Zázrak príde v apríli 2013

magimary
29. júl 2012

Vitajte čerstvé tehuľky a pridajte sa! 😵
Nech môžeme čakať spoločne 🙂 😉 .
/ja už som sa v očakávaní a túžbe pridávala aj k januárovkám, aj k februárovkám, aj k marcovkám (a nič) a nakoniec skončím v "bláznivom", ale šťastnom apríli 😵 /
Kto ešte? 😉

tynamartina
29. júl 2012

@magimary ahoj tak už som tu aj ja , teraz to už len dotiahnuť do úspešného konca 🙂

magimary
autor
29. júl 2012

@tynamartina teším sa 😵
tak, tak...až do konca...teda začiatku 😉 😵
dáme sem snáď aj testíky, či? 😉 😅

nech máme vstupné "dôkazy" 😀

tynamartina
29. júl 2012

@magimary áno, áno dáme veď sa na ne dobre pozerá 😀

magimary
autor
29. júl 2012

@tynamartina krááááása!
ako maľovaný obrázok 😅 😀
moje ešte nie sú až tak vyfarbené, ale ako dôkaz stačia 😀
jo a ešte aj víťazný grafík:
http://www.fertilityfriend.com/home/tabitamary
/nech už je to kompletné/

magimary
autor
29. júl 2012

@tynamartina no a ten je absolútne vzorový a ukážkový 😵 😎 😉

tynamartina
29. júl 2012

@magimary no a ty si mala zaujímavý výskok 🙂 ešte meriaš? dokedy budeš?

chmurkaxy
29. júl 2012

ahojte baby 🙂 tak sa sem pridavam aj ja.. ako sa dnes mate? ja som pred chvilkou vstala (6:48 mame), prvykrat bez merania a som taka nesvoja bez toho 🙂
ozaj, chcela som sa spytat - je mozne, ze mi hcg rastie skor poobede ako rano? lebo ked robim test z ranneho mocu, je taky isty, ako ten z predchadzajuceho dna z poobedia.. a kedy idete k lekarovi?
@magimary @tinamartina

magimary
autor
29. júl 2012

@chmurkaxy no, ja som aj preto tému založila, aby sme pokecali, že čo a ako najbližšie dni, týždne...
nejako sa k dokimu neponáhľam (idem si ho ešte len vybavovať, dnes večer mu idem písať mail),
nemám nejaké problémy, tak? 😕 či?

a vy teda ako a kedy k dr.? 😕

chmurka, ty máš kedy termín?

tynamartina
29. júl 2012

@chmurkaxy ahoj, ty ako často testíš? 😀 Ja sa chystám k doktorovi 13.7 keď prídeme od svokrovcov to budem v 7 tt a ty už si to nejako poriešila?

magimary
autor
29. júl 2012

@tynamartina no ešte som merala a nejako sa odhodlávam nemerať 😅 😀
ale ešte chcem zajtra posledný test a potom už asi nebudem merať
ale neviem, či mi to vydrží? 😅

tynamartina
29. júl 2012

@magimary ja som prestala, baby v grafy BT mi to radili nech si tam nezanesiem nejakú infekciu náhodou a aby som sa nestresovala nejakým poklesom teploty, musela som teplomer schovať ďaleko od postele aby ma to nelákalo 😀

chmurkaxy
29. júl 2012

@magimary ja sa k dokimu asi tak lahko nedostanem, az ked prideme z Ameriky po 18.9. (to uz tusim bude 12.ty tyzden), ale citala som si, ze by som aj tak mala ist pre istotu aspon na krvny test aj tu kvoli dlhemu letu, aby som mala pre letusky nejaky papier, keby sa nieco stane.. ale teraz nas caka plavba lodou na Aljasku, prileti aj manzelov kolega zo Slovenska, tak keby mi je zle, hodim to na morsku chorobu.. 🙂)) ale celkom mi to vyhovuje, ze prideme na konci 3. mesiaca, to uz aspon vsetkym mozem potom povedat 🙂
a ako sa citis, nejake zmeny? mne je stale strasne tazko od zaludka, cely den, v noci mi dokonca skvrka od hladu a nemozem spat :D mam ten isty termin ako ty (sice podla poslednej MS 4.4., ale kedze podla bazalky viem, ze ovu sa posunula oproti priemerne branemu ovu dnu 14 na 17DC, tak som si to posunula na 7.4. 🙂 u vas doma uz niekto vie ci tusi?

magimary
autor
29. júl 2012

@chmurkaxy večer odpoviem 😉 🙂
teraz už musím ísť niečo zjesť a potom ideme k rodičom 😉

chmurkaxy
29. júl 2012

@tynamartina Tini, ja som nakoniec testomaniak, co nie je moc dobre, lebo kukam, studujem, ze ci tam nieco silnie a tak.. najhorsie je, ze tu maju vacsinou tie testy s tenkymi ciarkami a z nich sa strasne tazko dedukuje :D a ten, co som mala prvy (6.3 jednotiek) je beznadejne vypredany, tak som prestupila na 25-ku, no na nej nejake rapidne skoky sfarbenia nevnimam. ale zase, kedze som zacala na 12 DPO a dnes je 15 DPO, tak asi ani nemusim, hlavne, ze mi to digitalny 50 jednotkovy uz zachytil, nie? 🙂 inak, manzel je stale taky opatrny, vidim, ze este sa moc netesi, on sa asi zacne tesit az po porode 🙂 teda, dufam, ze sa k nemu prepracujeme. ako sa citis? deticky este stale v uschovni? 🙂

tynamartina
29. júl 2012

@chmurkaxy moja netestuj tak často zbytočne sa stresuješ. Veď to je super že ti 50kový ukazuje. Ja viem že je ťažké sa tešiť po tom čo sa ti stalo ale netreba na to myslieť, jednoducho teraz to musí víjsť a hotovo 😉
Ja sa cítim celkom dobre, detičky dnes prídu kažkú chvíľu domov, už sa na nich teším po týždni mi už aj chýbajú. Aj keď po 5 minútach kriku keď prídu sa budem určite čudovať že čo mi vlastne chýbalo 😀 A ty ako ?

emily84
29. júl 2012

dievcata, vsetkym vam gratulujem a drzim palceky aby vsetko dobre dopadlo 🙂, osviezili ste mi spomienky, ked sme sa my tesili na nasu malicku Emily, presne dnes ma 6 tyzdnov a je to nase vsetko 🙂

chmurkaxy
29. júl 2012

@tynamartina to poznam, moj bratranec ma 3 chalanov (8,6,4), teraz kazdym dnom cakaju stvrteho. a moja krstna, ich babka, sa vzdy na nich tesi, ale potom si aj celkom uziva "klud domova", ked odidu 🙂)) ale verim, ze si aj tak stale na decka myslela, to uz asi mamine neda.. a kedy im to poviete? 🙂

chmurkaxy
29. júl 2012

@emily84 jeeej, mas malinku princeznicku? 🙂 Emily je krasne meno, mne sa pacilo uz ked mala taka kucerava Emily hit Big big world 🙂 a ako ste si na seba "zvykli"?

tynamartina
29. júl 2012

@chmurkaxy ale jasné ale padne to dobre trochu si od nich oddýchnuť, také ticho 🙂

Ešte neviem kedy im to povieme lebo oni to všade vytrúbia hlavne ten mladší už pred pol rokom rozprával v škôlke že budeme mať bábätko, lebo jejho spolužiačka čakala sestričku a aj on chcel tak hovoril že aj mi čakáme 😀 . Tak ešte uvidíme 🙂

chmurkaxy
29. júl 2012

@tynamartina jeeej, zlatyyy 🙂) tak bude velmi spokojny, ze ste mu to splnili 🙂) kolko vlastne maju rokov? mas oboch skolkarov ci uz aj nejakeho skolaka/skolacku? 🙂 tie deti strasne rychlo rastu, este ze stihate doplnat zasoby 🙂)

tynamartina
29. júl 2012

@chmurkaxy no mladší 5 a pol a starší bude mať 8 rokov ten už ide do 3 triedy.Zišlo by sa pridať sestričku ale obávam sa že to bude zase chlapec 😝

chmurkaxy
29. júl 2012

@tynamartina to aj bratranec tak túži po Adelke a uz budu mat stvrteho chlapca 🙂) ale co ty vies, mozno je v brusku princeznicka..

tynamartina
29. júl 2012

@chmurkaxy no veď uvidíme, ale radšej sa pripravujem na to že to bude chlapec, aby som nebola sklamaná. Radšej nech som prekvapená 🙂 A ty by si čo chcela?

adamedik
29. júl 2012

Ahojte dievčatá, ja to ešte nemám isté, ale dúfam, že sa k vám pridám ... mešká mi mrška už úspešný 3 deň, niesom si velmi istá, kedy sa mám testnúť... ak to výjde, tak aj my by sme mali mať termín v apríli... 😉

Dúfam, že sa k vám budem môcť čím skôr pridať... 🙂

chmurkaxy
29. júl 2012

@tynamartina ja asi hocičo.. manzel skôr dievčatko, lebo jeho brať ma strasne zlatu malú, no co ja viem ja asi viac manzelovu malú kópiu 🙂) aj ked, aj princeznicku by som chcela 🙂

vichy77
29. júl 2012

ahojte. pridavam sa k vam, este to nemam od dr. potvrdene, ale na teste su pekne vyditelne 2 ciarky.
podla tehotenskej kalkulacky by bol termin porodu 14. aprila. tak uvidime. doma uz jednu dva a pol rocnu babu mame.
k dr. chcem ist o 2 tt.

maggie37
29. júl 2012

@magimary ahoj, tak vám to vyšlo? aj nám tento mesiac :D teším sa 🙂

kattija
29. júl 2012

@vichy77 ty si si kedy robila test v ktorom DC? mne teh.kalkulacka ukazala, ze 12. aprila ak som tehu ale testik este neukazal dve ciarky, tak dufam, ze sa ukaze!!! 😉 😉

maggie37
29. júl 2012

Ahojte baby, som asi v 5tt, milion pozitívnych testov, nemám to však zatiaľ od doktora potvrdené (zajtra idem na krv 🙂 Dúfam že bude všetko v poriadku a spolu to dobojujeme do úspešných koncov 🙂)

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre