Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

krpcek
25. máj 2009

ahojte. ciky mala je paradnica. 😉

baby moja krpata dnes spala 8 hodin!!!!!!!!!!! 😵 😵 😵 😵 😵 som ju o pol desiatej ulozila a zobudila sa az o 5:45 😵 no ale od vtedy je hore, az teraz sa mi podarilo ju uspat.
inak ja davam na brusko malu skoro stale - aj na noc. ona mi uz inak ani spat nechce. ked je na chrbatiku tak mi spi len pol hodinu, este na boku vydrzi, ale to len ked spi pri mne, takze tak ju mam ked spi so mnou v posteli, ked je zla a nevie spinkat.

od zajtra mame robotnikov - idu robit na dvore zamkovu dlazbu, tak nebudem moct chodit na tri hodinky von 🙄 nevadi nejako tie dva tyzdne prezijeme.

beadz
25. máj 2009

krpcek, tak budete vynoveni, paradnici.
ale ved nemozes chodit niekam inam von ?

krpcek
25. máj 2009

elfi mna dr. objednala az na 15.6. a to som tam bola este pred dvoma tyzdnami sa objednat. len sestricka mi hovorila, ze dr. bude mat dovolenku preto az tak neskoro.

inak ja som uz asi mala aj krami - lebo sorm prestala spinit a potom som asi o styri dni zacala zase slabucko krvacat a trvalo mi to asi 5 dni. 😅

krpcek
25. máj 2009

bei ja mozem dat malu na terasu, ale ja nemozem ist von, lebo tu musim byt a robit dozor. 😀 ale moze s malou ist moja mama alebo babka, alebo niekto dalsi.

komisakpd
25. máj 2009

ahojte..tak namdnes maly urobil dalsi rekor..vecer papal o 20.00 sice zaspal okolo 22..00 no potom vstal a papal az 6.20..som normalne neverila..prsia sa mi tak naliali ze ani v posteli som sa otocit nemohla..no vcera sme mali narocny oslavovy den..jedna v PO a druha v KE tak sme boli vsetci unaveni, tak mozno preto tak spinkal..

beadz
25. máj 2009

krpcek, to ano, dozor musi byt 😀 .
no, ja fakt idem, lebo hned bude hore a zas nic neurobim. packo

aine04
25. máj 2009

ahojte kocky! ako sa mate s miminkami? dufam ze posluchaju... 😉

chcem sa spytat, tie ktore riesite sopliky malickych, vyskusali ste tie zvlhcovace vzduchu? rada by som vedela ci to zabera, lebo uz si niekedy neviem rady, moj malicky v noci tak chrci chudatko, ze niekedy vysavame vysavacom aj dvakrat za noc, susedia uz musia byt na nervy... mali sme od lekarky aj pamycon kvapky, tie trochu pomohli, aspon tie sopliky uz nie su zltozelene, len biele a riedke a teraz pokracujeme s morskou solou.

komisakpd
25. máj 2009

no moj tiez chrci..ale nosik mu vytieram tycinkami a vyberiem aj zelene..myslim ze ta lorska voda pomaha..aj ked sa niekedy bojim ci mu to nestecie na priedusky..uvidime..zajtra ideme do poradne..

majka_dk
25. máj 2009

nas maly vobec nechce byt na brusku (iba ked ho masirujem po kupani 😀 ) vydrzi tak 2min a potom spusti plac, ale hlavicku si drzi aj otoci za tie 2min, tak mu to snad staci.

maju aj vase babatka oblubenu stranu? nas skoro stale dava hlavicku do prava, som z toho na nervy, stane sa mu sice, ze si ju v noci otoci aj opacne, ale zaspava vzdy na pravo, ani si ju nechce dat otocit, dufam, ze ho to prejde, nech si ju nejak nevylezi 😕

zanulienka
25. máj 2009

majka-moja tiez spi len otocena na pravu stranu,malokedy sa stane,ze spi na chbte alebo druhej strane,aj mojom bruchu bola vzdy otocena na pravu stranu.
uz mam antikoncepciu 😀 a zevraj si ju mozem dat hned,ake cudne

zuzik25
25. máj 2009

Cafte mamule.
Aj nasa mala spava viac tak ze sa toci na pravu stranu, ale ked ju mame v posteli, tak sa ju snazime lakat na lavu k ocinkovi. 😀
V sobotu mame krstiny, tak som dnes bola objednat kolace.
A bola som sa sama nerusene poprechadzat v obchodaku, akaaa to pohoda. Ocinko doobeda strazil a pracoval doma.
Aine, som ta videla ked som sla do tesca, ako si tlacila do kopca, ale keby som zabrzdila, ujo za mnou by mi skoncil na kapote s autom.

K dvihaniu hlavky, ja davam malu na brusko hned ako sa zobudi kym nie je mrzuta. Uz ju pekne drzi, ale niekedy je leniva a ani za nic ju nezdvihne. Ked ju mam hore na odgrgnutie, tak uz drzi, ale obcas s nou tak mece az sa o mna obucha.
Zajtra som odhodlana ist k dokymu na kontrolu. Uz sme skusali aj tutu mutu, prvy krat to bolo ok, ale druhy, ziadna slava, dost ma to bolelo. ☹

pikino
25. máj 2009

ahojte micky.

tak ja mam dnes po kontrole. vsetko v poriadku. mozeme sexovat. 😀
akurat hovoril ze sa mi ta rana na maternici hoji nejako vazivovo neviem co to je ale hovoril. ze s otehotnenim opatrne ze nie skor ako o tri roky. predpisal mi antikoncepciu.a tava som zabudla mu priniest povrdenie na ten prispevok tak tam mozem ist znova. 😠

a ked som isla od lekara tak ma jedna baba pustila sadnut. 😝 a ja som zacala robit paniku ze ja nie som tehotna
iba po porode. 😀 no jo stale vyzeram ako v piatom mesiaci. myslite ze to brucho aj niekedy zmizne? dost mi to zavadzia hlavne ked sa chcem zohnut. 🙄

a ja davam malu na brusko dost casto, zo zaciatku strasne vrieskala, ale potom zistila, ze sa tak dobre vyprdi tak uz neprotestuje a uz mi tak aj v pohode zaspinka, ale davam ju tak iba cez den, ked ju mozem kontrolovat, a najlepsie hned ako sa zobudi. v noci spi na chrbatiku a tiez ma hlavicku na pravej strane, uz ma z toho aj usko take pokrutene. tak ale co s nou nasilu jej otacat hlavu sa neda. 😠

miavin
25. máj 2009

no super, že dietky tak spinkajú a držia hlavičky 🙂
baby - to vy už všetky sexujete? to je bohovské - a ja som prestala min. týždeň čistiť sa - a manžel bol na týždňovke - a teraz mám asi kramy zas - mám ísť na kontrolu po šestonedelí ale asi nepôjdem, keďže krvácam... no ja už by som tak chcela - a stále sa nedá.... veď mi to udrie na mozog 😀 😀 😀

zuzik25
25. máj 2009

mia, no ci sa to sexom da nazvat, to by som netvrdila, skor su to take pokusy o sex, teda v mojom pripade.
ale ja som rada vobec ze konecne od minuleho tyzdna sedim bez bolesti a v pohode, takze sex po porode je u mna takou ceresnickou na torte.
😀

beadz
25. máj 2009

tak sme docvicili a napapali sa. pridala som par simonovych ksichtikov 😉
ideme sa obliect a palime na vzduch

pikino
25. máj 2009

ako sa simonko krasne usmieva. 🙂

my este nesexujeme. ja sa tiez este stale cistim, ale to uz je len taky zlty sliz ako ked mam ovulku.

pikino
25. máj 2009

a solen nemyslim, ze ma alergiu na mlieko. to by mala sople asi hned od porodu nie?
ja to skor tipujem na alergiu, lebo ja som soplava aj manzo.

stascha
25. máj 2009

ahojte dievcata, po dlhej dobe som sa em konecne dostala, citam ake mate novoty a ze uz poniektore zacinate aj so sexikom, aj u nas je velkaaa chut, ale stale sa tak trosku cistim tak mi to pride take no ved to poznate.

na kontrole sme este neboli sest tyzdnov bude az tuto stredu tak sa budeme musiet objednat, bolesti nemam ziadne, aj rana sa dobe zahojila ale kedze som z vonku mala len 4 stychy tak sa nemalo ani velmi co hojit.

no fotky sa mi nepodarilo este dodat, to som cela ja, ale malinka rastie za mesiac sme pribrali skoro kilo a narastli sme o 3 cm, zajtra ideme na dalsiu poradnu tak som zvedava ako na to sme.

uz nemusime nosti dve plienky, klbiky mam dobre a aj uska pocuje az az.

drobce je uzasny, ked nam svoj den tak pekne spinka aj v noci a budi sa kazde 3 hodky hladosko moj, mliecka mame dost tak to snad aj tak vydrzi, napriek tom som zacala brat homeoatika na tvrobu mliecka.

srnada je ze ked je velky pokoj nie a nie zsapt akonahle je dakde hluk tak spi, a najlepsie vonku nastastie byvame v dome takze dvor to isti.

no drzte sa zase zaskocim ak to cas dovoli

vsetko dobre hlavne babetkam

elfi1
25. máj 2009

krpy - ja som sa dnes konecne tiez dovolala. a sestricka, ze oni nemali dovolenku,ze len budu mat od buduceho tyzdna. tak ja neviem, preco mi to nikto nezdvihal a to som volala skoro kazdy den pomaly dva tyzdne dozadu.
nevadi. teraz mali volne az na 19.6. a sestricka, ze no a co, sak chodia aj po pol roku zeny 😀

moj manzo uz musi mat tiez riadny abstak sexualny, ale ja som celkom v pohode. asi som skor z tych, co su teraz viac zamerany na babo a netreba im az tak sexovat. ale mozno je to aj tym, ze stale som este neni celkom OK

elfi1
25. máj 2009

bei - maly je zlaty ksichtosko.

idem aj ja nieco pridat 😀

zanulienka
26. máj 2009

baby,preco aj ked casto prikladam malu a snazim sa odsavat sa mi nerobi mlieko,co mam robit este 😒

beadz
26. máj 2009

ahojte. ten moj zasran cele doobedia nespi. naobedujem sa a pojdeme von, aspon sa trocha opalim.
zanu, ja pijem cierne pivo, vineu a caj na mlieko. skusala si ?

zanulienka
26. máj 2009

vineu tu nemame,cierne pivo tiez nie,vlastne ano ale 30 km odtialto a aky caj

beadz
26. máj 2009

zanu, caje su rozne, v lekarni ti urcite poradia. a to pivo, nech ti ide muz kupit a hotovo.
no, padam, lebo si asi vlasy vytrham uz od nervov co mi maly robi od rana.

beadz
26. máj 2009

a este teraz ma rychlo napadlo, dobre bylinky na mlieko su: senovka, benedikt lekarsky. tak skus tieto kupit. ale su veeeeelmi hnusne, to ta dopredu upozornujem.

zanulienka
26. máj 2009

dakujem,musim si prelozit do spanielciny,jaaaj.uz som ho poslala po pivko 😉

pikino
26. máj 2009

zanu nemusis rovno vineu staci hocijaky hroznovy napoj. ono ide hlavne o ten hroznovy cukor. nemate tam top topic alebo take nieco?

pivo neni bohvieco lebo alkohol sa koncentruje hlavne v mlieku. nemala by si vypit viac ako dve male desiny behom
24 hodin.

ja som si tento tyzden kupila vineu a poctivo pijem a ciciky sa nelievaju jedna radost.

zanulienka
26. máj 2009

a hroznovy dzus je tiez dobry?

zuzik25
26. máj 2009

ahojte mamulky!
dnes som konecne bola na kontrole, vsetko je ok, zobrali mi steri a mam sa rozhodnut aku antikoncepciu chcem, odporuca mi to vnutromaternicove teliesko, kedze este dojcim. takze aj sexikovat mam uz oficialne povolene.

zanu, vsetko co obsahuje hroznovy cukor, takze aj ten dzus. ja pijem vineu, ale nechavam si ju vybublinkovat.

inac uz mam za sebou 7. zlcnikovy zachvat, za posledne 3 dni kazdy den jeden. takze operacia to isty. a ma dalsie minus 1 kg dole. 😀

zanulienka
26. máj 2009

ja mam cerazette anti,dufam,ze je dobra.pridala som fotky malej ako nam rastie 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre