• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

20. decembra 2011 
tak si odsaj co mozes a chod do prudu :wink:
26. júl 2009 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaaj hned mi je lepsie, ked viem, ze sa tu mozem vyzalovat a niekto ma tu podpori. :wink:
26. júl 2009 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem vyvesat pradlo, hned som spat.

mala zaspala od vycerpania.
26. júl 2009 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krpcek, nas mal tiez placlive obdobie, ale to bolo kvoli mne, lebo som bola dost nervozna, ze muz chodil vela na sluzobky a bola som vela sama a este aj cez vikend chcel chodit robit na zahradu, tak som povedala dost a ze ak nebudem ja spokojna, tak ani maly a tym padom ani on. a odvtedy .... krasa zit. :slight_smile:
nie je toho na teba nahodou vela ?
26. júl 2009 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
vidim, ze je tu veselo :slight_smile:
krpcek, to poldecko si kludne daj. Aj ja som to uz raz tak riesila a pomohlo :slight_smile: Ale bolo to len take polovicne poldecko :slight_smile:
Moja krpana zase posledne dva dni strase frfle pri kojeni. Dvakrat potiahne, odcucne sa, zase potiahe, zase sa odcucne... A ked taha, tak frfle. Tak neviem, co je s nou. V klude papame vlastne len v noci, lebo pri tom spi :slight_smile: Potvora je to. Mam tiez z nej nervy, ale nie som n tom tak zle, ako ty :slight_smile: Kludne si zanadavaj, my to zvladneme :slight_smile:
26. júl 2009 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, idem si dat vanu, kym su moji chlapi vonku. krasny zbytok vikendu a krpcek tebe pevne nervy zlato :wink:
26. júl 2009 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bei mozno aj ano - ja uz ani neviem, co je to klud . . . v klude sa najest alebo vysrat (pardon za vyraz).

no nasla som pivo - idem ho zdolat. :grinning:
26. júl 2009 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krpy nasa mala bola taka, ked k nam chodil na vikendy draheho syn a ja som bola z toho na nervy okrem toho ze pre neho nieco uvarit bol problem, hocikedy ju vybral z postielky ked mala spat, nosil ju vonku bez ciapocky po slnku, raz som tak na neho vyletela az mi to bolo neskor luto. cize ja som bola nervozna = mala bola nervozna. teraz ked je tu na prazdninach, dala som jasne pravidla a odvtedy je pokoj. ked uz dlho place v postielke najprv sa ma pride opytat ci tam ma ist a az potom ide.
26. júl 2009 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krpy a nie si nervozna na chlopa? mozno pomoze dobry sex. :grinning:
26. júl 2009 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ciky dala novu fotecku, aka milucka je Silvinka.
a maminke vsetko naj k sviatku! :slight_smile:
26. júl 2009 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile: uz sme doma z tyzdnoveho vyletu. baaaajecne nam bolo.

pripajam sa k blahozelaniu, ciky vsetko naj k meninkam :slight_smile:

a idem vas precitat....
26. júl 2009 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak som zase tu. super relax som si urobila, len som sa skoro rozmocila :sweat_smile:
aine, kde ste boli ?
my sa chystame tiez na vylet, do jasenoviec k petovmu krsnemu. pride tam aj jeho sestra s muzom a nasimi dvoma krsnymi detmi, takze myslim ze o srandu nebude nudza. a koncom augusta niekam k moru by sme sli. len este nevieme kam.
26. júl 2009 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak viete co je sranda, ze simon sa narodil presne o rok nato ako som sa zaregistrovala na konika. :dizzy_face:
26. júl 2009 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzik a ten sex, to je co? :sweat_smile: :grinning: ja mam nervy uz aj na vzduch co dycham. :angry:

to sme mali naposledy niekedy pred rokom (tie pokusy pocas tehu a po porode nepocitam).

ciky vsetko naj. :slight_smile:
26. júl 2009 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pridala som fotecky. :grinning:
26. júl 2009 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak vcera to bol rok, co som zistila, ze som tehotna.
26. júl 2009 o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzik aka je mala zlata. :slight_smile:
26. júl 2009 o 14:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neviete ako sa da ulozit vysek z videa? to by bola potom ako foto, lebo odfotit maluked je brusku je strasny problem, stale toci hlavkou.
26. júl 2009 o 14:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi, naaaaadherna je emmka. ten vysek neviem poradit.
26. júl 2009 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
volakedy som to vedela, ale co narobi s pamatou jedno tehotenstvo. :grinning:
to sa nejak ulozi obrazovka a potom to uz viem upravit.
26. júl 2009 o 14:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Emmka dakuje za pochvalu. :wink:
26. júl 2009 o 14:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bei boli sme len na chalupe dole pri Leviciach, ale ten tyzden nam dobre padol :slight_smile:

ja som zistila ze som tehu az 16.8....
26. júl 2009 o 14:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som zistila ze som tehu 13.8, ale 2. som mala onjekciu na ovulku, 3. - 4. bola ovulka a vtedy sme pocali Emmku.
26. júl 2009 o 15:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi, hej, tak to je, zastavis video, potom das print screen a dalej upravujes. uz si pamatam ze aj ja som to tak robila.
26. júl 2009 o 15:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
simon uz taha 4. hodinu spanku :confused:
26. júl 2009 o 15:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
asi dnes bude dobry aby na zajtrajsie narodky dostal nejaky darcek :grinning: :grinning: :grinning:
26. júl 2009 o 15:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja vobec neviem kedy sme zamiesili na Matusika... niekedy od 16.jula do 16.augusta :grinning: :grinning: :grinning:
26. júl 2009 o 15:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja to viem presne, odber vajicok som mala 21.7., vtedy aj oplodnili a 25.7. som mala vklad. :wink:
26. júl 2009 o 15:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krpy - moj maly tak strasne niekedy vymysla pri jedeni, ze ma tiez ide slak trafit. lahnem si knemu ako kludna maminka, tesim sa, ze si polezkam pri nom, napapka sa - ale figu. este nedavno som tu pisala, ako mi nechce prave prso. potom to bolo uz fajn, ked som rezignovala a ked nechcel, dala som lave. tak teraz zas niekedy nechce lave. tak ja len prebieham z jednej strany na druhu a nahanam ho po posteli raz s jednym ceckom a raz z druhym. ze z ktoreho sa mu uraci :grinning:

a zaspavanie je tiez niekedy boj.
aspon je super teraz to, ze uz tak presne po dvoch hodkach nepyta s revom papat. tak ho kludne mozem nechat mamine a ja si robim svoje a trocha si oddychnem. aj teraz som ho nabalila.

kolko krat mam take vycitky, ze som taka nervozna a niekedy takmer zla a nahnevana na maleho. ale ked ten prcek ma dokaze niekedy tak vytocit s tym vymyslanim. vtedy si darmo hovorim, ze on to nerobi naschval, ze jemu nieco je ...
ja som niekedy totalne vypluta
26. júl 2009 o 15:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nas Domco vznikol 6.jula :grinning:
26. júl 2009 o 15:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok