Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

pikino
30. júl 2009

my sme este neboli ale dnes ju idem objednat. snad bude vsetko v poriadku.

ja som jej tiez nic nedala, sa z toho vyspala a je v pohode.

nany100
30. júl 2009

a balila si Terezku naširoko?

miavin
30. júl 2009

jéééj - krásne fotky - to je super, že sa takto stretávajú - no u nás - hmmm, asi vy v BA KE BB - sa môžte stretnúť viaceré - ja jedine s Baškou.... 😀
ale je to super nápad

macikjm
30. júl 2009

podarene su tie deticky marcove... 😀

no tak my sme uz doma...mame po ockovani...plakala tak akurat... 🙂 som zvedava na reakcie...a tie studene obklady na nozky sa maju davat??? nam dr. nic nepovedala...len ze ked to opuchne, tak mame prist po visnovskeho balzam...
uz ked sme prisli domov, tak bola ok....aj sa na mna usmievala...statocnica moja krasna....od dvanastej spinka...

kanavit tiez neberieme, len vigantol...tak dufam, ze to nevadi...ninka je plne kojena.... 😒

no a nasa slavna vaha...tak mame 6750g a 62cm...takze 7700g mozno az o mesiac... 😀 😀

macikjm
30. júl 2009

hej no toho staphylokoka zlateho uz nemame....jupiiiiiiiii..... 😀 😀 😀 ale sopliky este hej... ☹ ☹ 😠 😠

nany100
30. júl 2009

ja som sa za posledné dni stretla s babami z pôrodnice, čo sme spolu aj cvičiť chodili a je to super...máme momentálne svoj svet a niektoré iné kamošky sú v ňom trošku mimo 😉

macik, ninka sa držala super, držím palce, nech nemáte žiadne reakcie

my spíme už dve hodiny, tak čakám dokedy 🙂

pikino
30. júl 2009

balila d 6 tt.

macik davaj obkladiky ulavi jej to od bolesti a stiahne teplotu.takze bola naozaj zla vaha 😀

miavin
30. júl 2009

macik - ja som preventívne dávala obklady... a nech pije čajíka veľa - aspoň nám to dokyna povedala.... bude trošku princezná oťapená - bude veľa spinkať tak oddychuj 😉

macikjm
30. júl 2009

no bola zla vaha....sranda... 😀

miavin
30. júl 2009

ozaj - neviete čo je so zanu??? ešte by mala byť na svk nie??? že sa neozýva. 😲

baska19
30. júl 2009

možno sa zanu rozhodla isť pešo domov tak je niekde na ceste 😀 ved Elaia to tu nemohla vydržať 😉

miavin
30. júl 2009

ahoj baska - ako sa máte? čo robkáte? a drobotinka tvoja??? ja idem akurát do mesta sa prejst, lebo som spraskala celúú pizzzu - ale asi sa len zgúľam 😀

skorvankova
30. júl 2009

Ahoj.
Ten kanavit davame aj my, aj vigantol.
Presne aj moj maly je taky v noci aj 4x hore asi tyzden.

Sabi, aj nas pridaj k aprilovcatkam 😀
na nozicky ideme v utorok, nebalim nasiroko asi 2tyzdne, dufam ze to bude o.k.

baska19
30. júl 2009

som pozrela tvoj novy účes aby som ťa v meste spoznala 😉 fajne máš ale ja ťa aj tak podľa kočiara stále zbadám takže predomnou sa nezamaskuješ 😀 som mrkla na babytuning tak zato som hned poobzerala foto

Drobček práve spinká a mne sa ešte nechce nejak do mesta ale určite trošku neskôr pôjdem aj ja

zanulienka
30. júl 2009

caute,este som tu na svk a dycham z posledneho.som si myslela,ze si tu oddychnem no velke hovno z toho,som viac znicena ako predtym.uz mi dneska nechybalo vela a plakala by som od zufalstva.cez den nemam cas jest takze ma zacalo pobolievat aj zaludok,ale to bude asi aj tou nervozitou.dneska sme za celu noc spali 3 hodky aj to z prestavkami.moja mama mi tiez tolko nepomaha ako slubovala ☹

aprilovky2009
30. júl 2009

skorvi, uz je tam fesi 😎

miavin
30. júl 2009

jéééj, no krááásne máme dietky
zanu - asi sa tešíš domov, čo??? ☹

elfi1
30. júl 2009

zanu - nemas to veru lahke. ked sa vratis, tak sice zas budes vo svojom, ale uz sama na deti a este ta tvoja svokra... 😖

dnes som malemu zacla pred spanim citat. spievat sa mi uz niekedy nechce a ani nevladzem, tak som zobrala staru knizku s ukrajinskymi uspavankami a citala (je to prelozene do slovenciny 😀 ). celkom ho to unavilo

macikjm
30. júl 2009

zanu...je mi to luto, ze to takto dopadlo, tak ste sa tu tesili...co sa stalo z malinkou???juj...prides domov a zabudnes na vsetko...bude ok... ☹ 😉 🙂
elfi aj ja citam...moja vcera pri tom zaspala... 😀

zanulienka
30. júl 2009

ja neviem co jej je,vkuse nespokojna,placliva alebo skor ubolena.tesim sa domov,dufam,ze elaia ma len ten problem,ze je v cudzom prostredi,lebo ked nie-zabijem sa.sama som aj teraz na deti-moji rodicia su v robote a ked pridu su tiez unaveny,takze som tam kde som bola

miavin
30. júl 2009

zanu - hmmm, tak to moc dobrá dovolenka asi nebola.... no snáď sa to polepší keď prídete o rok - a doma to snáď bude v poriadku 😉

pikino
30. júl 2009

teda zanu v tvojej stave je slovo dovolenka asi skor nadavka. 😝 nezavidim ti.

babyyy aku velkost cumlika na flasku teraz pouzivate? my mame stale este 0+ ale mam pocit, ze malej sa nepaci
ze jej to ide tak pomaly.

miavin
30. júl 2009

ahojte - no ta ja som sa dnes tak hrdo rozhodla, že začnem malému čítať rozprávky - máme tu knihu slovenských rozprávok.... tak som ho uložila - a začala čítať - snažila som sa veľmi, ale evidentne som mu v spálni vadila - takže asi nebude rozprávkový typ.... musí mať svoj kľud - už bubá a to som z izby preč 5 minút
piki - no my sme už kúpili 3+ ale slow...bol aj medium či tak nejak, ale zatiaľ je spokojný, len my nemáme avent...

pikino
30. júl 2009

no ja mam jednu avent a druhu canpol a puci sa oboch. tak skusim kupit uz 3+ co na to povie.

moja tiez potrebuje ticho aby zaspala, najlepsie ked vypadnem z izby aby ma nepocula.

miavin
30. júl 2009

piki - my máme lovi - ale ja som maximálne spokojná... už sme kúpili väčši, lebo sme mali tú mini..... ozaj - baby, ktoré ste na um - koľko vám drobci vypijú mliečka?

adya01
30. júl 2009

mia mne maly vypije kazde 3-4 hodiny 150ml UM a asi 100 ml cajiku denne. Na noc mu davam 180 o 20.00 a prespi do 5.00

macikjm
30. júl 2009

ahojte...tak ja hlasim zatial bezproblemovy poockovaci stav...klop...klop...
no zmena je v tom, ze nasa vobec nie je ospala a vydrzala mi hore 2-krat po 3 hodiny, ale vzdy s usmevom...no potom trosku revy...tak dufam, ze sa nic nezmeni.... ☹ 😉 🙂

bambina
30. júl 2009

ahojte, tak som si vas precitala. este sa vratim ku kanavitu o ktorom ste sa bavili. mne to pediatricka vysvetlila, ze kanavit sa dava detom, ktore su plne kojene aby neprebrali hormony od mamicky. ak uzivaju v umelom mliecku, nemusia.
macikjm, som rada, ze to takto dobre zvladate. nas to caka buduci tyzden. aj na kontrolu s klbikmi pojdeme, tiez nebalim asi od 10 tyzdna

miavin
30. júl 2009

adya - fúha, náš spapká len tak 129 - + cicík ešte a bez cicíku tak 150-tku - aj to teraz večer nedojedol lebo pil predtým čajík.... no uvidíme....
dík za ifo
macik - držíme pršteky nech je dorá noc 😉

krpcek
30. júl 2009

ahojte.

my davame kanavit aj vigantol (obcas ho zabudnem 😅 🤐 ).

juj kocky ide ma porazit - nasa mala sa zacala stavat na nohy a cely den by nerobila nic ine, len na nohach bola . . .akonahle sa len priblizim rukami, uz sa chyta a stavia sa, uz ani sadnut si nechce, rovno na nozicky, potvorka mala. vecer mam uz tak vytahane ruky jak opica.
ked jej nedovolim na nohy, tak zacne vrestat.

no a asi dva dni blaboce, ale tak poriadne - pisaka, vresti, jaci . . .na cely dom. a uz sa konecne dokaze aspon na chvilu zahrat aj sama. samozrejme, ze hned vsetko nasmeruje do pusinky a nedajboze aby sa jej to nepodarilo - to je potom krikuuuuuu 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre