Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

zuul
14. sep 2009

c.$-,fyxklpúú§y a,,,,,,,,MVMD

zuul
14. sep 2009

musím už je besný

macikjm
14. sep 2009

ahojte...zuul...co to tu sifrujes???? 😀

inak je mi luto, ze tak casto vstavate...ale uvidis ani sa nenazdas a bude ok...keby ti ho mal kto aspon na chvilu postrazit, aby si vyventilovala...bolo by super...

sabi...aj my sme mali take obdobie casteho nocneho budenia, ako pises 3-4 krat za noc...teraz uz v poho...20.00 zaspava a budi sa prvykrat o 3.30...potom spime do 6.30 a vstavame...ja sa nestazujem... 🤐

myslim na vas a drzim palce...

zanulienka
14. sep 2009

zuul-dobrucke nie,skor kludnejsie

komisakpd
14. sep 2009

no zuul to bude zubami..presne taky je aj moj..bili horucky a tym sa vsetko pokazilo..vstavame kazu hodku a uspat len na rukach..tiez som niekedy zla a nevyspata..dnes som prvykrat spala v kuse 3hodky

macikjm
14. sep 2009

komi...no a tie antibiotika ste potom brali zbytocne???? 😨

komisakpd
14. sep 2009

nie podla mna mal tie horucky z niecoho ineho..lebo pri zuboch zevraj nemozu byt take vysoke...moze byt zvysena teplota ale nie 39,9°C

z tych atb sme a ame take hnacky, ale mozno to je uz spojene so zubami..hlavne te este aj vcera mal 37,7 a uz som bola z toho hotova..no uz 3dni mal take dole koby prerezane a an na pere z vnutra mal akoby podlitinku cervene..ta som myslela ze z nejakej hracky..no vcera vecer som prstom presla podasne a bolo citit a potom skuska lyzicou 😀 cize si myslim ze zvysene teraz mame zo zubov a tu horucku no neviem..

kazdopadne este bude nervak ako teraz je no aspon viem ze su to zuby...

komisakpd
14. sep 2009

aj som si este pred par dnami hovorila ze ked mu teraz nevyjdu zuby tak uz neviem kedy 😀

elfi1
14. sep 2009

zuul - si dobra maminka, len unavena. ale viem ake su tvoje pocity. nas domco ked dlhsie mrnci a uz vyskusam vsetko mozne, tak tiez zacinam byt zla ja. ked na neho zvysim hlas, tak potom ma to zas trapi. kol dokola taketo vycitky. ale nikam to nevedie. akurat este k vacsej depke. tak si musime uvedomit, ze robime co mozme, ale sme len obycajne maminky, ktore tiez potrebuju oddych a troska kludu
ja ten klud mam ked som u nasich, ale niekedy mi staci par hodin doma byt s nim sama a uz kricim o pomoc a vlasy si trham - alebo mi ich trha domco 😀

zuul
14. sep 2009

macik to môj miláčik, už tu besný sedel na kolenách, tak musel písať.
pred chvíľou prišiel poštár tak som ho dala pod hrádzičku, bola som preč 2min + som sa zakecala na 2min s naším zamestnancom a prídem dnu a rev až bol fiaľový, na brušku samozrejme a skoro som skolabovala. ani na min ho nenechám samého. 😲

komi hnačky môže mať zo zúbkov, moja mama vravela, že ja som hnačkovala. miško nehnačkuje ani teplotku zatiaľ nemá, ťuk ťuk.
elfi no na trhanie vlasov máme naších maličkých 😀 moja svokra a ani švagriné sa nehrnú do kočíkovania, ani naši, dokonca ani drahý. pretože miško keď má zlú náladu vreští aj tam, tak že sa za neho aj hanbím vonku, všetci pozerajú čo s ním robím, keď tak reve 🙄

macikjm
14. sep 2009

zuul...ani take nepis, ze sa zanho hanbis, ked place.... 😔 ved to je jediny jeho prejav, ako vyjadrut, ked sa mu nieco nepaci...moja tiez vresti v kociku...tak ju vezmem na ruky, alebo jej dam vonku cicu...a ked nic nepomaha, tak tlacim kociar bruchom a ninku mam na rukach.... 😀 😀 najnovsie sa upokoji aj ked ju dam na brusko v kociari...takze to tiez poznam, ale mne vobec nevadia tie okoloiduce pohlady...

a pokocikovat by ti ho mohli aspon trosku, ved nemusia ist na koniec sveta...a ked bude plakat tak sup s nim domov...ale by mi museli chciet... 😅

zanulienka
14. sep 2009

aj my chodime z placucim kocikom,vtedy tiez vyberiem z kocika a kukame,kecame na svet,nehanbim sa zato,ved aj pes steka a dieta place

zuul
14. sep 2009

vidíte ☹ no tetky mi lezú na nervy, chúďa prečo tak plače? no lebo!!!!!!!!!!!!!!! minule plakal v bille a prišiel za mnou taký 20roč. fagan, že on je asi hladný! a ja že odkiaľ vie? on chce spať a nech sa stará o seba. 🙄

aj ja nosím na rukách na prechádzke, vtedy je dobručký. mne príde, že je hyperaktívny, stále musí niečo pozerať, žuvať, v jednom kole rukami a nohami 🙂 ale ľúúúúúúúúúbim ho veľmi.

pikino
14. sep 2009

ahojteeee.

zuul mne tiez nema kto kocikovat deculo ani postrazit na chvilku. som tu sama ako prst na samote. a krpana tiez teraz vymysla nevydrzi bezo mna 5 minut takze cely den pri nej sedim ako debil a nic neurobim. a najlepse je ked vecer pride manzo domov a spyta sa ma co som cely den doma robila ked je tu bordel. 😠 😠 😠

zanulienka
14. sep 2009

zuul-zvedavy 😉

petusko
autor
14. sep 2009

baby, vobec nie ste zle matky! ja som sice vyspata, ale nervy mi skusa starsi, prechadzky su jeden horor, ked mu nedovolim ist po jarkoch, zbierat vsetky smeti alebo cokolvek ked mu nedovolim, to by ste mali vidiet tie nervaky, co robi. ked place maly, tak to beriem v pohode, je maly, ale petko by si uz mal vediet dat povedat. a ja kludne napisem, ze sa za neho hanbim 🙄 uz neviem, ako na neho, jednoducho ma napocuvne. nehovorim, ze je to tak vzdy, ale vacsinou aspoj jeden vystup denne mame. 🙄 a tie mudre reci tetusiek...no comment 🤐

zuul
14. sep 2009

piki ahojky, spolubojovníčka 😀

zanu a veľmi 😀

piki toho tvojho manžela budem korunovať!!!! mu cez víkend strč malú do ruky a uvidíme.

dievčatá práve čítam, že je zlé, keď nám mimi zaspáva večer na dide a aj že ho kolíšeme a tak uspávame. že by mali samé zaspávať v postielke. nemysliteľné!!

zuul
14. sep 2009

petuska tak to už áno. peťko by mal byť lepší a brať ohľad no on to asi tiež ešte nedokáže. ešte je na to malý.
jeho by som asi nechala vyplakať. neviem.
tie detičky, žiadna sláva. 😖 a tetky nech sa starajú o seba, lebo už za seba neručím čo im najbližšie poviem. niektorá si to už zlízne 😎

zuzik25
14. sep 2009

zuul, tak placuce dieta to by bolo to posledne za co by som sa hanbila. inac nasa male reve v kocari vzdy pred spankom a to potom zo sekundy na sekundu je ticho a spi. najprv sa musi vyrevat, to je asi jej ritual. 😀

mne byva svagrina a svokra od nas necelych 200 m, no par domov od nas a odkedy je Emmka na svete ani raz ju neprisli kocikovat a pozriet tak na 15 minut a vzdy sa niekam ponahlaju (domov pred telku). uz tu neboli 2 tyzdne a minuly tyzden ked som fakt nevystrcila paty z domu, max. na zahrade som bola, ked som cakala aspon aku taku pomoc, ani ich nehlo. a to chodia okolo nas do obchodu.
tak nech sa svokra necuduje ze ked ju mala vidi, spusti rev, ved ju poriadne ani nepozna (minule mi to az bolo smiesne ako zacala mala plakat, ked som ju jej dala na ruky). a ona sa cuduje, ze preco pri nej place a pri svokrovi nie (ten chodi na tyzdnovky prec, ale zato cez vikend sa u nas ukaze).

zanulienka
14. sep 2009

zuul-ja to robim cez vikendy,normalne mu strcim malu do ruky a idem si po svojom-varit,upratovat a poviem mu,ze teraz ju nechcem,mam robotu

zuzik25
14. sep 2009

zato hrdy starky je stastny ked s nou moze ist s kocikom (svagrina mu maleho nedovolila kocikovat), aj ked len par metrov po ulici, vtedy sa vznasa s kocikom. 😎

zanulienka
14. sep 2009

aj moja svokra by sa vznasala,ale ja jej nedam malu,kym nebudem vidiet,ze sa zmenila.ale musim priznat,ze sa dost ukludnila za ten cas co sme boli na svk,asi jej niekto dohovoril

petusko
autor
14. sep 2009

zuul, ja viem, ze na neho plati, ked si ho nevsimam, jednoducho sa vynervaci a prejde ho to. sice vyzeram, akoby som ho unasala, lebo ho vleciem za sebou, on sa trha a vrieska, ale ked zisti, ze nepovolim, tak prestane.

zanulienka
14. sep 2009

petusko-mozno v skolke ho to prejde a odkuka si ine maniere 😀

zuul
14. sep 2009

piki ešte vás trápi nočný sopeľ?

petusko
autor
14. sep 2009

v skolke vraj poslucha, to len ku mne si dovoluje. aj to bol jeden z dovodov, preco sme ho tam dali, aby sa naucil respektu. a na tie maniere sa teda tesim... 🙄 to ma este len bude slaktriafat. aj vcera bol hroznyyyy, by som ho predala aj za korunu 🙄

elfi1
14. sep 2009

no tak ja som zas teraz stratila nervy, ale nie na maleho. volala som manzovi, ze kde su. a on ze pod oknom,ze maly hlboko spi. tak som vykukla cez balkon, stastna ze maly spi. ale za mnou vysiel pes a zacal stekat, manzel povedal ze maly spi len 20 min. tak ja ze preco nedosli dnu, ked som mu povedala ze po dvoch hodkach ma jest, ze naco s nim tak dlho chodil. sice fajn, ze nakoniec zaspal, ale ja tu mam nachystanu mrkvu s krmplom pre neho a teraz ked vstane, tak bude tak hladny, ze bude vrestat.
potom som vykopla psa z balkona dnu, nech nesteka - na to my manzel povie, ze nemam byt nervozna. do prdele, tak nech ma nesere. on si mysli, ze ked ho poslem von s malym, tak musim splnit ulohu a uspat ho, aj keby tam mal byt do vecera. 😠

elfi1
14. sep 2009

no v podstate taka somarina, ale mna uz dokaze vytocit asi vsetko 😢

zuul
14. sep 2009

zuzik, zanu načo ich máme že? k nám príde svokra na 5 min, že zlatúšik sem a zlatúšik tam. dnes som ju stretla a vravím, že ani povysávať nemám kedy, myslíte, že povedala že príde? trdlajs. radšej doma pozerať celý deň Doma keďže nechodí do práće

zuul
14. sep 2009

elfi môj súhlas, chlapi ked im zaručíme že nebudú plakať a budú spať tak možno si ich na chvíľku vezmú

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre