Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

beadz
9. mar 2010

ciky, a to co ma zanu si neskusala ?

zanulienka
9. mar 2010

bea-ja som sa poradila z jednou homeopatickou

beadz
9. mar 2010

joooj, taku mam radost... kedze sladku tortu pecu babky, tak ja budem robit toto : http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=709
taka som rada ze som to nasla, lebo ja by som nevedela z hlavy tak pekne urobit. pozrite, super inspirativne

cikyta
9. mar 2010

Zani,nikto sa tu homeo nezaoberá.K dr.idem na konci mesiaca a okrem toho jej to vždy hovorím,že som na dne z tých nocí 🙄 a ona si hudie len svoje so zubami 😠

Bea,je to pekne tá misa.
Ja som dala tortu robiť,kedže jedna babka je mrtva a druhá daleko a má nás uplne v paži... 😔
A ja piecť dobre neviem ani nestiham,kedže bude práce s bytom... ☹

beadz
9. mar 2010

ciky, ale tu valerianu by si mohla skusit ako cajik dat sise. s medovkou. mozno by to pomohlo.

zanulienka
9. mar 2010

ciky-a co je zbytom,kupia a vy kupite?caj by si fakt mohla vyskusat,ked uz nie homeo,ublizit jej nemoze tak isto ako ani homeo nie.
bea-dobre to vyzera,aj by som urobila,len my tu nemame chleba a nie este taky gulaty ☹

beadz
9. mar 2010

zanu, nevyhovaraj sa. upecies si a basta 😀

zanulienka
9. mar 2010

chleba?nato si netrufam

beadz
9. mar 2010

nooo, ja som to este neskusala, ale moj muz uz piekol, ked dostal zachvat zdravej zivotospravy... 😀 a celkom bol dobry. takze to nemoze byt tazke.

zanulienka
9. mar 2010

radsej neskusam,tortu upeciem hocijaku,ale chlieb asi nie 😅

beadz
9. mar 2010

no, simko je hore, tak padam. pekny den vam zelam.

cikyta
9. mar 2010

Ta valeriana su také tabletky,či nejaký roztok?
Možno som prehnane opatrná,ale radčej sa spýtam na to u dr.,lebo nás budu aj očkovať,tak nech niečo "nedokazim".Cert nikdy nespí,aj ked viem homeo su v pohode,ale predsa...skonzultujem to,nech ozaj pokojne spím 😉

Máme kupcu.Dnes ide muž spísať zmluvu o predaji a my o 4 ideme obkukovať jeden byt,ktorý chceme 🙂 Je vedla vo vchode,takže super sťahovanie by bolo.Ved uvidíme ešte.A ked nie,aj oproti je byt na predaj pre nás 3-izbový,tak uvidime podla dnešku čo a ako 😉

zanulienka
9. mar 2010

valeriana je kvet,z ktoreho sa robi caj alebo homeo

nikinka008
9. mar 2010

Ahojte babulky 🙂
My sme nachladeny,mala vecer mala 37.7 a dnes rano tiez 😖 Mame sopliky a dost kycha ☹ neviem kde mohla prechladnut ked ideme von stale ju prikryvam 😕
Ja tiez neviem co malej kupit k prvemu rociku 😕 ked ju skoro ziadne hracky nebavia,rozmyslala som ze jej kupim ten bicykel co sa zo zadu tlaci a potom sa to da rozobrat ked uz bude vediet aj sama 🙂 inak ma nic nenapada

zanulienka
9. mar 2010

niki-to neviem ani ja a ani neviem co by mali kupit ostatny krstny rodicia,stary rodicia....boze moj

cikyta
9. mar 2010

Zani a ty to máš ako usušený kvet a robiš z toho čaj??? Som nechápavá!
Niki,no neviem ani ja,čo k 1.ročku.Asi kočík 😉 Detský samozrejme.Tiež soplíkujeme a kýchame.Preventívne som včera nasadila kvapky do nosa.

zanulienka
9. mar 2010

ciky-valeriana je kvet,tak sa vola.a z toho kvetu robia tie homeo,caje ako napr.z kamilky mas tiez caj,homeo...
my kociky mame po dvoch babach zostali,cize si moze vyberat mlada slecinka ktory si zoberie 😀

cikyta
9. mar 2010

Zani,Elia sa má.To Sisa si môže vybrať jedine z 5 druhov vodítok po hafanovi 😀

cikyta
9. mar 2010

Elaia!!!!!!!!!!Oprava

zanulienka
9. mar 2010

no vidis,aj to voditko je nieco-lepsie ako nic 😀 .voditko a vankusiky mame aj my po psikovy

cikyta
9. mar 2010

No veru a v noci,ked nechce spať,nech stráži dom 😀

nany100
9. mar 2010

jééj a tu to vymrelo? 😀 ..my už spinkáme 😉 ...v posledných dňoch je ako vreco bĺch...doteraz to bolo celkom kľudné dieťa, sedkala, hrala sa... akurát potrebovala stále spoločnosť...ale už začala vymýšľať, už nám začína sranda 😀

cikyta
9. mar 2010

Tak boli sme si pozrieť byt,o ktorý máme zaujem a vizeral byť fajn(poloprerobený),až na dve veci.Trochu väčšie nájomne,ako sme počítali a zajtra tam idu ešte nejaký iní záujemcovia,ktorí su ochotní dať viac,ako my.Ale vraj u nich by to trvalo a my máme € hned.Tak uvidíme,ako sa dohodnu........
No a pred chvilou objavil muž inzerát a fotky v jednej realitke na nete druheho bytu,ktorý je omnoho lacnejší a prerobený komplet.Lacný je preto,lebo im to ponáhla.Tak hned ráno tam voláme a pojdeme ho pozrieť.Ešte včera nebol v inzerátoch............. 🙂

cikyta
9. mar 2010

A ked si pomyslím,že teraz budeme žiť skromnejšie 😖 teda,budeme musieť...až mi je zle.
Ocko bude musieť občas aj výkendy robiť atd... ☹ Kua aj s pôžičkami 🙄

cikyta
10. mar 2010

Zani-kukala som v noci na nete tie tvoje homeo.O 1 v noci som zapla skrz to PC.To už bolo čiste zufalstvo.U nás je to na predpis,cenu som nezistila a povedala som si,že už 2 týždne vydržím...kým pôjdem k dr.a vypýtam si ich!Spala od 1 do 4.Všetko predtým a potom vobec 😠

beadz
10. mar 2010

dobre ranko. dnes sme mali mensi poplach. simon si privrel prsteky do skrinky. ☹ trochu mu to ocervenelo, tak dufam ze mu nezlezie nechet...

beadz
10. mar 2010

ciky, ved nemusis dat hned homeo. skus urobit caj. pozri tu http://wap.spas-portal.sk/joomla/_m01/index.php...
podla mna ten koren kupis normalne v lekarni, alebo tam kde predavaju rozne sypane caje...

cikyta
10. mar 2010

Bea-dík.
Už som písala mužovi,nech kupi.Tu čajovnu nemáme.Teda máme,ale 6km odtialto.Tak skusime čaj teda.

beadz
10. mar 2010

ciky, tak uz by sa patrilo aby vam nieco pomohlo.

sabinazv
10. mar 2010

ahojte 🙂

fiha ciky, taku zlu noc ste mali? no do kelu, uz by sa to mohlo zlepsit... len ti chcem napisat, ze tie lieky co ma Zanu ti musi homeopat predpisat... teda mozno by ich mohol aj nejaky iny lekar (aj ked pochybujem, ze by si trufol), ale ja by som bez riadneho homeo vysetrenia ich nedavala... lebo homeo nie su klasicke lieky, ze pre vsetkych... takyto liek v takom riedeni musi byt posudeni velmi prisne, co ucinkuje na niekoho na ineho nemusi... to ze Siska nespi moze mat uplne inu pricinu ako mala Elaia, aj ked sa mozno vo vela veciach podobaju..
A ten caj by som tiez zvazila, bylinky pre deti treba velmi opatrne, tak ako aj pre tehotne a dojciace, tak vlastne by som povedala, ze este opatrnejsie... a ta posledna veta v tom clanku od Bey
Poznámka:
• kvapky obsahujú alkohol: skôr ako ich užijete „naostro", overte si ich pôsobenie na organizmus – vo veľmi zriedkavých prípadoch pôsobí valeriána nevhodne a rozrušuje.

... tak aby to nebolo nahodou nejak aj horsie 😝

My mame tiez dost vesele noci, ale teda az take nie ako vy... neviem co by vam tak pomohlo, asi naozaj len vydrzat, ze ich to prejde... 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre