Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

macikjm
22. júl 2009

sorry-12.7., nie minulu... 😝 😉

nany100
22. júl 2009

dík sabi za podrobné info, už sme nahlásení 😉

sabinazv
22. júl 2009

piky dik 😉
to s dudou u nas tiez sem-tam zaberie

nany a do penzionu ci do hotela idete?

macik tak ninke zelame tiez vsetko naj.... ja ani neviem ake mena idu... zena na MD 😎

sandori
22. júl 2009

ahojte babenky.
sabi - uz som všetko prečítala...takže v hoteli avena ste ani neboli?

sabinazv
22. júl 2009

boli sme v nedelu na kavu... ked prsalo 😉

pacilo sa nam...

nany100
22. júl 2009

do penziónu, len čakám na mail. škoda, nemali už voľné od 14.8., manžel má 13.8. narodky, tak by sme hneď na druhý deň išli, takto ideme 21.8., na moje meniny 😉 ...takže vlastne darček pre mňa
chcem mu ešte objednať v LM v adrenalínovom areáli jazdu na štvorkolke, raz si ju chce kúpiť, tak nech to najskôr vyskúša, dúfam že bude mať radosť 🙂

macikjm
22. júl 2009

sabi...ja som to myslela vramci srandy...ale dakujem... 😉 😔 😅 ja tiez nesledujem mena a urcite mali aj ine nase aprilovciatka meniny a nevedela som to...
nany...takze mas krstne meno janka...aj ja...tesi ma...

macikjm
22. júl 2009

no nemozem sa prinutit k umyvaniu okien...juj...taka som lenivota...hruza so mnou...ale asi dopijem kafco a idem...vyzente ma... 😀

sandori
22. júl 2009

sabi my sme boli vtedy v hoteli a v apartmáne- bolo tam fakt krásne a mali sme masáže ... juuuj hneď by saom šla znovu...- možno znovu pôjdeme v januári

sandori
22. júl 2009

macik aj u mňa by sa zišli umyť- ja sa tiež stále vyhováram že mám veľa roboty do práce 😉

macikjm
22. júl 2009

este sa s vami podelim o vcerajsiu skusenost z policie...davno davno som pisala, ze potrebujem novy OP a vodicak, no a vcera sme sa uz konecne s ninkou odhodlali na policiu...prisli sme o 7.30 a dostali sme cislo 33 a 34...cize boli sme 33. v poradi...prisiel ku mne brasko strazit ninku...no a cakali sme do desiatej, potom uz naskocilo moje cisielko...teta na infoskach sa spametala ze som tam s malym babom, ked bolo cislo 29...tak skonstatovala ze to uz nie je vela...ze o chvilu pojdeme...trosku ma prekvapila jej neskora ochota, ale bola som ticho a kludna... 😔
ninka to zvladla v pohode...dvakrat papkala s policajnym dohladom... 😝 a nakoniec, ked som uz bola vybavena, tak som ju nasla revajucu na brachovych rukach... 😀 bobatko moje, ale bola zlata...bracho vyplaseny... 😀
tak to bol nas policajny dnik...uz len ist po hotove doklady, ale to uz nebudeme dlho cakat...

sandori
22. júl 2009

fiiiha macik ja ani neviem ci ich mam este platne 😒

zuul
22. júl 2009

ahojte maminky, ako sa máte?

idem vás prečítať 😀

nany100
22. júl 2009

macik, teší ma 😀 ...asi je nás tu veľaaaa...Jana bolo veľmi populárne meno v 70tych rokoch 😉

zuul
22. júl 2009

júj som rada, že Vaši drobci znášajú to očkovanie. nás to tiež čaká o 2 týždne. bojím bojím, viac ako Miško.

no ja drobca pochválim, aký je dobručký. sám sa zahrá, spinká aj cez deň trošku, večer vždy o 20,00 😀

sabi kde ste to boli na holiday? aj my by sme chceli niekam, tam kde je bazén a kde môže aj drobec. niekde na SK 🙂

catusca34
22. júl 2009

Ahoj Nany, aj ja mám narodky 13.8 ... 😀 sko tvoj manžel. To je náhodička.... 😎

saskax
22. júl 2009

ahojte, vcear som vam pisala ci nahodou neviete kam na Antolsku sa chodi na to sono noziciek - este ste ani jedna tam nebola? Neviete kde to presne je? Diky... 😉

nany100
22. júl 2009

catusca, tak si na teba spomeniem keď budeme oslavovať 😉

lindula3
22. júl 2009

caute baby tak mi sme mali po ockovani kludnu noc... dala som hned ako sme prisli domov sirup panadol baby a este aj pred spanim, stale som jej merala teplotu ale viac ako 36,5 sme nemali takze parada, malinka to zvladla uzasne, davam jej na to aj obklady studene, len sa jej to trosku zapalilo, ma to okolo cervene a treba to este aj masirovat, lebo to tvrdne... mala kope nozickami o dusu, tak ju to asi neboli... na tej jednej nozicke (kde ockovali zaskrt, cierny kasel,...) to ma viac cervene ako na tej druhej kde pichali proti pneumokokom...

bozeeee nam robia kanalizaciu (konecne) a idu nam rozkopat cely travnik pred domom, manzo sa potesi ked pride z prace, to bola jeho srdcovka🙂

jankaaa
22. júl 2009

ahojte babulky my uz sme tiez zaockovani nas ockovali v piatok maly to tiez zvladol nemali sme teplotku troska som mu prikladala studene obklady aj som mu dala panadol baby...

ninnaricci
22. júl 2009

ahojte babenky
...tiež pozerám nejakú dovolenku...tak zvažujem Atlantídu...plávanie bábätiek vo Vyšných Ružbachoch

...a idem sa vám pochváliť...už máme new kočiarik...tak sa z neho vytešujem...už len čakám nech skrotne to slnko aby sme ho mohli ísť vonku pokrstiť 😀

...a ešte jedna vec...
...chcem vás upozorniť...
...drobček mal nejakú vyrážku alebo štipanček...a ja že sa niekde len zaškrel alebo čosi...noo a po dvoch dňoch sledovania sa to poriadne zväčšilo...tak sme dnes boli na kožnom...a nám dali mastičku...až som sa včera naozaj zľakla...lebo to začalo tak mokvať...akoby popálené...takže žiadna sranda...

ninnaricci
22. júl 2009

toto je náš new kočík 😵

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=4869979

miavin
22. júl 2009

ahojte - tak ako čítam, vaše ratolesti zvládli očkovania lepšie ako náš - ale aj my sme už v pohodičke.
nina - krásny kočiarik, ja som ho tiež obzerala - ale keďže náš drobec najradšej spí na brušku - neviem ako by som ho dala na brucho v takom športiaku 😀 😀 takže my asi ani kupovať nebudeme.
no a čo Ti povedali na kožnom - že čo to má???

miavin
22. júl 2009

ozaj - chcela som sa opýtať - vaše dietky neslintajú??? lebo náš tak slintá a hryzie hračky, že mám pocit, že už zuby mu pôjdu 😀 😀 nechápem prečo tak slintá

majka_dk
22. júl 2009

ahojte,
tak ockovanie zvladol krpec celkom fajn, ale mna skoro slahlo, som vravela dr., ze na tu rehabilitaciu chodit nejdeme, ze ideme chodit plavat,... a ona na mna kukala ako puk, ze vsak patko je uplne ok a ze chlapci su aj o mesiac pozadu, no takmi zeny vysvetlite naco nas posielala pred 4 tyzdnami na rehabilitacia a neurologiu, ked moze byt aj mesiac pozadu, no som sa fakt drzala aby som jej nieco nepovedala, to vyzeralo, ze ja som si vyziadala vysetrenia naviac, no nemam slov

lindul a kam idete chodit na rehabilitacie? na teslovu v ba?

saskax - ja som si neni celkom ista, ale zda sa mi, ze na nozicky sa chodi do polikliniky, tam kde su gynekologicke ambulancie len na tej vedlajsej chodbe, cize tiez na prizemi, my sme boli na nozicky u sukromnika na teslovej, sice sme platili, ale zobrali nas presne na minutu a vobec sme necakali

majka_dk
22. júl 2009

mia my slintame uuuuuplne strasne, neviem ako bude slintat ked mu pojdu sliny, to mu dam miesto podbradnika nejaky poharik 😀

misha666
22. júl 2009

ahojte kocky...zabehli sme si s drobcom do tesca a kupila som jej mrkvicku od hami zjedla asi 4-5 lyziciek a ked som jej viac uz nedala zacala plakat 😀 tak som jej urobila este 90ml mliecka tak vypila 80ml a zaspala mi pri falsi 😀 a kupila som jej ja ryzovo-mliecnu kasu jej vecer trosku dam lebo sa mi 3x v noci budi tak mozno ju to viac zasyti 🙂

miavin
22. júl 2009

majka - no mali vymyslieť nejaké poháriky - lebo už teraz to je vo veľkom množstve 😀
misha - no my máme kašu od nutricie - ryža, kukurica, jablko a dávam tak dve lyžičky no a mliečko ešte - tiež som si myslela, že ho to zasýti - ale o 4.30 sa hlásil s papaním 😀

misha666
22. júl 2009

miavin ked sa mi o 4:30 prihlasi tak to bude super 😀 lepsie ako 2:30 potom o 6:00 a potom o 8:00 🙂 ja viem som pohodlana ale ked ma tak naucila ze spala od 21:30 do 7:30 a teraz mi take robi 😒

miavin
22. júl 2009

misha - to sa zmení, aj náš niekedy o 1 buntoší.... ale dám mu aj dnes kašu - uvidíme - ale dávam len večer, len treba asi väčšiu dierku na cumliku - je to husté 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre