Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

miavin
7. júl 2009

komi - júúj krásne rastiete - a skrášľujete 😀 malý je zlatučký - taký chutný

sabinazv
7. júl 2009

Dobry vecer,

co porabate maminky, ze nekonikujete vo vacsom pocte? 😉
V telke nist nie je... pozeram rozlucku s M.Jacksonom... hotovo...
... no ale skoda ho... darmo... ☹

sabinazv
7. júl 2009

mne moje dieta dnes prespalo denny rekord... doobeda a cez obed - ze 5 hodin... aka doba !

ale predtym sa mi dokakal riadne, tak som ho musela umyt celeho, tak si asi myslel, ze bola vecerna hygiena a treba dlho spat 😎

zuul
7. júl 2009

sabi a teraz spinká?

my sme mali dnes tiež spiaci deň 🙂 a už zasa chrní.

kristinka.s
7. júl 2009

ahojte maminky. Dnes mi ockovali moju 3,5 mesacnu dcerku a k veceru jej stupla teplota. Plac, cervene nozky a k tomu este uplne odmieta jest. Bojim sa aby nebola dehydrovana. Mate s tym niektora skusenosti? Kolko to asi trva?

macikjm
7. júl 2009

ahojte,,,
no moze byt sabi...
aj nam sa to stalo davnejsie a spinkali sme dlho...
nasa ľaľka dnes nechcela spinkat...len by sa smiala a gagrala...no teraz uz chrape aj s tatom...
lahli sme si cela rodinka poobede...no mama a tato spali a nasa dcerka ma chytala za nos, za usta a debatila so spiacou mamickou... 🙂

zuul
7. júl 2009

komi krásavec je drobec, celý tato aj u Vás 😀

kristinka júj, nepíš sem také veci aj nás to čaká 5.8. ☹
a spinká? kojíš? nechce ani didu?

sabinazv
7. júl 2009

ahoj zuul,

jasne, spi...zalomil pri nocnom krmeni... a to jedol len chvilu, a bol K.O. som zvedava do kedy potiahne, ked sa riadne nenacical 🙂

romanakatka
7. júl 2009

ahojky,

Sabi si žijeme, ten náš malý beťár je nespavec... čo dávate tým vašim dietkam, makového odvaru??? 😕 náš má desaťminútovky...
a teraz tie teplá asi neznáša najlepšie, lebo doobeda grcká keď sa napapá... a ani vodičku mi nechce piť...

Inak som sa chcela spýtať, že ako často dávate čajík alebo vodičku a koľko toho vypijú???

Aine, náš mal tiež obdobie keď až vytŕčal z kočíka, tak sa naťahoval na brušku a teraz prevracia hlávku ale na ruky sa mu veľmi nechce 🙄

zuul
7. júl 2009

ja som dala dvakrát a do 2,00 by mohol potiahnúť.
mám fígeľ, dám po kúpaní dnes tak o 19,20 a potom o 20,20 znovu. a o 20,45 chrní.
musí mať plný žalúdok, potom vydrží dlho spinkať.

sabinazv
7. júl 2009

kristinka veru neviem, ale tiez sa toho ockovania obavam... nas to caka az v auguste niekedy...

macikjm
7. júl 2009

juj...kristinka...nas este neockovali...ale niektore aprilove babatka uz hej... mozno sa ozvu...
budte v poriadku...

romanakatka
7. júl 2009

Idem aj ja asi dohodiť foto... 😵

zuul
7. júl 2009

romi my to máme naopak. keď je úpek spinká celý deň a keď vonku prší ani za svet.

ja nedávam vodičku ani čajík vôbec. len kojím a aj tak pociká každú jednu plienku a tie vymieňam tak každé 2-3hod.

zuul
7. júl 2009

kristinka moje kamoške očkovali, na horúčku jej dala čípok panadol myslím a tiež krčila nožky, ani nohavice sa jej nedali obliecť a strašne plakala. ale na druhý deň to už bolo lepšie. držíme palce 😲

sabinazv
7. júl 2009

jej, no nakoniec sa nas tu kolko stretne, caves katka 😵

no neviem co tomu dietatu bolo... my vzdy trosku bojujeme pri jedeni... lebo zo zaciatku pekne papa a potom sa odtrha a prisava a odtrha... a tak dokola... a tak som ho rano uz odpojila uplna, dala na brusko, kde sa dosomral, vyjedoval trocha a az zaspal 🙂

Katka, ja davam len prevarenu vodu a to len vtedy, ked sme mimo domu... a zacne plakat a nemam ho ako nakrmit... a ked mu dam flasu, tak taha taha a vypil by ju celu... vsak som ti spominala minule...
Ked sme doma, tak castejsie ho kojim... (btw je to uz aj otravne casto, lebo maly ma hryze)

zuul
7. júl 2009

sabi ozaj, minule ste písali, že sa mimi jedujú na dide.
aj my sa občas jedujeme, neviem prečo. nám pomáha keď ho len tak minútku ťapkám po riťke a už pekne papá potom.
potom prestanem a keď vidím, že sa ide zasa jedovať tak znovu chvíľku poťapkám a je dobre.

lindula3
7. júl 2009

cafte baby... tak konecne sme zaspali, dnes s malymi nervickami ale predsa🙂 a konecne sme sa vykadili po 4 dnoch, normalne sme doma oslavovali...

miavin
7. júl 2009

kristínka - no nás čaká očkovanie 21 - tak len prajem, nech to rýchlo prejde a potom poradíš ty nám 😉
no náš drobec tiež moc nepojedol - čo sa týka čajíka, ja mu dávam asi tak 3 krát denne - v týchto horúčavách, a dávam mu tak 30 ml na jeden krát. Aj ja som doplnila foto do albumu 😉

macikjm
7. júl 2009

aj ja len kojim, nedavam nic...aj ked sme mimo domu...tak furt len kojime...uz sme kojili na vselijakych miestach...na namesti, na terase baru....v lekarni...no kade tade mama vystavuje cicu...

lindula---gratulujeme ku kakanici...tesime sa s vami... 😉

sabinazv
7. júl 2009

zuul, nam pomaha prehadzovanie z prsa na prso... a pripadne nejak odputat pozornost na chvilu niecim a potom pokracovat... lebo ja kojim po sediacky a mlady pan sa odraza nohami a neda sa mu jest a tak podobne... no sije s nim proste 😀

lindul, velke gratulacie mate od nas 😅

macikjm
7. júl 2009

mia...v tych plavkach je chutny...posielas foto do casopisu mama a ja...v augustovom cisle maju temu fotiek- v plavkach...

sabinazv
7. júl 2009

mia... ake plavky 🙂

a ako funguju tie babatkovske plienky do vody... to su jednorazovky, ci na viackrat, ci ako? poucte ma 😉

krpcek
7. júl 2009

ahojte. nas caka ockovanie tiez 20-teho alebo 21-veho. uz teraz sa na to psychicky pripravujem. 😀

komisakpd
7. júl 2009

linda nas rekord nekakat je 9 dni adokyna povedala ze nemusi kakat aj 14 dni, pretoze materske mlieko sa vsetko vycura..alebo si na UM?

baby vdaka za maleho..naozaj je cely tatko a peknucky..

romanakatka
7. júl 2009

no som sa hrala s fotom.... čafte všetky

tak s tým bojovaním na prsníku sme na tom rovnako... som si nevedela vysvetliť že čím to je... či mi netečie mliečko alebo ho bolí bruško, lebo sa normálne spína a musím si ho prehadzovať...

sabinazv
7. júl 2009

jej katka, maly ako vyrastol... fesacik a to haro... my mame len take papericko trosku na hlave 😅

miavin
7. júl 2009

macik - neposielam - ozaj je téma plavky??? a to mám mailom poslať? či ako? a plienky - no neviem - my sme dostali od krstnovcoch malého - idem naštudovať, ale podľa mňa sú to jednorázovky...
náš drobec dneska bubká od 20.00 tak by mohol znova potiahnúť do tej pol 6 😀

miavin
7. júl 2009

jednorázovky to sú

romanakatka
7. júl 2009

No veru sme nejaký veľký... teda mne sa tak zdá... a vlásky má od narodenia takéto, vôbec mu nepadajú...

Idem mrk aj ja Vaše foto, nech vidím ako babule rastú... 😵

a ozi aké čajíky im dávate???

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre