Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

zucha
27. aug 2009

ninna, vitaj v klube 😀 😀 😀 Moj muz, ked je doma, akoby som mala tretie dieta 😒 , take trosku prerastene.

krpcek
27. aug 2009

nina ak nekojis (nepamatam si), tak mu ju supni a chod na kafe . . . potom mu to mozno pride.

ja som mala vcera na malu uz nenormalne nervy . . tak cely vecer okolo nej pobehoval moj muz . . keby som nekojila uz som niekde v krcme pod stolom.

kaitka
27. aug 2009

katka,,,,no myslim si ,,ze lekarka ti divne vravi,,,davaj stale tu jednotku ..jasne,,ze v 4mesiaci by sa podla navodu mohlo dat uz 180,,,ale kazde babo je ine a vypije si kolko samo chce,,,
aj moja ako kedy.vypije mi 150 vacsinou,,no dakedy by stiahla aj viac veru,,,ale dalsie papanie jej staci len 90napriklad,,a nepapa mi aj 6hodin,,vyneh si jedno papanie,,lebo proste neni hladna,,no dakedy zas vidim,,ze aj po dva apol hodine je hladnucka,,,fakt je to rozne,,kazde babo inak papa
piju tu aj 200veru
kolko vazi malinky ? mozno ti to mnozstvo davky vyratala podla dakejj mudrej tabulky
cim by som sa ja vobec neriadila...iba ta tou dvojkou zmiatla a amozrejme,,ze je az od pol roka vacsinou dvojka
cumim veru jak ti to mohla nakazat,davat dvojku hmm

romanakatka
27. aug 2009

nina, ja mám origoš fusak, ale sa mi zdá malý... 😨 teda musím ho ešte raz obzrieť už si nepamätám a aj či je len jeden alebo sú aj väčšie... no aj tak rozmýšlam ešte nad nejaký nánožníkom...

zucha
27. aug 2009

katka, tak ma napadlo. Zmiesaj normalny s tym comfortom

ninnaricci
27. aug 2009

...katka...ja som mimo z toho čo čítam...4. mesačnému drobcovi už pokračovacie mliečko...čo je cca od 6 mesiacov? ...mne sa to nezdá...veď aj s príkrmami sa má počkať až do 6.mesiaca aby sa bábetku nezaťažovali orgány
...ja na tvojom mieste zistím názor inej dr. skús napísať na nejaké fórum kde radia pediatri...

krpcek
27. aug 2009

ale ja zas musim povedat, ze moj sa stara....len tiez my obcas lezie na nervy .. . nieco idem robit, jemu zavola brat, ze ide hrat hru (nejaku cez net hraju 🙄 ), malu da do lehatka, ta samozrejme, ze reve a jeho to nesere . . .ale uz som mu par krat urobila, ze som mu ju supla do izby a zavrala dvere, nech mu tak hulaka.

ninnaricci
27. aug 2009

zucha...preeesne...akurát donesie domov peniažky 😉 no zo začiatku naozaj super pomáhal...ja som si na vine...som mu chcela odlahčiť...a on potom spohodlnel
krpy...nekojím...noo môj sa stále vie na niečo vyhovoriť...už nevie ani fľaš poumývať...ani malého uspať...no chystám sa na druhý víkend na poriadny záťah...tak som zvedavá...ako to zvládne...a budem to praktizovať každý mesiac 😀

sabinazv
27. aug 2009

mna krmili piskotami, ked som bola taky drobec a potom som ako rocna mala tvar gule 😅

moj chlop mi tiez nepomaha s domacnostou... takmer vobec... ale malemu sa venuje... aj na sluzobku sa boji ist na tyzden, ze na neho maly zabudne, tak nas chce tahat so sebou 😀

misha666
27. aug 2009

ahojte kocky...tak my papame zatial len zeleninu...ale o tyzden dame jablckovu vyzivku...moja mama jej dala olizat broskynu a chutila jej... inak lepok sa moze od 8meho mesiaca ne od roka...

inak dnes sme boli s malou v mojej skole podporit moralne mojau spoluzoacku na statniciach sme boli vonku od 8:30 do 14:30 a ani raz nezaplakala 😀 ale doma uz bola zla...dnes sme sa kupali uz o 19tej ani jest nechcela a hned zalomila...

nina...ja ja ked som sa teraz ucila na statnice tak som vecer muzovi supla malu a staral sa ...ale hned ako plakala uz bola spet pri mne...alebo si zapli koncert U2 a bolo dobre.,..to ona vydrzi pozerat dlho... ale co sa tyka vseobecne toho pomahania tak asi raz za cely cas ju prebalil... tiez sa zo zaciatku velmi nestaral...ale potom som mu prehovorila do duse a uz mi pomaha...

kaitka
27. aug 2009

katka a ninna ako sa vam zatial osvecil kocik ? strasne sa mi lubi,,pokukujem ponom hm

zucha
27. aug 2009

ninna, ja zas idem zajtra na koncert. Ked som isla doteraz niekam, starsiu som dala k mame, ale teraz mu tu necham obe 😎 Len som zvedava, ci nakoniec nebudem lutovat. Dufam, ze sa mladsia nezobudi nejak skoro na kojenie. Raz sa budi pred polnocou a niekedy az okolo druhej. Neviem odsledovat, cim to je, ale dufam, ze zajtra bude pekne spinkat

ninnaricci
27. aug 2009

katka...noo super...najhoršie je, že môžem len z netu objednať...nikde som ten fusak na živo nevidela...a keď vravíš, že sa ti zdá byť malý...a náš drobec je poriadne chlapisko...tak neviem neviem...možno pozriem iný...len aby pasoval otvor na popruhy

sabinazv
27. aug 2009

ciky, stara rokerka nema chybu 😀 😀 😀

krpcek
27. aug 2009

spravne nina. 😉 daj si aj za mna. 😀 😀

ja sa tiez chystam na zatah, hned ako malu odstavim, co bude este neviem kedy 😀 😀 😀 😀 😀

zucha aky koncert?

romanakatka
27. aug 2009

ja neviem tiež som mimo z toho... a pritom príkrmy mi zakázala, vraj do 6. mesiaca len na mliečku musíme byť...

Kaitka, malý je hladoš a papal každé 3 hoďky... máme už okolo 7,5 kg ale on je aj dlhý... večer zvykol zaspať o tej pol deviatej a spinkal do druhej cca... to sme sa kojili a potom vstával o tej piatej-šiestej... aj ráno sa kojíme, len okolo obeda a na večer sme zarábali mliečko... z prsníkov netuším koľko si vytiahne, lebo keď som robila test, tak keď mám prsník plný na doraz tak z neho odsajem tých 110 a keď sa mi zdal taký poloprázdny tak som odsala 60... no to som mu vždy ponúkla aj druhý...

macikjm
27. aug 2009

moj mi pomaha...aj navari...no to len jeho speciality...gulas...pecen s ryzou a hranolkami...riad poumyva...ninke sa tiez pekne venuje...no ale tiez ma vie nahnevat niekedy,,,tak sa rozcerti, ked je ninka nervna a place...vtedy by ju predal za jeden cent...a ty mama sa staraj, ukludnuj...uspavaj...bo on nema nervy, ked mu place viac ako 5 minut...ale inak je zlaty... 😀

ciky a ako papanie???

zucha
27. aug 2009

krpcek na Leonarda Cohena

ninnaricci
27. aug 2009

kaitka...ja som s kočiarok maximálne spokojná...my máme Buzz 4 a podľa mňa je super...ale mojej mamke sa velmi nepáči...že vraj tam má málo miesta...a nemôže sa v ňom poriadne rozvaliť 😉 ale hrdo sa s ním kočíkovala 😵

macikjm
27. aug 2009

no moj manzo prebaluje uz aj pokakanu dupulu... 😵

kaitka
27. aug 2009

katka,,tak je to blbost co ti povedala,,ze mu je 180vela,,ved neni malicky,,,zeby mu to tlacilo na organy,,ci coto zahlasila...divne veru
a tou dvojkou ci mu ona nepokazila zaludok a teraz ho boli,,,mozno preto ti nechce papkat
ninka dobre radi,,popytaj sa,porad sa radcej inych lekarov dakde na nete

sabinazv
27. aug 2009

ano misha, dobre si to opravila ten lepok... 8.mesiac 🙂

moj kakanice neprebaluje... to je nad jeho sily 😎

kaitka
27. aug 2009

mozno trepem,,ale aj s prikrmami musime opatrne postupne,,aby si zaludocek zvykol pomalicky a ne mu supnut porad dvojku hmmm,,ktora je hustejsia a silnejsia

romanakatka
27. aug 2009

Nina, ja to omrknem a dám Ti vedieť 😉 som ho videla len vtedy, keď sme ho kúpili, tak zajtra ho vytiahnem...

Kaitka ja mám ale speedy, no a celkom v pohodičke s vaničkou ale šporťák ešte nemám otestovaný a veru trochen sa bojím, či nie je moc otvorený do zimy... aby krpca veľmi neprefúkalo... a to polohovanie mohlo byť tiež lepšie vymyslené na tú značku... no ale asi každý kočík má svoje plusy i mínusy...

krpcek
27. aug 2009

zucha aha . . .to ani neviem kto je. 😀

moj sa zo zaciatku bal ju chytit, ale teraz uz ked je vacsia uz ju aj kupe. prebaluje asi od prveho dna, co sme doma. 😵

macikjm
27. aug 2009

kati a keby si zacala plne kojit????? 🤐 🤐 😎

kaitka
27. aug 2009

ninka,,viem ze mas ten,,citala som to tu,,tak je super,,ze je fajn) aj mne sa veelmi lubi)

krpcek
27. aug 2009

aj mne sa strasne paci ten buzz, ale pride mi taky shopingovy. 😀

cikyta
27. aug 2009

No.S papaním je to fajn.Cicíky sa mi zdaju menej plne skrz tie menzes.problémy.(Bolesti su,krv nie)Ale napriek všetkému ich malá cucia vždy,ked jej ponuknem.(Len dnes večer som chcela,nech sa "napráska",tak som jej urobila 180ml UM a ešte nejakých 50ml vycucala z cicíkov.Teraz su ako vechte.Ale viem,že ked popapám vitamíny a malá bude piť,mliečko bude zase same striekať.Tento menzesový stav poznám.Základ je,že už pije a chce cicíky 😉

romanakatka
27. aug 2009

viete mi poradiť nejaké fóra kde získam radu od pediatra?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre