Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

sabinazv
12. jún 2009

dobre ranko,

tak sme uz doma z kontroly po sestonedeli... vy ostatne ste uz aj zabudli, ze ste boli, co? 😀
no ale vsetko v poriadku... clovece, ale som sa baaala, este furt som na tu "pasaz" citliva... ale ok, v pohode je vsjo... antikoncepciu som odmietla... vsak sestricku este treba 😎 😀

zanulienka
12. jún 2009

sabi-a kedy zacnete na nej pracovat 😀

sabinazv
12. jún 2009

to je este nedoriesene... ja by som o taky rok... moj chlap skor, tak teraz neviem... asi to nechame na prirodu 🙂

sabinazv
12. jún 2009

ale je to sranda, ako sa nazory menia... kebyze sa ma to spytas tyzden po porode, tak ti odpoviem, ze jedine uz adoptujem 😀

zanulienka
12. jún 2009

viem,casom zabudnes a povies si,ze co ved cely porod trval len kratko a ine prezili ja preco nie 😀

zanulienka
12. jún 2009

u nas bude dneska nejakych 38 stupnov-zdochneme 😒 vcera som si kupila jedny saty ani nie moj styl,ale vo vyklade vyzerali naozaj super.tak dneska idem presvedcit manzela,aby mi ich preplatil.ze nech tie saty su ako darcek alebo bolestne za porod 😒 .uvidime ci sa da nachytat 😀

sabinazv
12. jún 2009

no ved to... co je to 6-8 hodiny bolesti oproti tej radosti 😅
a uz to vraj bude len lepsie... este to poistime aj EPI a je to...

zanu a ty daj tip ako sa robia dievcatka... si na to najfundovanejsia spolu s tvojou polovickou 😉

zanulienka
12. jún 2009

sabi-to musis mat takeho tutka doma ako mam ja 😀 😀 😀

sabinazv
12. jún 2009

mne by sa tiez nejaka garderoba zisla...ale na toto telo sa mi ani velmi nechce kupovat 😒

sabinazv
12. jún 2009

zanu, to mi ho akoze pozicias, alebo ako? 😀

zanulienka
12. jún 2009

ani mne ver tomu,o dva tt ideme na svk a beriem si asi len stvrtinu toho co som vzdy zvykavala,nic mi este nie je dobre a ked aj natiahnem,vyzeram v tom ako klobasa-vypasena 😠

zanulienka
12. jún 2009

ber ho!!!nie som lakoma 😀 spravi svoju pracu a posles ho naspat

sabinazv
12. jún 2009

zanu presne... klobasa 😔

dikes zanu, si kamoska... ale to by teda ten moj nerozchodil 😀
skusime to risknut, vsak aj chlapcek sa nam podaril ako sme chceli 😉

zanulienka
12. jún 2009

tak sa opytam mojho ako sa to robi a ty skus nahovorit toho tvojho,ze ked budete planovat tak nech je taky tutko.citlivy-proste ako zeny zvykavaju byt

komisakpd
12. jún 2009

baby, no ja som este na kontrole nebola..no buduci tyzden uz budem musiet..sice som u neho bola po 4 tyzdnoch, lebo zo mna vychadzai kusy, dal mi tabletky a povedal ze ked to prejde tak mam prist o mesiac..to by bolo tento tyzden..no dostala som mrchu..tak pojdem asi buduci..inac mna to aj tak "tam" dost boli..

chcete surodencov pre deticky? my ano..tak minule sme sa rozpravali ze Maxima sme pocali v juli a jul predo dvermi 😀

krpcek
12. jún 2009

ahojte. 🙂 aj vy uz riesite druhe, tretie baby? 😀 😀 u nas bola tato debata vcera vecer. 😀 no a sme sa zhodli, ze tak o dva, tri roky - aby sla mala do skolky, ked sa narodi druhy drobec, nech si uzijem oboch. 🙂

ja mam tiez pocit, ze stracam mlieko - ale to bude urcite tym, ze malo pijem - za den ledva liter. uz som to zacala riesit, tak, ze mam cely den polozenu vodu pred sebou, aby som aspon liter a pol vypila. 😠

zanulienka
12. jún 2009

JA UZ NECHCEM!!!!!!!!!

zanulienka
12. jún 2009

ideme dneska do poradne,som zvedava kolko vazi tato moja buchta.ale vzdy vazi podobne Krpcekovej Sabinke,kedze sa narodili rovnakej porodnej vahe.boze tato moja sa uz druhykrat dneska posrala-boze ako to smrdi 😅

sabinazv
12. jún 2009

zanu... aj moj tato splodil 3 dcery a teda tutko citlivy nie je... skor naopak
🙂
ja neviem ako by to bolo idealne naplanovat, ten vekovy rozdiel deti... ale vzhladom na moj vek a tiez na to, ze by som nerada bola doma 6 rokov, tak asi skor... aj ked viem, ze to je zaberak

zanulienka
12. jún 2009

sabi-ja mam medzi kockami 3,5 rocny rozdiel a poviem ti,je to vela

sabinazv
12. jún 2009

cize kolko odporucas?

zanulienka
12. jún 2009

zalezi aky bude Daniel,ak bude dobrucky,aj o dva roky mozte skusit.nech je samostatny a bude super.ale prve deti su vzdy samostatnejsie,mudrejsie...pretoze sa im viac venujes

jana_pk
12. jún 2009

Ahojte,

ďakujem za odpovede na "anketu" čim prikrývate svojich miláčikov ... takže väčšinou dekami. Budem teda aj ja, aj keď som chcela niečo priedušnejšie

A čo sa týka mliečka, ja stresujem od začiatku, že už s blížiacim sa večer mliečko chýba (a to vypijem denne pár litrov čajov a vôd) a aj malá sa budí asi kvôly tomu dosť často 😒 . Ale prikrmovať nechcem ☹ . Uvidíme na poradni koľko vážime (v stredu máme po 5 týždňoch).

sabinazv
12. jún 2009

zanu, ja som tretia v poradi... a som dost mudra snad 😀
vsak uvidime ako sa to vyvinie... nechame to viac menej na prirodu... mozno to druhe nepojde tak sup sup 😎

zanulienka
12. jún 2009

nam druhe neislo sup-sup,snazili sme sa asi polroka,ale to preto,lebo sme nemali kondom ani antikoncepciu 😀

sabinazv
12. jún 2009

zanu - k tomu kakaniu, moj maly sa vcera podvecer tak dokakal, ze som ho musela komplet prezliect a okupat a asi si myslel, ze uz je po kupani, tak mi o 17.h zalomil na 5 hodin, chudacisko, bol dezorientovany... 😅
a potom sme uz mali nacisto rozhadzanu noc...

sabinazv
12. jún 2009

jaj hej zanu, vam to najlepsie ide cez prekazky 😀 mozno aj tam je to tajomstvo "dievcatiek" 😉

zanulienka
12. jún 2009

mne vcera svokra uspala malu o 20.00 co ja nezvykavam.pockam do tej 21.30 a potom ju dam az do postielky.zobudila sa mi o 3.30 ako vzdy najest a uz sme boli hore,pretoze bola vyspata 😒 .uz sa naozaj tesim na svk,kde nebude svokra 😅

sabinazv
12. jún 2009

no po tej tretej mame aj my vacsinou problem so spanim... spi tak prerusovane a o tej 5 - 5.30 sme definitivne hore... som nikdy neverila, ze zazijem tolko vychodov slnka 😎

ninnaricci
12. jún 2009

ahojte...
...tak dúfam, že nazakríknem...ale náš drobec zaspáva okolo 21:00 - posledné papanie má okolo 19 - 20tej a potom papáme až o 5tej...a už takto fungujeme asi týždeň...som prvý krát nechápala...som si myslela...že už som pometená....že som ho nakrmila v polospánku...no nie...lebo ja pred kojením mením plienku...a nič...takže klopkám nech v tom pokračuje...pekne sa vyspinkáme obaja 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre