Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

zanulienka
15. júl 2009

aj ja mam klokanku,ale nenosim v tom malu a neviem,ze`preco

majka_dk
15. júl 2009

ahojte baby,

tak my sme dnes boli na kupku, krpec si chvilu pospinkal, ale vacsinou chcel byt na rukach ☹ tak sme vydrazli asi len 2 hod, ale stacilo, boli sme od 16, ale aj tak bolo strasne teplo.

my ideme na prelome jul/august na chatu do liptovskych revuc a odtial rovno domov do dk na tyzden, tak som tiez zvedava ako to maly zvladne a ci to nezabalime skor 😅

lindula3
15. júl 2009

lucka ja mam svagrinu v pezinku tak sa opytam

miavin
15. júl 2009

dobrý večer dievočky a deťúrence - ako ste dnes trávili deň v týchto horúčavách??

macikjm
15. júl 2009

ahojte...
krasne nase aprilovciatka... 🙂
my sme mali pekny den...ninka pekne pospinkala, boli sme vonku od druhej do pol siedmej...no medzitym sme sa zastavili pri mojej mamke...ninka spala do pol siedmej... s muzom sme sa obavali kedy to nase babo vecer zaspi, ked zvecsa ju o siedmej chystame do hajan. zacali sme chystat o pol osmej...napapala sa, dala som ju do postielky, povrtila sa a o pol deviatej uz spinkala...tak super...sikovnica ta moja dcerenka... 🙂

miavin
15. júl 2009

macik - tak to je super - robia nám radosť tie naše dietky
my sme tiež boli celé poobedie vonku až do 18-tej. Potom tak tuho zaspal - že som ho o 8-mej budila - vykúpkala - napapal sa a už spinká asi pol hodky - sú zlaté niekedy tie deťúrence 😀

luca33
15. júl 2009

krpcek, o takom niecom som nepocula. Ja viem iba o tom bazeniku, kde robia kuzry. Podla popisu cesty to bude asi priamo v mestskej plavarni. Mozno tam maju nieco aj pre male babatka, netusim. Skusim zistit.

romanakatka
15. júl 2009

Sabi, len tu vo Zv na Záhonku, ale pre nás riadna zmena... vybehneme na priehradu a sme ako v inom svete 😉 ja malého močiť tiež ešte toto leto nebudem, ale nejaký výlet k vode by som rada podnikla, len mám ešte trošku obavy.... jemu tieto teplá veľmi nevoňajú... je taký mrzutejší a nedá sa mu spinkať... von chodíme len doobeda kým nie je tak teplo a potom až podvečer okolo piatej... medzitým sa doma prezabávame alebo aj pospinkáme v najchladnejšej časti bytu 😅 asi bude skôr na zimné športy ako na letné slnenie 😀 ale už sme aj celkom opálení... teda malý... keď porovnám líčka a časť krku čo má zakrytý 😀

miavin
15. júl 2009

baska - jéééj Barborka je prekrááááásna - aj dnes v kočiari bola fešanda - nádherné šatôčky mala - je ozaj na spapkanie a vystískanie... 😉

macikjm
15. júl 2009

zanu...a nemoze mat elaia tie ekzemy s prikrmov, ktore jej uz davas???nie je to este skoro??? mala ich aj pred zavedenim prikrmov?? moj nazor...ale ty mas tri deturence, tak aj viac skusenosti,...ani ja by som svoju ninku do vody na kupku nedavala....a este na tie ekzemiky...aby sa jej to nejako neskomplikovalo... 😕

miavin
16. júl 2009

dobré ránko prajeme
tak my sme spali v celku dobre, už sme napapaný a o chvíľku bubať asi.... u nás hrozne prší a je taká tma že sa fest bojím... ☹
manžel samozrejme v práci a ktovie kedy dorazí - možno až o týždeň 😢

miavin
16. júl 2009

ááá už bubkáme - tak idem aj ja zalomiť 😀

nany100
16. júl 2009

ahojte maminky, maličká spinká už hodinku, akási bola ráno nervná 😖 ...ale zobudil nás tatinko keď vstával, tak asi z toho...inak my sa koncom leta tiež chystáme niekam aspoň na predĺžený víkend, ale len tu u nás...pravdepodobne sem http://www.avena.sk/

luca33
16. júl 2009

nany, to je krasa. A kam chcete ist? Priamo do toho hotela, alebo do penzionu? Vsetky su nadherne 🙂

lindula3
16. júl 2009

cafte baby a deturence...
nany a myslis ze tam maju volne? ja som tam chcela ist na jaro po dva roky ale som sa rozhybala 2 mesiace pred terminom a mali vsetko plne...

nany100
16. júl 2009

chceli by sme priamo do hotela, no dúfam keď by sme išli už vlastne mimo sezóny, že ešte niečo bude voľné 😅 ...no závisí aj od manželovej práce, kedy bude môcť, tak asi to budem riešiť na poslednú chvíľu...uvidíme 🙂

sandori
16. júl 2009

ahojte babenky
Nany dobrý výber v avene je super ja tam chodievam tiež dosť často- hotel je super a najmä strava- sú tam švédske stoly že nevieš čo máš od radosti jesť-fakt super

sandori
16. júl 2009

baby ja mám aj akciový cenník do aveny na leto - môžem Vám ho poslať - len ako?

zuzik25
16. júl 2009

cafte mamule.
to je ale hic. v noci bola taka burka, trestalo a bliskalo sa a mala ani nemukla. prave som dozehlila kopec pradla, no som na komplet mokra.
my sme chceli ist do Patiniec alebo do Sturova ale kedze sa premnozili komare, tak sme to odlozili. no a dnes pride Emmkyn "nevkastny" bracek na prazdniny, takze ja neskusena matka budem mat na starosti 2 deti. ale aspon bude mat kto chodit kocikovat. on strasne rad kocikuje.

nany100
16. júl 2009

super sandori, ďakujem za odporúčanie...a v akej forme máš cenník? Nie je to ten istý ako majú na nete (akciové pobyty)?

nany100
16. júl 2009

a ozaj je tam nejaké vhodné miesto aj na prechádzky s kočiarikom?

sabinazv
16. júl 2009

zenyyyyy dosiel nosic 😀 😀

maly spi, tak len na omak a omrk hodnotim vysoku spokojnost
🙂

nany, jej to sa mi paci... uz som tu avenu vyobzerala... my totiz stale este nevieme kam ideme zajtra vypadnut a toto sa mi dost paci... sandori, aj ja scem aktualny cennik 😉

sandori
16. júl 2009

asi to bude ten nany, ja ho mám v pdf. Mne vždy na mail posielajú ponuky.Do aveny sa ide trosku do kopca, je v horach ale cesta je tam fajn- podľa mňa sa tam dá kočíkovať.A neskôr možno využiješ aj preliezky - tie tam sú.Voľakedy mala avena v ponuke ešte aj Eufóriu v Tatrách a tam boli na izbách masážne vane 😎 - ja so ju skusala uz tehotná minulý rok - hoci som ešte vtedy o tom nevedela. 😀

sandori
16. júl 2009

sabi kludne ti ho poslem len ako?

sabinazv
16. júl 2009

dala som maila do IP 😉

sandori
16. júl 2009

poslané 🙂

sabinazv
16. júl 2009

supis, dakujeeem... 🙂

sandori
16. júl 2009

za málo 😉

sabinazv
16. júl 2009

sandori, a myslis, ze je sanca, ze tam teraz bude nieco volne? od zajtra.. ultra last minute 😎

sandori
16. júl 2009

mozno hej ja som volala tyzden pred a dalo sa

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre