kolko mas rokov ? Hanba

janie80
19. aug 2013

@mischellita asi to bude jedna z hlupych odpovedi, ale odpoviem hlupou otazkou... Budes sa vediet pozriet partnerovi do oci, ze si ho klamala? Budes mu klamat cely zivot alebo sa mu aj priznas, akym podvodom si tehotna (samozrejme, ak sa to podari)?

mischellita
autor
19. aug 2013

pritiahúť si ho nechcem ,sme spolu 8 rokov a sme zasnúbení

mischellita
autor
19. aug 2013

@janie80 priznám sa mu .. samozrejme ,my obaja chceme babo ale on že to príde samo ,ale ako to má prísť ked on hovorí že raz to výjde ale nemá to ako výjsť ked sa do mna neurobí iba do kondomu a povie mi že ved raz sa aj tak pretrhne a bude babo ..

janie80
19. aug 2013

@mischellita a ako bude reagovat, ked mu povies o tomto podvode? Dieta nie je rybicka v akvariu, je to zavazok na cely zivot... Co ak ta kvoli tomuto hnusnemu klamstvu opusti a ostanes na dieta sama? Zalozis novu diskusiu s otazkou, ci mas ist na potrat? 😠

saska247
19. aug 2013

tazko ti zodpovedat na otazku,kedze vacsina zien neprepichuje kondomy,aby zistili,ci sa da otehotniet....

anatalia77
19. aug 2013

@mischellita ježiši kriste! vy ste podarená dvojica 😀

lucinocka
19. aug 2013

@mischellita to mas nejakeho divneho frajera..to by ste museli mat z pekla stastie zeby sa vam nahodne pretrhol kondom a este si vtedy aj otehotnela.. sa normalne porozpravajte ci chcete dieta alebo nie a respektujte sa navzajom.. aj jeden nazor aj druhy sposob su o nicom

diapozitiv01
19. aug 2013

@mischellita
Tvoj snubenec ma jasnu taktiku, aby si neotehotnela aspon do 40-tky.
Par, ktory chce dieta sa urcite nemiluje s kondomom. Ale to asi vies...

anjelicek26
19. aug 2013

@mischellita - po 8 rokoch podla mna neni co chodit okolo horucej kase a robit kadejake podvody, proste mu povedz na rovinu, ze chcete dietatko a kondom uz nie. Prepichovanie je riadna podpasovka. Tiez by si nechcela, aby priatel, ked to ty nebudes chciet to do teba proste pustil, no nie? Trochu sa zamysliet niekedy...

sense
19. aug 2013

nemam slov, ...keby som chlapom a toto mi urobi zena tak ju sprepacenim............. kopnem, vies kde.... a poslem kade lahsie ...tomu sa vravi vztah...zrejme pre neho ten cas este neprisiel a neciti sa abyt pripraveny na dieta, ked nan bude pripraveny tak si ho neda...

cerez
19. aug 2013

@mischellita Prepichnutý kondóm riešiť nebudem, je to vec tvojho svedomia. Tak ste frajeri alebo snúbenci? To je veľký rozdiel. 😉

kiwi82
19. aug 2013

Prázdniny sa končia, tak sa treba ešte trošku vyblázniť na MK 😀

sorciera24
19. aug 2013

baby.....hadam si neymslite, ze toto je fakt.........o chvilu bude klud.....prazdniny uz dlho trvaju.....

kamilka1986
19. aug 2013

odpoviem len jednou vetou,toto mi neskutocne zdvihlo naladu 😀 😀 😀

cerez
19. aug 2013

@sorciera24 škodaaaaaaaaaaaaaaaaaa 😀

matulikmamulik
19. aug 2013

Ocividne tvoj partner tak horlivo netuzi po dietati tak nechapem, preco chces byt silou mocou tehotna, mozno sa na to este neciti preto to odaluje uprimne mali by ste si dat jasne ciele do zivota, deti sa maju rodit z lasky a nie dierou v gume 😉

evitka82
19. aug 2013

mna by zaujímalo kedy si ho prepichla ihlou...pred?a potom ako? si zatavila obal?alebo tesne pred?ako si to stihla? to je šikovnéééé 😀 😀 😀 😀 😀 ale sklamen ťa spermia ma hlavu tenisovej loptičky tak určite by tade neprešla 😀 😀 😀 😀 😀 😀 sprosta som ja viem ale tato otazka sa mi nesmierne páči

patkobo
19. aug 2013

you have made my day 😉

jajus28
19. aug 2013

Tak toto bolo skvele zdvihnutie nalady, drzim palce, aby ste to poriesili ako dospely ludia, ale sak co v kazdom z nas je obcas dieta s blaznivymi napadmi 😉 😉 😉

vejinka
19. aug 2013

heh zaujimave...niesom ista ci staci take prepichnutie ale hned som si spomenula na znamy vtip🙂) chlap kupi kondom ma sex a o niekolko dni zisti ze zena je tehotna...ide reklamovat kondomy a najde skriaka ktory nafukuje kondomy a pritom si spieva: jaaa maaaam deti raaad som ich kamarat...praaask 😀

vejinka
19. aug 2013

ja prezmenu riesim ci nam ten kondom niekto neprepichol este vo vyrobe ..lebo mi meskaju kramy a muz tvrdi ze je vsetko v caiku 😀

lucka1987
19. aug 2013

@mischellita

jedine co ma napadlo je ta cast na hodine fyziky, kedy sme sa ucili o podtlaku 😅 .. chapes.
proste kondom je natiahnuty na penise a vznika tam urcity podtlak.. ak aj porusis celistvost kondomu malou dierkou urobenou ihlou / samozrejme do capicky, nie steny kondomu / tak v priestore kondomu je taky podtlak, ze jednoducho nie je mozne / aspon teoreticky / aby cez tak malu dierku, v takom podtlaku. s takou hustotou materialu, nieco preslo cez tak maly otvor..
v prvom rade by sa musel podtlak prerusit, a to uvolnenim stien kondomu od pokozky penisu. v druhom rade , dierka by mala byt vacsia ako je priemer ihly

😅
tolko moj vyklad 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
prijemny zbytok vecera..

a ak mam pridat radu aby to uz bolo ze uplne vsetko, tak , to, ze najlepsie by si urobila, ak by si hodila pokec s partnerom a vyjadrila sa aj ty k teme dieta , nie si mala, takze vies, ze ak niekto dieta chce, tak si nenasadi kondom.. si zena , tak si urob doma s chlapom poriadok 😉 vela stastia

h2
20. aug 2013

@mischellita Ahoj, nebudem sa vyjadrovať k robeniu dierok ihlou do kondómu, k tomu si tu už dostala dosť názorov. Ale ak máš snúbenca, s ktorým ste spolu 8 rokov a píšeš, že OBAJA chcete bábo, pričom on sa nespraví, ak nemá kondóm a "čaká na pretrhnutie", ako na nejaké vyjadrenie súhlasu z nebies, alebo odkiaľ, tak bude chyba inde. Skús s ním hodiť reč, nezdá sa mi, že by fakt dieťa chcel, možno aj chce, ale sa bojí. Ináč, kondómy až tak často nepraskajú, to by si ich nikto nekupoval. Týmto spôsobom sa dieťaťa nemusíš dočkať nikdy.

monika2503
20. aug 2013

PRESNE ....aj mne to pride ze to babo nechce,pride to samo a cez kondom??? :D bud ti mal povedat neskor alebo este nie ale cakat ze to pride cez kondom,je ako cmulat cukrik cez obal a cakat ci bude sladky :DDDDD

monika2503
20. aug 2013

PRESNE ....aj mne to pride ze to babo nechce,pride to samo a cez kondom??? :D bud ti mal povedat neskor alebo este nie ale cakat ze to pride cez kondom,je ako cmulat cukrik cez obal a cakat ci bude sladky :DDDDD A co sa tyka toho prepychovania.......pomlcim ale ked ta takto natahuje a tlaci ti do hlavy ze dieta chce a pritom pouziva kondom,tak by som s tymi dierkami teda urcite pockala,lebo nieco tam nieje v poriadku....

monika1308
20. aug 2013

Ja neviem či si to ešte niekto všimol nečítam všetky komenty, ALE to ako si prepichla ten kondóm?? si potom naspäť zatavila obal alebo ako?či si mu ho dávala na úd ty a tvárila si sa že otváras už otvorený kondóm?? no nič som blbá asi. A prečo sa s partnerom neporozprávaš?? rozprávky nám tu kecať nemusíš, toto čo píšeš dospelý človek nerobí....!!!! toto je riadne detinské a podla mna si to niekto robí prču. ALE keĎ chceš partnera takým spôsobom podraziť a vynechať ho z rozhodnutia mať dieťa prečo po styku nevezmeš ten kondom a nevyleješ si obsah rovno do šušky??? aby si otehotnela....
Fakt stupídna otázka ale treba sa pred spaním aj zasmiať.

zemruska
20. aug 2013

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 dobreeeee

veronka
20. aug 2013

@monika1308 asi ho prepichla ešte zabalený, cez obal...myslím ten kondóm 😀

monika1308
20. aug 2013

@veronka no jedine ak, inak si to vysvetliť neviem, akože na nelogickú otázku sa nedá logicky odpovedať. Ale nenapíše dotyčná čo tému založila ako to kúzlo previedla 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre