Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

lindula3
15. jún 2009

mas recht zanu mas recht🙂🙂🙂 inak akurat bola u mna vcera kamoska s 2 deturencami a plne kojenymi od narodenia a chudatka obidve su stale chorlave, maly ma dokonca astmu, same alergie a co ja viem co... a sa hovori ze materske mlieko ta ochranuje... ja som bola na umelom a prvykrat som bola chora v 11tich🙂 ja uz si z toho tiez nic nerobim, my uz ani necucame, to zbytocne strata casu uz🙂 nam chuti flaska🙂

zanulienka
15. jún 2009

aj nam Lindu,krasne priberame,viacej spinkame v noci.aj moja sofca ma ekzem,dostala ho z kravskeho mlieka,ktore som ja pila.

lindula3
15. jún 2009

mne sa na tom paci to ze viem kolko spapala...teraz mi uz spinka o 9tej este dame papat o 11 a potom hajiiii az do rana... ja sa normalne vyspim jak keby som ani mimco nemala🙂 ved takto som spavala aj ked som chodila do prace🙂)))

zanulienka
15. jún 2009

ten caj inak pijem,ja mam aj tak zaludocny vred a moj zaludok je strane citlivy a odvtedy ma uz nepobolieva.ked uz nemam tolko mlieka aspon zaludok sa mi napravi,lebo pocas tehu mal co robit 😀

zanulienka
15. jún 2009

moja je este hore-tak napoly.boli sme v kostole a svokra ju strazila,tak teraz je mala pricucnuta na mmne ze az.drzi ma za pulover z celej sily,chuda moje

lindula3
15. jún 2009

to ten benediktov? som myslela ze ten ti trosku na mlecko zabral

zanulienka
15. jún 2009

to ano,vypijem a za hodku citim,ze sa mi tvori mlieko.potlacim a strieka na 5 stran

lindula3
15. jún 2009

no vidis aspon nieco🙂 zeby som vyskusala este to?🙂))))

zanulienka
15. jún 2009

skus,nie je taky zly ako ta senovka.nasypem do hrnceka,zalejem vodou,prykrijem na 2 minutky,prelejem cez sietku,dam cukor..da sa.a stal nejakych 1 eur

lindula3
15. jún 2009

to nejsu sacky? a mam si to pytat ze benediktov caj? no vyskusam, sak ked uz som tolko skusila🙂

zanulienka
15. jún 2009

u nas to predavaju,kde su bylinky a je to v sacku v 500gr.sama si tipujem kolko sypem,su to ususene listy.neviem ako to budu predavat na svk.mne to zabralo da sa povedat,ze do 24 hodin.prvy som vypila vecer a rano som uz mohla kojit,ale kazdy ma iny organizmus.aj teraz pijem...aj ked kojit nebudem.a naozaj citim niekolkokrat,ze sa mi nalievaju prsia.najprv som si myslela,ze si to sama vsugerujem,ale ked som sa rano zobudila z mokrym trickom,tak som tomu aj uverila.ale az tolko toho nemam,niekedy jej staci len uhasit smad,niekedy naplni zaludok na dve hodky

luca33
15. jún 2009

Baby, ked citam, co vsetko ste uz skusili, tak si naozaj nemat co vycitat. Ved my sme cela generacia vyrastli na umelom mlieku a sme tu, no nie? 🙂

zanulienka
15. jún 2009

jasne 😀 ale my z lindu to nevzdavame,mozno sa nam zacne tvorit ked pojdu do skoly a mozno nam tak naskoci,ze budeme posledne,ktore prestanu kojit-co si nemyslim 😀

lindula3
15. jún 2009

tak nabehnem zajtra do lekarne🙂 a zanu ty odsavas? inak ja uz by som kojit ani nechcela, budem len odsavat ako doteraz, no hlavne aj kvoli tomu refluxu...

luca ty tiez mas malo mliecka?

lindula3
15. jún 2009

zanu zeby?🙂 noooo to by nebolo zle nemat 6 rokov kramy🙂))) no aspon ze tie nemam... teda dufam ze nie som zasa tehos ha ha ha🙂
no ked si zoberies ja uz sa tu trapim s tymi par kvapkami 3 mesiace... tie nase deturence ale rastu, my mame za 9 dni 3 mesiace

zanulienka
15. jún 2009

lindu-neodsavam,ani nevytlacam.nechavam ho tak,ked ho mala chce vypije,ked nie-necham`pre manza do kavy 😀 😀 😀 ,neviem ci v lekarni maju taky caj,skus obchod z bylinkami

ninnaricci
15. jún 2009

ahojte baby

lindula...môžem sa opýtať...vy ste mali šupinky vo vláskoch...že?...čo ste na to použili?

zanulienka
15. jún 2009

my sme mali len teraz pred 3 dnami 2 mesiace.lindu ja mam aj za teba kramy-som jedinecna.

ninnaricci
15. jún 2009

...sorry...že som vám skočila do debaty 😉

zanulienka
15. jún 2009

nini-aj my a este aj mame.pouzivame olej na vlasky,potom vyceseme hrebenom a teraz davam aj do vody kde sa kupe kvapky oleja

lindula3
15. jún 2009

nahodou to mleco je celkom sladkeeee🙂🙂🙂 ja som kedysi mala normalne rano az hrce po tolkych hodinach neodsavania a teraz nist... fakt je toho menej🙂 nooo zanu sak pockaj ja ta urcite zachvilu s tym dobehnem... ale to je nespravodlive ze? miesto mleka kramy🙂)))

ahoj nina hej mali sme a zasa sa nam vratili ale len na cele... boli sme u koznej a dostali sme taku masticku nejaku zamiesanu bielu ale ako pise zanu aj s olejom sa to da... musis to naolejovat a potom po niekolkych hodinach vycesat, proste kedy to pojde a budete mastny az za usami

ninnaricci
15. jún 2009

...aj vy Zanu... 😒
...sa mi to nepáči...si drobček stále škriabe hlávku..
začala som mu potierať olejom pred kúpaním...noo budem musieť poriadne naolejovať...a vyčesať...vraj sú na to špeciálne mastičky...skúsim zajtra zájsť do lekárne

lindula3
15. jún 2009

nina to ti v lekarni asi nedaju ja som to mala na recept

ninnaricci
15. jún 2009

ďakujem za rady... 😵

luca33
15. jún 2009

Baby, bojujete statocne 🙂
Ja som mala problem s klobucikmi a prisatim. Spojila som sa s laktacnou poradknou a konecne sme to zvladli. No a potom som zase zacala mat vecer strasne malo mlieka. Mala bola hladna a cely vecer preplakala. Ona sa chcela vecer kojit aj kazdu hodinu a mne to nestihalo pritekat ☹ Obcas som to nevydrzala a dala jej UM. Teraz uz dva dni mam nastastie mlieko aj vecer. Tak snad to vydrzi.

ninnaricci
15. jún 2009

mám nájdené 2 varianty...čo som sa dočítala tu na koníku...tak skúsim...vraj aj indulona je na to dobra...
...tak to sa teším...my to máme síce len na vrchu hlavičky...ako má pankáča 🙂

zanulienka
15. jún 2009

my mame asi uz od narodenia,ale uz sa to lepsi.normalne jej vycesem obrovske supiny z vlasov,mne kozna aj sestricka na poradni povedala olej staci a mam dat aj do vody a pomaha

ninnaricci
15. jún 2009

ináč ja klopkam...že mliečka mám dosť...teda stačí nám...hlavne ráno je drobec spokojný...keď mám poriadne naliate prsia...kedže celú noc spinkame...a ja neodsávam...to tak slastne mľaská 😉

zanulienka
15. jún 2009

teraz cakam kedy zase dostanem,este mam antikoncepciu na tento tt a nemam robit prestavku,ale kramy urcite dostanem.ja mam smolu ☹

ninnaricci
15. jún 2009

my kúpeme spolu s manželom...teda on pripravý vaničku...a dával do vody aj olej...a ja som ho zdrbala...že načo toľko kozmetiky dávame drobcovi...a fakt...odkedy nedáva...tak sa nám to asi objavilo...

...sakra...budem musieť priznať chybu...a dávať opäť olej do kúpela...sa drahý poteší 😀 že mal pravdu

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre