• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

20. decembra 2011 
joooj neboj - je to veliký chlapisko - zmákne to v pohode. my sme už spali u mamky a u švagrinej a v pohodičke. tak sa nemáte čoho báť.... tak si to teda užite - a ak sa smiem spýtať - koľko vás vyšiel tento predlžený víkend? so všetkým??? napíš mi prosím ip dík
18. júl 2009 o 18:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dikes, uz sa tesim, ze niekam vypadnem mimo bytu konecne...
18. júl 2009 o 18:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mia ale ved tie stany by mali robit tak, ze aj keby tu bol hurikan, by sa to nemalo ani pohnut a nie tak, ze to padne, pomali ked vanok zafuka.

aj nedavno co padlo to podium, co stavali pre madonu. . . .

inak vcera sme mali nas domcek v spravach - sa oproti nam stala havaria a na chvilu bol nas dom v zabere :grinning: :grinning: :grinning:
18. júl 2009 o 18:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krpy - no máš pravdu - ale to treba aby vedeli tí čo to stavali - je to na hanbu celého slovenska, že máme takých "majstrov" čo stavajú také niečo
a na ktorom programe??? pozrem na nete :grinning:
18. júl 2009 o 18:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no fasa, zajtra ma byt uzasne pocko... :confounded: ale v pondelok sa ma napravit nastastie... :sunglasses:
18. júl 2009 o 19:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sabi - veď a bazén tam nie je??? tak si užijete aspoň kľudu a pohody sami traja :grinning:
18. júl 2009 o 19:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
je bazen k dispozicii v hoteli... nedaleko... no vsak sa nechystam opalovat, len nech neprsi...
18. júl 2009 o 19:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no veď to - veď malý Danko aj tak nemôže na slnko - tak aspoň bazén a romantika :grinning:
18. júl 2009 o 19:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ktovie ci sa vobec natiahnem do plaviek... to moje telo :confused: :angry:
18. júl 2009 o 19:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mia tu je to.

http://video.markiza.sk/archiv-tv-markiza/dnes/30269 , prispevok sa vola, "auto vazilo do predajne"

53-tia sekunda, v pozadi ten velky zlty dom s cervenou strechou.
18. júl 2009 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to je toto v stupave????
18. júl 2009 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mia...krasne fotecky...
aj my sme dali...
sabi...my uz mame akty... :grinning: a este krasny vikendik na liptove vam prajeme...my neideme...az ked bude nini vecsia...a ideme zajtra do presova kupit vysavac... :grinning:
krpcek toto dlhe domisko....vau...a to ste tam len traja???
18. júl 2009 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
macik -jéééjda - krásne fotky máte - bombastické - obklopená princezná tými srdiečkovými balonmi - no náááádhera - je to super, fakt :grinning:
18. júl 2009 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jejda, macik, mala je krasna... ako babika :wink:

no zeny, tak sa cinte aj ostatne s tymi aktami, aby bolo co do albumu...

ja som uz drobca zbalila... a teraz idem este nas... ale sa mi nechce.... a maly furt spi... som vravela, ze si myslel, ze je noc, chudato dezorientovane... :sunglasses:
18. júl 2009 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sabi a kam ideteeee?
18. júl 2009 o 20:54  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sabi - my zajtra ideme do vane - veľkej, tak urobíme s manželom pár záberov, lebo teraz mám len také divné.... ale pofotíme :grinning:
18. júl 2009 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lindul, no tam do toho Liptovskeho Jana... co sme to tu rozoberali nedavno www.avena.sk
18. júl 2009 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mia, ale take urob asi radsej na suchu... a sameho holanika... mozno take na brusku... aby to bolo pri vsetkej pocestnosti :sunglasses:
18. júl 2009 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahaaaaaaaaa a mali este volne?
18. júl 2009 o 21:00  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, u nas teraz vyslo slnko po dazdi, tak sa citim ako na prave poludnie a to je uz tolko hodin :sweat_smile:

sabi ides vyletovat? tak si to uzi, ta avena vyzera dost dobre, raz sme tam chceli ist na velku noc ale mali vyprodano. A ponahlaj sa domov, lebo tu budes isto iste chybat :wink:
18. júl 2009 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby, viete mi pomoct, vypadla mi zuvacka z ust -malej na vlasky :frowning2:
18. júl 2009 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem...
18. júl 2009 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anib fuuha.. ak to ma zalepene, tak ine ako odstrihnut asi nepomoze :unamused:
18. júl 2009 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lindul, chceli sme ist cez vikend, ale to bolo obsadene, tak od pondelka do utorka.. a nam je to jedno, lebo tato dovolenkuje cely tyzden buduci... a bude aj menej ludi, co ja radsej :wink:

jej solen, diky... som az dojata :sunglasses:

a snazte sa to tu udrziavat bezo mna nejak... nieze dojdem a nasa tema bude na 5.strane... :sweat_smile:
18. júl 2009 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
porazi ma :frowning2: :frowning2: :frowning2:
18. júl 2009 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hm, anib... ani mna nic ine nenapada ako odstrihnut...
18. júl 2009 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sabi vseeetko to tam pofot a potom posli fotecky:slight_smile: tak si to uziteeeee
18. júl 2009 o 21:07  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anib - no jedine nožničky - a šup.... iné neviem
sabi - no holyznaka mám - dám do albumu, mrkni či môže byť :wink:
18. júl 2009 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lindul, oni na webe maju pekne fotky a vela... lepsie asi neurobim, iba asi zhodnotim, ci je taka aj realita :slight_smile:
18. júl 2009 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
odstrihnut,ale nemam co,tych par mm vlaskov??? citala som vselico,ale benzin do zapalovaca,- to je hrozne
18. júl 2009 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok