Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

sabinazv
6. nov 2009

tak, mam pre vas zopar tipov z knizky "homeopatia do vrecka" cize ziadna velka veda, su to najobvyklejsie lieky pri najbeznejsich ochoreniach...

pre tie, co ich bolia velmi krize je dobry "osteocynesin" pretoze v obdobi tehotenstva a dojcenia mame vysoku spotrebu kalcia, moze byt nedostatone vstebavanie vapnika a fosforu z creva...

poruchy spanku u deti:
- ak sa v noci prebudi a sa chce hrat (zanu) je liek Jalapa 15 ch, 5 granul pred spanim a pri kazdom nocnom prebudeni sa

zachripnutie a strata hlasu - Homeovox (neviem ci je vhodny pre dieta,lebo je to zlozeny liek) ale zaujal ma liek Arnica montana 9ch, 5 granul 3 x denne - pri pretazeni hlasiviek po dlhom rozpravani, intenzivnom kricani (sportovi fanusikovia,ucitelia spevaci) zuzik ako stvorene pre vas, nie? 😅

zachripnutie z emocionalych pricin(psychicke rozpolozenie a trema) - Argentum nitricum 5ch, 5 granul 3x denne, toto zuzik asi nie 😎

petusko
autor
6. nov 2009

dakujem sabi 🙂
no my mame momentalne hory blata vsade, lebo nam kopu kanalizaciu, takze des bes 🙄
no zubadlo je hore, idem sa mu venovat, kym je petik v skolke, lebo potom treba delit cas pre oboch 🙂

sabinazv
6. nov 2009

zuzik a tu spongiu, co si spominala...tak k nej som zasa v inej knizke nasla toto: prinaky: hrtanovy kasel, infekcia, nachladnutie, dychanie akoby cez spongiu, okolo polnoci sa stav zhorsi a zlepsi ho teplo a teple jedla... pacient ma hlien v hltane, pokaslieva, ma zachrip. a zhrubnuty hlas, skriabe ho v krku, je to osvedceny liek pri poruchach dychania (pseudokrup) u malych deti

nany100
6. nov 2009

tak Adel zjedla obedk, pomixovala som a pekne papala...takže zatiaľ budem mixovať, kým si nezvykne a potom už len pučiť vidličkou...toť moja skúsenosť 😉

a ideme von, málo spala, piští a je pekne...ideálna kombinácia 😉

paa

sabinazv
6. nov 2009

to mate super baby, ze vam drobci takto pekne papaju... to moje male trdlo uz nechce ani homeo uz, nic... vsetky finty co skusam, tak nezaberaju...

zuzik25
6. nov 2009

sabi, dik, tu arnicu aj doma mam, mala som to po operacii zlcnika na hojenie rany a ked emmke prepichovali uska. vyskusame a este aj dokupim. aj chamomilu musim dokupit. mam taky pocit ze sa derie dalsi zub, bo dnes dako hnackujeme a nejdela som ani ja ani mala nieco nove.

a my davame kasicku od Sunarky, kasa na dobdu noc bananova a tu mi spapa bez problemov, mali sme aj od Hami ale tu vypluvala.

zuzik25
6. nov 2009

dnes sme mali obedik ze ovsene vocky pomixovane s jablckom a spapala skoro vsetko.

zanulienka
6. nov 2009

sabi-idem objednat,lem mi kukni ci obsahuje kamilku

pikino
6. nov 2009

ahojteeee.

baby otazka.

to moje decko uz tyzden nekadilo. nepuci sa ale prdka. a to nem normalne ze tolko nekaka. slivkovu kasu mi oprdela zjedla par lyziciek, papa aj probiotika a stale nic. co mi poradite?

teraz spinuska. ani sa jej necudujem tu je hnusne zima a prsi a fuci. bleeeeeee.
ani za nic sa mi nesce von. staci ze som musela ist na postu. zevraj adresat nezastihnuty. hlavne ze som cely den doma. 😠

macikjm
6. nov 2009

tak ninuska spinka ud druhykrat...spi uz vyse hodky, tak kazdu chvilu cakam, ze sa zobudi...tatino je uz doma..

bambi...ninka spapala pekne obedik...pri prvych lyzickach hadzala vselijake grimasy, ale potom uz pekne papala...

petus...dobry napad na tie kolesa...ja som hned isla skusit navleky na topanky...tak na nase kolesiska by som musela davat po 2...ale tiez to super zakryje kolesa... 😉

sabinazv
6. nov 2009

zanu, ta jalapa by mal byt extrakt z takehoto niecoho http://www.biolib.cz/cz/taxonimage/id49788/ pekny kvietok, nie ? 😎

petusko
autor
6. nov 2009

macik ja som zatial dala tie male mikrotenove tasky, co sa pecivo do nich bali, mame cele kotuce doma. ale tiez po dve, no docasne staci.
ideme pe petuska do skolky 🙂

zanulienka
6. nov 2009

neviem ci nam takyto podobny nerastie`pri dome 😀 ,ja skocim do lekarne,uz si o mne budu mysliet,ze na homeopatikach zijeme

beadz
6. nov 2009

ahojte kocky, tak skusala som vas po dvoch dnoch precitat... nemozne.
ale zaciatok som citala a macik - dosli mi magnetky asi do tyzdna.
maly mi teraz zaspal po pol hodinovom uspavani. uz bol taky unaveny az sa mu vobec nedarilo zaspinkat. som zvedava do kedy potiahne. tipujem max. 20 min.
vcera sme boli na posledne hodine plavania. dostali sme fotky co robili pod vodou aj videa, krasne to je. ked sa k tomu dostanem tak stiahnem a prihodim do alba.

beadz
6. nov 2009

nik tu nie je ? 😢 tak nic...

dooscoby
6. nov 2009

ahojky 🙂 ..dnes cely den na malu sama uff ☹ a bol to umrncany den,...ani papat dako necela...netusim ci to bolo lehatkom ale tym ze nebola hladna 😠 ..juj tie deti ale vymyslaju

beadz
6. nov 2009

doo, ja som tiez sama. muz prisiel o siestej a odisiel o pol siedmej, pride az niekedy rano 😝
a ani ten moj vymyselnik dnes velmi nechcel papat. ten spenat mu velmi nereze... 😖
foto pridane 😉

dooscoby
6. nov 2009

beadz...mne sa manzel smial ze to by nejedol ani on...som robila cuketa s jablckom 😀 a mne to bolo sladucke ale mala to ofrflala co uz...na vecer uz jej davam ovocicko a hned na druhy den my zjedla skoro 50...kupujem v dm od hippu jablcko hruska bio su to take 4 plastove pohariky po 100 gr..zajtra chcem skusit kalerab

juj tusim som sa nakazila od malej..som si spravila ryzovu kasicku s jablckovou vyzivou a do toho banan...hmm chutna mnamka 😀 ...manzel je na husacine tak tisko zavidim

beadz
6. nov 2009

simon miluje cuketu so zemiakom

dooscoby
6. nov 2009

maju to ale mlsne jazycky...uz si skusala aj zltok...ja chcem skusit uz kuracinku

beadz
6. nov 2009

no, ideme sa okupkat, napapat a hajde do postielky. este pridem. dufam...

dooscoby
6. nov 2009

okik...my uz hajame pol hodky...pekny vecer pa neskor

jankaaa
6. nov 2009

ahojte co je tu nove?

moj drobec nejak hnackuje neviem ci to bude tym ze mu asi pôjdu zubky....

dooscoby
6. nov 2009

ahoj janka...my mame pre istotu zapchu ale to bude z tych prikrmov 😠 ...barborka este nema zubok ale mrzuta je dost aj sa casto budi tak mozno uz coskoro sa daco vykluje

jankaaa
6. nov 2009

ahoj dooscoby tak nasmu jakubkovi teraz vysiel treti zubok a nechapem preco tie hnacky ci mu pôjdu dalsie zubky neviem...

dooscoby
6. nov 2009

zeby mu isli zubky tak rychlo za sebou...kamoratkynej malej istli 3 zubky naraz tak asi vsetko je mozno...my ich uz netrpezlivo ocakavame a stale nic

jankaaa
6. nov 2009

no moze byt ze ide aj viac zubkov naraz tak uvidime....

a barborka uz spinka?

za chvilu ma manzo vyhodi od pc ☹

dooscoby
6. nov 2009

spinkame uz od pol siedmej...moj drahy je na husacine z prace

beadz
6. nov 2009

tak vybavene.

beadz
6. nov 2009

doo, zltok som este nedavala, ale uz papal telacie masko a hovedzie (hotove prikrmy som kupila), to telacie so zeleninou spapal cely pohar 200 ml len sa tak zaprasilo a to hovedzie je so spenatom a to mu vobec nechuti 😠 . ale hrozne sa pokazil s papanim. aj teraz mi zjedol mozno 8 lyziciek kasicky a konecna. viac som mu nevedela napchat ani za svet. aj mliecko pije sice 210 ale na dvakrat. nechapem co je s nim...
jani, vy uz mate tolko zubkov ? 😨 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre