Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

krpcek
12. jún 2009

no napchala som sa ceresnami, zaliala som to pivom - som zvedava na tu galibu, co nastane 😀 😀 😀 😀

pikino
12. jún 2009

baby ja mam pocit ze ma niecdo v ocku zmoli si ho a nesce otvorit ocka, neviem co s nou mam robit. ☹

jankaaa
12. jún 2009

ahojte babenky tak ja som dnes bez manzela on sa vybral na ryby tak konecne mozem byt aj s vami na nete...ale vidim ze to uz nie je take ako kedysi...vsetky sa venujeme drobcom

pikino
12. jún 2009

moj dnes chlasta s kamosmi a mna tu nechal s revajucim deckom. 😠

zaspala tak som sa jej trochu porypala v oku. malatamnejaku nitku tak som jej to aspon posunula zo zrenicky neviem jej to vybrat snad sa jej to vyplavi. 😒

jankaaa
12. jún 2009

piki takze sme dve.....moj zatial spinka tak som zvedava dokedy lebo on je tiez dost zaplakany....

aj moj drobec mal minule nieco v ocku presne na zrenicke ale vyplavilo sa mu to samo potom

luca33
12. jún 2009

ahojte, mne doktorka na ocka poradila Ocu flash. To je aj na vyplachovanie ocka. Da sa to kupit bez predpisu.
Skuste, nam to pomohlo.

krpcek
12. jún 2009

kocky ja som tiez dnes s malou sama. 😠

unavena som jak svina a mala nie a nie zaspat. 😠

lindula3
12. jún 2009

luci a sa cudujes ze ti po tych ceresnach a pive nespi?🙂

zanulienka
13. jún 2009

kocky chystame sa plaz,prsia som si natlacila do podprsenky 😅 ,brucho zakryla satkou a predsa vyzeram otrasne 😠 ,hovorim manzelovi,ze ideme tam kde je strasne malo ludi,aby sa ma nezlakli.a on miesto toho,aby mi povedal,ze aj tak som pekna a vobec nie som tucna mi odpovedal,dobre najdem plaz kde nikto nie je.nie je uzasny?!!my sme po ockovani dost dobre spali,chvalabohu prsla nato,ze v noci sa spinka 😉

pikino
13. jún 2009

zanu to nemozes od chlapa sciet. jemu take nezapne. 🙂

my sme nakoniec skoncili na pohotovosti. o stvrtej rano som zobudila muza a hajde na kramare.
som z nej bola taka vyplasena. nevedela som ju zobudit a to spala skoro 12 hodin ani papat poriadne
nescela sa prisala a pila ledva dve minuty, stale mrncala, mrvila sa, tvaricku stiahnutu od bolesti, no ziadna sranda.
no a ked sme prisli na kramare tak jasne ze sa prebrala a skoro zozrala lekarku 😀 tak jej chniapala po rukach.
tak nam ju pozrela a bola to kolika plus zacinajuce prechladnutie. mala cervene ocka, hrdielko a zdalo sa jej ze aj uska, tak sme isli na krcne. nastastie uska ma v poriadku ze len v ustockach mala pri uskach taky povlak.
tak sme dostali sabsimplexa oftalmoseptonex, a kvapky do nosteka.
uz je dobre. pred chvilkou sa riadne pokadila a teraz zaspinkala. taka som rada ze jej nic nie je. 🙂

anib
13. jún 2009

Baby, dnes som bola v tescu, maju akciu silan 1+1l za 75sk, a v bille 8kg lovelu za 400sk, piki dakujem za tip,je to dost drahe tie sacky,nie za 20ks? ktovie ake su tie avent pohariky, ale vyjdu lacnejsie

jankaaa
13. jún 2009

ahojte babenky chcela som sa vas spytat ci boli vasi drobci niekedy taki nekludni.lebo moj maly uz treti den je taky nejaky nekludny stale len mrnci, krci sa aj pocas spanku a stale vyplazuje jazyk.neviete z coho to moze byt?

zuul
13. jún 2009

ahojte maminky, potrebujem poradiť a pomôcť. zasa mám zapálený prsník a neviem čo s ním 😖 ☹

krpcek
13. jún 2009

ahojte. 🙂

zuul neskusala si horucu vodu? ja som zapach chvalabohu nemala tak ti moc nepomozem.

anib ja mam tie pohariky a su super - len trva kym ho naplnis, takze ich vacsinou davam mrazit polovicne naplnene, ale tebe ak tecu viac prsia, naplnis ho skor.

zuul
13. jún 2009

krpy som zúfala už ☹ ale horúčku zatiaľ nemám

zucha
13. jún 2009

zuul, doverne poznam. Musis malemu davat pit s toho prsnika a pocas dojcenia ho skusit masirovat. Ak budes citit, ze niekde su hrudky, tak prave tie miesta musis stlacat. Alebo si odsavaj a vtedy si to masiruj. Viem, ze to boli, ako hovado, ale inak sa neda. Potom si miesta, kde ho mas cerveny potri octanovou mastou, alebo na utierku daj ocot a priloz si to k tomu a nechaj posobit. Pred kojenim musis ale dokladne umyt. Ak nemas ani mast, ani ocot, daj biele suche vino

zanulienka
14. jún 2009

dobre rano,ako ste spinkali?my dobre,teraz Elaia naskocila na novy rezim.kupeme o 20.00 a o 20.30 uz spinka az do 3.40,papame sa spinkame dalsie 4 hodinky-KONECNE. 😀 dufam,ze skoncili uz tie zle casy z nespavostou

zuul
14. jún 2009

zucha ďakujem, som našla na nete suché vínko tak skúšam 😉

zanu to je super, aj my sme dnes vstávali o 10,30 wau 😀

zanulienka
14. jún 2009

zuu-zeby nase deti zacali lubit spinkat?

majka_dk
14. jún 2009

zuul ta posledna fotka "2 mesiace cela rodinka" je uplne perfektna 😉

zuul
14. jún 2009

zanu bodaj by 😀 kuk fotky 😀

majka_dk
15. jún 2009

Dobre ranko.

Tak my sme mali taky divny vikend, maly sa napapal, hned chcel spat, spal 30min a zase papat alebo nosit na rukach 🙄 ale v noci sme boli hore len raz tak som zvedava na dnesny den.

pekny den

jankaaa
15. jún 2009

dobre ranko babenky tak my sme dnes mali tiez peknu noc drobec zaspal o 20:30 a vstal az o 02:35 takze v pohode...

jana_pk
15. jún 2009

Zuul - ja som raz mala zapal a to som dokonca brala atb, potom som este mala viackrat pocit, ze mam upchaty mliekovod, tak som prsia stale nahrievala, davala obklady z vina a na noc pol paralenu (aby nevznikol zapal). Maleho si daj papat tak, aby jeho bradicka smerovala k miestu, kde to mas zacervenane - tak to lahsie vytiahne.
Plus som vybrala 1 balenie lecithinu, ze to znizuje lepivost mlieka. Ked som si chcela kupit druhe, tak mi uz lekarnicka povedala, ze ale to sa nema brat pri kojeni, tak uz to neberiem a aj tak sa skor trapim s nedostatkom mliecka (aspon mne sa tak zda), takze mala vytaha vsetko.

jana_pk
15. jún 2009

Zuul a este som chcela podakovat, za ten tip na uspavanky - CD kupene a uz pustame ... aj ked malinka v sobotu bola podarena, povedala si, ze si ho cele vychutna v bdelom stave... ale potom zaspala 😀

giuli
15. jún 2009

krásne ráno babuľky....aj mne sa zdá ,že nám mliečka nejak ubúda...častejšie prikladám,no večer mám pocit,že som úpne vycickaná z mliečka...zatiaľ sme neprikrmovali...dala som krpcovi po kojení o polhodinku opäť...no nervačí na cicke,ke´d mu to už nejde a musí ťahať,to sa mu nepáči... 😀

majka_dk
15. jún 2009

giuli my sme na tom uplne rovnako, doteraz sme papkavali kazde 3 hod a od soboty kazdu 1,5-2 hod som z toho totalne unavena a maly len nervaci 😖

vilocka
15. jún 2009

ahojte maminky, ja sa tu objavujem zase po pol storoci...no ale stale nieco robim okolo malinkej.
Aj my mame vecer malo mliecka...ja mam pocit, ze s tym mlieckom od zaciatku bojujem. Furt nieco, ale som stastna, ze sa stale kojime a este som ani raz nedala UM. Vzdy to nejako zazrakom uhrame. Dufam, ze to tak vydrzi tych 6 mesiacov.
My mame zase taky problem, ze malinka mala na plienocke s kakom krvicku. Nie vela, len take vlasocnice, ale mam z toho priserny strach. Dokina nam dala probiotika, spravila vyter a musime ist na gastro vysetrenie, ci nema alergiu na kravske mlieko, ktore ja zjem.Ale nemozem sa tam za svet dovolat 😠 Tak som mlieko pre istotu jest prestala, ale to uz vazne neviem co by som jedla, hadam kilo chleba za den.....Vy ste to nahodou nemali? Boze, to je hrozne, ked clovek nevie co je s babenkom a ci je v poriadku....

sabinazv
15. jún 2009

ahojte,

no ale blbne tento kon... najskor ma nespoznal a nechcel sem vpustit a potom mi nedovolil odoslat prispevok, to co???

vilocka
15. jún 2009

ahoj sabi, aj mne to robi...konisko, tvrdil mi, ze vraj vilocka neexistuje 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre