• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

20. decembra 2011 
autor
nikol, aj marceli sa dnes zacal aktine dvihat do sedu :sweat_smile: doteraz bol spokojny ked lezal a dnes z nicoho nic sa len dvihala dvihal, chuda az bol bordovy v tvari,c o sa snazil :grinning:
ja som vyplnala udaje o manzeloi vsade, aj na tom tlacive, co sa da potvrdit v SP :wink:
6. sep 2009 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak teraz mame 38,1°C takze fajne klesla teraz
tak uvidime na ako dlho...
6. sep 2009 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby ktoré dávate kasu? Ja som dnes začala malej dávať, robila som to podľa navodu a strasnevel kase mi zostale čo mLa nepojedla, čo s tým?

Komi skóre uzdravenie :wink:
6. sep 2009 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
komi kedy si mu dala tie atb? zajtra by uz mali zabrat a potom uz bude dobre :wink:
krpcek, asi len vyhodit :unamused: alebo spapaj, mne tieto kase mliecne aj nemliecne chutia, dam si tam trosku masla a skorice a pazrosim :grinning:
6. sep 2009 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
petusko - a aj ti to potvrdili v SP tie udaje o manzelovi alebo si to mala len vypisane a nepotvrdene?
6. sep 2009 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
petkapo - mne to potvrdili
6. sep 2009 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Majka - ja mam len jeden papier a nechce sa mi lietat medzi SP a UPSVaR stokrat. Radsej to asi vypisem a dam potvrdit.
6. sep 2009 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja som to vypisala a oni potvrdili. potom som to zaniesla na UPSVaR a odtial mi poslu rozhodnutie. ale mne asi inak, lenbo mne zoberu rodicak na petka a priznaju na marcela. ja som mala milion papierov :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. sep 2009 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte...
krp...nic, vyhodit lebo ta kasa aj tak o par hodin zredne
6. sep 2009 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aaaha, no tak zajtra jej urobim len tretinovu porciu, nech to zbytočne nerobím. Tak dik za radu.

Dnes mi mala zaspala prvý raz bez uspavania - som ju dala do postielky, chvíľu pomrnkala, pocestovala po postielke pár krát si vytiahla cumlik a už spinka. :dizzy_face:
6. sep 2009 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
krpy, super, svita na lepsie casy :wink:
Marceli navecer spapa uz 210 ml :confused: som sa bala, ze mu bude zle, ale nic, spi ako dudok do rana.
6. sep 2009 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky. pomozte mi prosim. tie ktore dokrmujete s UM ako to robite ?
kolko davate na jedno kojenie ? moze byt ze davam kazde druhe papanie UM 60 ml ? ci ?
6. sep 2009 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
komi..skore uzdravenie....co to bol za dr., ze vam hned supol atb????asi kvoli pretrvavajucej horucke....inak atb s na virusy nepredpisuju.... :unamused: :angry: no comment...

ciky...dakujem za rady ohladom odsavania... :wink:

nasa sa uz aj v noci pretaca na brusko, ale potvorka nezaspi...hlavicku nepolozi ani za svet, aj ked je rozospata...ona sa puci...dala som jej dnes k pravemu boku vankusik...nech sa aspon v noci nepretaca.... :rolling_eyes:
6. sep 2009 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte.Petusko aj moja sa dvíha furt do sedu.V lehátku skoro vždy a ked leží v postielke s plačom a podám jej prsty,tak sa chytí a ťahá-v momente má cez slzy smiech... :grinning:
6. sep 2009 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko,
tak ja hlasim dost na figu noc :unamused: . Alexik nemohol dychat,tak sme s muzom rozkvapkavali a odsavali . Ale zda sa mi, ze cim viac davam kvapky a odsavam, tym je to horsie :angry: . A vysledky z vyteru ma az zajtra.....

Komi - ako je Maximovi?
7. sep 2009 o 08:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte.Juj Peti-to mi je luto... :frowning2:

Moja má znovu zapálené očko.Vonku jej napuchne,očervenie a leju sa jej slzy z neho.Asi pôjdeme na prepichnutie slzneho kanálika tento týžden. :frowning2:
7. sep 2009 o 08:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ciky - a neda sa to nejakou mastickou radsej vyriesit? :confused:
7. sep 2009 o 08:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko, ako sa dnes mate?

aj slnko svieti, vyzera to byt este na celkom pekny den :slight_smile:
7. sep 2009 o 09:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj sabi! aj u nas (zatial) slniecko, ale je dost chladno. uz citit jesen :slight_smile:

ozaj - ako budete riesit babatko v kociku v zime? Fusak?
7. sep 2009 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej, fusak chcem, ten od Emitexu 3v1, len som to este neporiesila... a dnes mam chut poskladat sportak, tak si to aj pomeriam a vyobzeram, ze co jako nas caka... :sunglasses:
7. sep 2009 o 09:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Petka-už dve antibioticke maste sme mali :frowning2:
Sabi-my fusak nechceme.Už bude donho velká a naten mesiac-dva je to zbytočné.Nánožník,hrubá deka+zimný overal na tie naše chvílkove prechádzky stačia.
7. sep 2009 o 09:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ciky, tento fusak co chcem, ten je do 3 rokov... takze este take 2 zimy vyuzijeme... aj do sanok pripadne a tak... a ja este musim obzriet ci mame vobec nanoznik :slight_smile:
7. sep 2009 o 09:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafte mamule.
veru slniecko svieti ale je dost sviezo.
vcera sme boli na otocku v NR po zimne zasoby do komory, babka nas vybavila paradajkami, paprikou, tak chcem z toho nieco urobit. a asi 15 kil jablk, takze vyziva to isti plus hrozno, to budme papat a zbierat vitaminy na zimu.

fusak nam pride asi tento tyzden, mame sice nanoznik, ale v deke tak babo nie je zabalene, aspon mne sa zda. a co som videla nas kocik v sportovom v zime, s fusakom to vyzeralo ok. a ten nanoznik, nie je to moc hrube, len tak na okrasu mi to pripada, skor tak aby neprefukalo nozky.
7. sep 2009 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a dnes mame presne 5 mesiacov. :sunglasses:
a tuto noc sme spinkali celu noc, zobudila sa o 5 az a to sa napapala a este sme si zdriemli splu do 8:30.
a uz 4 dni zaspavame tak, ze ju necham vykricat sa a tak zaspi, lebo ked ju pridem kuknut do postielky, tak hadze usmevy. takze vymysla potvorka nasa mala.
7. sep 2009 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby a davate drobcom co na nozky? capacky? lebo v ponozkach je uz dost zima... musim nieco na nozky pokupit, lebo uz su mu male tie, co mal... :unamused:
7. sep 2009 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gratulujeme k 5 mesiacom Emke :wink:

tak pekne spite.. no my stale 2x v noci riesime hlad :slight_smile:
7. sep 2009 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sabi, jaj jej davam pancusky, lebo ponozky jej vydrzia na nozkach chvilku, raz dva si ich vyzuje a odkopne. a ma jedny take "tenisky", ale nieco na zimu musim aj ja poriesit.
7. sep 2009 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sabi, Emmka dakuje a posiela Dankovi pozdrav.

no ja som uz bola rozhodnuta ze jej asi zacnem nejaku kasicku na noc davat, ale ked som to tu prestudovala z vasich skusenosti ze ani to nepomaha a babatka sa aj tak v noci budia, tak som odolala a snad uz bude teraz pekne spinavat zas ako predtym.
7. sep 2009 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sabi ako ides poriesit tu matersku, ides na tu predlzenu tych 37 tyzdnov? lebo ja to asi skusim.
7. sep 2009 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja asi tiez kupim len overalik a deku do kocika. Uvidim. A na nozky urcite pancuchy a plus este hrube ponozky. Popripade nejake makke topanocky. Mam jedny take zimne s kozusinkou vo vnutri :slight_smile:

Jeej, zuzik, Emmke zelame vsetko naj a Alexik posiela boztek na licko :slight_smile:
7. sep 2009 o 10:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok