Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

aine04
27. júl 2009

fiha sabi, vidim ze si to uz studovala 😀 . ten recept na jablkovu vyzivu sa mi pozdava....

zuzik25
27. júl 2009

aj mne sa pozdava na tu vyzivu, baby hor sa na to!

sabinazv
27. júl 2009

jasne, ja sa na to psychicky pripravujem dlhsie 😎

a zavarat idem v rure, inac da sa aj v umyvacke riadu vraj 😅

aine04
27. júl 2009

len este ovocie zohnat 😀
idem zase v piatok na dedinu, pockam ci nepride nejaky "sukromny podnikatel predavat" ako to hlasia v miestnom rozhlase 😀 😀
inak akurat sme pozvani na krst, matuskovho bratranceka 🙂 . takze zavarat budem urcite az doma ale aspon ovocie by som nakupila

sabinazv
27. júl 2009

no u nas to prave takto hlasili v rozhlase 😎

aine04
27. júl 2009

sabi my zavarame u svokry v starej pracke 😀 . je to taky predpotopny stroj, co nema bubon, tak to tam len nahadzeme a dame na vyvarku

zuzik25
27. júl 2009

aine, 😀 aj k nam chodia sukromni podnikatelia. uz ten oznam poznam na spamat. dnes vsak predavaju veci za vyhodne ceny, sustaky, platenky, .... 😀

sabinazv
27. júl 2009

k nam chodia aj nosnice predavat.... 😀
aj handry, zaclony, obliecky...

zuzik25
27. júl 2009

sabi, to su asi ti isti sukromni podnikatelia, od vas pridu k nam.

aine04
27. júl 2009

joj baby tak bezte 😀 😀 . za tu cenu.... no nekup to 😀

sabinazv
27. júl 2009

ja by som aj bezala, ale maly sa mi prisal a nevie skoncit 😎

zuzik25
27. júl 2009

no idem cosi poriadit kym deturence spia, dnes nevarim, bo ma mamina zasobovala, len polievku daku zvrtnem.

he a este co sa mi stalo, bola som si v S Oliveri kupovat take sportove saty, ze nech nechodim len v nohaviciach a normalne mi boli dobre 36 😕 😕 ale to maju take cudne cislovanie, cize to bola daka 38, mozno 40, lebo sestre boli velke aj 34. ale dobry to pocit, ze mat na sebe 36, to som mala asi ked som bola na strednej.

aine04
27. júl 2009

my sme prave dopapali, cakame na grg 🙂

sabinazv
27. júl 2009

wow zuzik supis 🙂

aine04
27. júl 2009

ked sme uz pri tom, sabi porad ako chudnes? zuzikovi to ide same od seba, ale mne by sa este trosu zislo, len sa bojim aby som mliecko nestratila

aine04
27. júl 2009

aj ked svokra mi povedala ze nohy mam uz tensie ako pred tehu, no nemam ja zlatu svokru? 😵 ale to ma chcela asi len potesit, ma ma velmi rada

zuzik25
27. júl 2009

sabi, uz len spevnit stehna, zadok, brucho, ruky, prsia 😀 ... este toho treba, len nemam kedy cvicit, vecer sa mi uz nechce.

bambina
27. júl 2009

ahojte dievcence. hodila som nove foto, v sobotu sme mali presne tri mesiace.
sabi, mas tam aj jeden akt 🙂

aine04
27. júl 2009

zuzik teraz kym kojis ani intenzivne cvicit nemozes lebo sa ti do mliecka zacne vylucovat kyselina mliecna a babo ti moze odmietat papat

sabinazv
27. júl 2009

aine, chudnem pomaly.... kilo za tyzden 😒 ale ak by to slo rychlejsie, bol by jojo efekt, tak je to ok... nemlsam sladke, kontrolujem sa a na veceru jem len bielkovinu so salatom... a jem 5x denne mensie porcie

sabinazv
27. júl 2009

bambi jejda, pekne 🙂

aj ja som 1 pridala... by sedelo to moje male najradsej... 😎

aine04
27. júl 2009

ja si porcie neviem ustriehnut, lebo pri krpcovi jem velmi nepravidelne

sabinazv
27. júl 2009

ta kyselina sa vylucuje len po 20 min velmi intenzivneho cvicenia ... ale tiez som lenivec 😒

aine04
27. júl 2009

rozkosne babiky 🙂
spravim aj ja v dohladnej dobe nejaky "slusny" akt 😀

bambina
27. júl 2009

baby vy takto chudnete? ja si mlsnem aj sladke, ale strasne vela nachodim. Simonka by sa len nosila.tak to ide samo dole

bambina
27. júl 2009

inak Vas obdivujem ake ste sikovne a zavarate. ja som rada, ked stihnem nieco uvarit na obed. Simonka je velmi spolocenska, chce sa stale rozpravat, musim sa jej venovat

sabinazv
27. júl 2009

bambi mne to uz slo hore, tak som musela... danko je dobre babo 😎

bambina
27. júl 2009

aj Vase babatka tolko slinkaju?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre