Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

cikyta
18. aug 2009

Piki-Terezka nemá chybu.Je prenádhernáááááá!!!!!!!! 😉 A parádnica!

pikino
18. aug 2009

diik ciky. 😉

mojama trosinku vylezanu. ale ona ma hlavicku vacsinou naboku. tam kde lezi ma plesinky v podstate ma okolo hlavy taku plesatu svatoziaru. 😀

kaitka
18. aug 2009

ahojte maminy)
ako sa mate?
citam vas sem tam,,,ale vzdy mame s malou daky program,,tak neni cas vypisovat..
a k tym klokankam ci nosicom,,,neviem co je to co mame my,,ale je vyborny,,znacka x-lander,dostali sme ho,tak neviem ci ho dakde este predavaju,,ale hadam jo...
v albume ho mam odfoteny,,od 5 mesiacov s da babo nosit tvarickou von,,,
a hlavku mame vylezanu veru( mame aj plesinku
tatino spava s nami v spalni,,malinka vedla nas v postielke a my pekne jak doporodu) ziadna zmena..mala sa nebudi,,tak sa aj my vyspime)

kaitka
18. aug 2009

druhe ockavanie nas caka v oktobri,,hm v 5 a pol mesiaci...
toho sa veru bojim,deticky ho znasaju horsie(

cikyta
18. aug 2009

Hm..keby sme mali tu vyležankynu v strede...ale my máme vyležanu hlavičku za uchom na pravej strane.Nie uplne v strede.Snažím sa ju,ked zaspí ukladať opačne,ale bud sa zobudí,alebo sa aj tak da ako ona chce.Stále ju dá napravo a hotovo ☹ Má to už hrozné ☹

cikyta
18. aug 2009

Kaitka máme podobnu klokanku Chicco a tam nepíšu,že od 5 m.možme nosiť tvaričkou vpred.Nosíme ju už teraz,lebo inak nevidí na svet a to je u našej malej podstatne 😀

zanulienka
18. aug 2009

my nemame vylezanu,pretoze elaia lezi minumalne,nebol cas na vylezanie

jankaaa
18. aug 2009

ahojte babenky no ja mam hroznu noc za sebou vcera vecer ked som ulozila maleho mi prislo strasne zle som aj hnackovala tak manzel celu noc behal k malemu ja som ho radsej ani nebrala robila som mu iba nutrilon lebo som nevedela ci ho mozem kojit od jednej do pol stvrtej sme boli hore...no ja som maximalne znicena dnes som bola u lekarky tak povedala ze pokial nemam vysoke horucky tak kojit mozem tak aspon to je fajn ale dnes uz asi zalahneme o siedmej lebo sme maximalne unaveni

korelka
18. aug 2009

ahojte!

ako som pisala vcera, tak to druhe ockovanie je HROOOOOOZNEEEEEEEEEEEE! pomaly sa vsak dufam dostavame ako tak do normalu, tak dufam, ze to nie je len klam... 😅 Alex sa nezmenil, ale nocny rezim riadne... 😠

zanulienka
18. aug 2009

aj my zle v noci spavame po druhom ockovani,neviem co to urobi z telom,ale nic dobre urcite 😠

kaitka
18. aug 2009

pardon,,myslela som tretie ockovanie je horor,,co viem od sestry a sesternice
cikyta,,nic sa neboj ,,akonahle sa mala zacne via hybat,,sediet atd ,,tak sa jej to aj zarastie a hlavku da aj na druhu stranu)
ako zanu pise,,neskor ti nebude mat cas ani lezat))

korelka
18. aug 2009

ake tretie? to je az o na 12 mesiacov - som sa pytala dr. - to je este horsie? v com?

kaitka
18. aug 2009

po tomto ockovani co sme boli hadam uz kazda s babom,,co ockovali do oboch noziciek/druhe,,prve bolo do pliecka na tbc/ a tretie byva v piatom ,,siectom mesiaci tiez do noticky,,sesternicin misko srackoval a grckal,,,a dost ich to boli ked napnu nozku
neviem presne naco sa to ockuje,,,ale my uz mame pozvanku na oktober,,ked bude mat karin 5 a pol mesiaca

kaitka
18. aug 2009

pardon za chyby) 😨

korelka
18. aug 2009

hej katka, to je vlastne to o com piseme so zanu a s ostatnymi babami - to riadne svinstvo 😠 😠 😠

krpcek
18. aug 2009

😲 😲 ja tam snad ani nepojdem. 😅 uz teraz sa bojim, co bude po ockovani.

inak dnes ma mala prvy raz pokusala pri kojeni, az mi slzy vybehli, som skrikla od bolesti, tak sa zlakla chuda. 😀

zucha
18. aug 2009

baby, ale uplne najhorsie ockovanie je v 15. mesiacoch. To moze nastat reakcia aj po 2 tyzdnoch a prebieha to neskutocne zle. Vysoke, ale naozaj vysoke horucky a niekedy aj vyrazky po celom tele. Sice ma na to lekarka upozornila, ale to sa mi nechcelo verit, ze dieta je tak velmi chore po ockovani, tak som aj isla k lekarke, ze je chora a fakt to bola len ta reakcia. Ale pamatam si to doteraz. Sa desim toho, ked to budem musiet absolvovat s mladsou. Ale ak to ma pomoct a nebude mat potom tie choroby, proti ktorym sa to ockuje, tak tych par dni pretrpim.

kaitka
18. aug 2009

zucha,,no pekne,,,to sa mame naco tesit:( chudatka nase malinke

zanulienka
18. aug 2009

baby boli sme vonku na prechadzke-ihrisku.kecala som z kamoskou zrazu zastala sanitka a isla k hojdackam,kde na zemi lezal muz.myslela som si ze mu chudakovi prislo zle,ale nie on lezal na svojom ani nie rocnom synovi.kocky on mal horucku,tak ho zobrali von v tielku a otec ho posadil na hojdacku sa hojdat a mamicka sedela na lavicke citala knizku.spadol vlastne odpadol myslim od zvysenej horucky a triasol sa ako clovek co dostane epilepsiu a otec sa ho snazil drzat.a mamicka si vobec nic nevsimla iba ak sa ludia zbiehali okolo maleho-snazili sa pomoct.a nechapem,ze manzel absolutne nezakrical na zenu,ze im odpadol syn.nechapem tychto spanielov 😠

cikyta
18. aug 2009

Jankaa-ked som mala vysoku horučku,tak som volala dr.či možem kojiť a tá mi povedala,že musím.Fakt ktorý dr.ako povie.
Zani-ani moja nechce ležať,chce sa len po rukách nosiť a sedieť,ale vnoci spí na chrbátiku.Nemá hlavu v lufte.

sabinazv
18. aug 2009

ahojte, tak som dokuchtila... uncle benz hotovy, paradajky sa este susia v rure, obed na zajtra pripraveny, dieta obriadene a spi... fuh, ale mam dost 🙂

a na nosic som fakt zabudla... joj, zajtra ak nezabudnem, tak ho uz oprasim konecne 😎

to ockovanie, co pichali terraz v 3.mesiaci sa sklada z 3 davok... druha v 5-6 a tretia v 11-12 mesiaci... v tom 15. mesiaci je dalsie ockovanie (osypky, mums, rubeola)

cikyta
18. aug 2009

Fuha.Chudiatka naše.Budu riadne dopichane. ☹

cikyta
18. aug 2009

Sabi máš pochvalu.Ja som pri mojej urevanej dceruške neurobila dnes nič.Iba som oprala 1 dávku.
Už idem do hajan.Práve ju muž uspal.Riadne sa zapotil pri tom.A to bol snou len hodinu! 😀 A mne tak vyvádza od pol 7 od rána.

macikjm
18. aug 2009

ahojte...
zanu...hruza...
piki...krasna Terezka...
moja ninka ma taky vysuchany pasik na hlave, ako vrti hlavou...
dnes sa mi 5- krat za sebou otocila z chrbatika na brusko a krasne sa dvihla na rucicky...podarena...dala som ju na chrbatik, lebo sa uz na brusku pucila a ona ani nie sekunda a uz bola zase na brusku s hlavou hore... 😀 nadhera moja...
ciky...kedy mate kontrolu s klbikmi???my buduci tyzden...juj...nech su ok... ☹

sabinazv
18. aug 2009

veru, strasne mnozstva do nich pumpuju ... je mi zle, ked si pomyslim, na dalsiu davku 🙄

dobru noc ciky 😉

romanakatka
18. aug 2009

čafte... ja mám dnes tiež celkom dosť... sme boli uplakaný a nosivý... mám podozrenie na zuby lebo si stále pchal pršteky do pusiny, slintošil a ani papať nechcel... keď som mu dala fľašu tak ju obhrýzal...

a nás to očkovanie čaká už teraz v septembri hneď na začiatku 🙄

cikyta
18. aug 2009

Macik-štvrtok máme kontrolu.Juj som zvedavá. ☹ Dufam,že zahodíme tie hnusne gate! A vy tiež na druhý týžden!
(Dnes ich pol dna nemala.Až mám výčitky svedomia.Ale ked bola z nich taká nervná.)

Dobru nocku. 😉

krpcek
18. aug 2009

kokso ta nassa potvora nie a nie zaspat . . . uz od osmej ju uspavam. . . kazdu pol hodinu sa zobudi a reve . . . 😠

romanakatka
18. aug 2009

sabi, ako to robíš ty kokso... buď je Danko taký zlatučký alebo Ty si taká šikuľka 😕 ja niekedy ani navariť nestíham 😒

cikyta
18. aug 2009

No Katka.To máme aj my dnes.Preventývne som jej natrela dasienka gelikom na zubky a tak mi hrýzla prst až hrôza.A o slinách a hryzení už ani nevravím...........tak asi zubky.
No ak bude takto revať,kým jej nevýjdu všetky zubky,mna vystrie načisto 😝 Dnes som už aj ja plakala.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre