Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

sabinazv
11. mar 2010

Iku v pohode, kazda si krmime svoje dietko podla najlepsie presvedcenia... ja som taka opatrnejsia a idem na to pomaly ... hlavne kvoli tomu, ze je taky slabsi jedak, nema zvyknute travenie na kadeco... A snazim sa zhanat domace produkty, ak je moznost... ked nie je, tak jasne, dam aj z obchodaku...

iku
11. mar 2010

Veď ja sa tiež snažím dávať čerstvé,zdravé potraviny,možno keby bola záhradka,uvažovala by som inak.Keď vidím,čo všetko chutí takým pubertiakom,mám s ním vačší problém ako s leou.pa,dobrú noc

cikyta
12. mar 2010

Korelka-toto nočne budenie trvá presne od vtedy,čo dovršila 6 mesiacov.
Sabi.No čas vigantolu zmenim.Podavala som ho raz na obed,raz večer... ☹ tak ho dávam už len ráno.
Kupila som si ten čaj s tým korenom velariany a medunky.Včera som ho pila cez den ja.4 šálky.Noc bola taká,že ja som spala ako zarezaná a Sisa ma zobudila len už ked strašne revala 😅 Proste ma to odpálilo a nadalo sa mi vstať.Ráno sa muž smial.Nič ma nezobudilo.
No a moje mliečko a Sisa???Nepocítila nič!!! Zrejme to nešlo do mliečka,alebo je už tá moja potvorka odolná na všetko 😠 😅
Ale už mi to nevadí.Máme teraz omnoho väčšie starosti.Také rodinne.Aj brata tu mám,takže toto nespanie ma trápi najmenej.
Držkajte sa zatial kočky! 😉

zanulienka
12. mar 2010

ciky-daj malej trosku vzdy odpit z cajika.aspon viem,ze valeriana fakt uspava 😀 a co vyspata si?tie rodinne problemy ma mrzia

cikyta
12. mar 2010

Dokonca aj moj 100kg muž si dal večer len 1 šálku toho čaju,lebo má nervičky z tých právnych veci okolo bytov...a ráno bol ako znovuzrodený.Vraj ho to zlomilo a normálne spal.To bolo predvčerom.
Včera som to skusila ja a vravím........bolo mi,akoby ma uspali v nemocke.Načisto tvrdo 😀

zanulienka
12. mar 2010

daj trosku aj malej,ale asi jej ovela slabsi cajik.fakt len namoc a rychlo von

cikyta
12. mar 2010

Zanu-no chcela som to tak,ale ked viem,ako to zloži 100kg chlapa a ženu,čo nevie spať pol roka...tak mám trochu strach,ale taký slabí odvar by bol OK-hádam.Len trochu zafarbiť vodu a šup ho 🙂

zanulienka
12. mar 2010

ciky-jasne,ja zvykavam elaie robit caj,ze zalejem a rychlo vyberiem,ze fakt len trosku zaharbit vodu 😀

miavin
12. mar 2010

ahojte
zanu - už len mesiac a máme rôčik...gratulujem k 11 mesiačikom......naším drobcom

zanulienka
12. mar 2010

mia-aj my gratulujeme 😉 .akurat nam tuto noc vysiel 5 zubok,nejak sa rozbehli....

daanka85
12. mar 2010

Ahojte žienky, my zas po čase... Co tu mate nove, Co by sme mali zaregistrovat? 😉
Idem vas kus počítať, že ake starosti tu teraz mate, ci aspon z časti take ako my...
Stale len 2 zuby, za nami 10 dnove hnacky- nic nechcela jest, len cicu- v case, kedy uz cicala tak malo- 1-2x denne, ze som ju planovala odstaviť...nakoniec nas cica zachranila od nemocky, no z malej sa stal neskutočný zavislak... problemy s uspavanim- ale uz fest na nervy, chce spat, ziva, cucha ocka,place- dam ju do postielky- ani nahodou, hned sada+ vstava... Na rukach- overený sposob akosi prestal zaberat- vypína sa,vreští, no des s nou, ja neviem, co to bude dalej, idem siahnut po knihe ktoru tu rozsirila SABI...
Niektorej to zabralo???i

zanulienka
12. mar 2010

daanka-ani sabi nepomohla

sabinazv
12. mar 2010

heloute 🙂

mne kniha nepomohla preto, lebo som to odmietla praktikovat potom... ale niektorym vytrvalym to pomohlo...
Ja cakam, ze vylezu zuby a dieta bude spat suvisle celu noc... snad sa dockam, kym pojde do skoly 😝

blahozelam oslavencom 😉

i

zanulienka
12. mar 2010

ja sa tak tesim!svokra mi ide kupit vysavac co sam vysava,aspon mi usetri kopu casu,pretoze ja doma aj 3-4 krat musim po elaie aj kockach doma povysavat 😠

miavin
12. mar 2010

zanu - už piaty??? nám sa včera len 4 prerezal - tak máme dva dole, dva hore - je úžasný... 😀 taký smiešny smejko.....

zanulienka
12. mar 2010

elaia ma dva dolne,dva horne a jeden ocny

nany100
12. mar 2010

ahojte,
gratulujeme oslávencom 😉

sabi, dobrý tip na toho pribináčika, skúsime keď začnem to mliečko kravské do jedla dávať...asi od roka...zatiaľ ešte počkám 😉 ...aj ja mám akési zábrany dávať skôr😉

veď ideme v utorok na očkovanie, tak sa ešte aj ja popýtam dr.
ozaj viem, že sa napr. acidko môže dávať, čo tak kyslá smotana? to je asi priveľmi tučné, hm?

macikjm
12. mar 2010

ahojte....
my sme si z tej knihy nieco zobrali...ninka zaspava vecer v postielke, ale som pri nej, kym nezaspinka...lebo inak tiez vstane a krici na mna...no tak jej robim spolocnost pri odchode do rise snov... 😀 ale to sme ju aj prestahovali do svojej izbicky, ako som uz spominala...a fajne to tak je...vecsinou k nej v noci vstanem raz na kojenie...napr. teraz 2 noci po sebe sa mi prvykrat od vecera zobudila o 5.00 a to uz putovala ku mne do posteloviec...ked ju kojim v noci...tak ju dam este do postielky spinkat...ale su aj noci, kedy vstavam aj 2-krat...tak som to napisala, ako keby to bolo neviem ako vela... 😅 no my takto nocujeme...

aj my gratulujeme oslavencom... 😉

zanulienka
12. mar 2010

dakujeme baby-odovzdame 😉

nany100
12. mar 2010

macik, my sme v podstate tak isto na tom so zaspávaním...prispôsobila som si tú knihu na menej terorový postup a som pri nej keď zaspáva, ale prso nemá 😉 ...je v postieľke, žmolí v ruke dudlík, občas vykríka a sem.tam mrnčí...ale max.10-15 min. a spí...asi aj tým, že už spinká len raz do dňa...našťastie tie veľké plače trvali "len" cca 3 týždne (pre mňa celú večnosť), ale stálo to za to...stále sa pohrávam s tou myšlienkou, že ju odsťahujem do druhej izbičky, ale mám nejakú fóbiu, že ju nebudem počuť😖 a nebude prikrytá...a keď ju ideš nakojiť, kojíš v tej jej izbičke predpokladám...nenosíš ju do spálne...no my sme stále hore aj 5-6x a som z toho už dosť na nervy, tak rozmýšľam, že urobíme ďalší krok smerom k osamostateniu sa 😉

nikinka008
12. mar 2010

Ahojte,tak ja sa mam len horsie stale som chora a nic mi nepomaha 😠 mala ma este sopliky a sem tam ma trosku teplu hlavicku 😖 len sa bojim aby to nechytla zase odomna lebo naposledy ked som bola chora tak sa obrala odomna a mala horucky cez 40 bolo to strasne chudatko ako sa trapilo ☹ ☹ ☹ ale mm ide dnes do prace aj cez vikend takze budem na malu len ja tak snad mi to prejde a mala nebude chora 😖
ciky,skus malej dat vypit ten cajik taky slabucky ako vravis,mozno ze ked ho ty vypijes tak to asi nezabera cez to mliecko,no neviem skus a uvidis 🙂

zanulienka
12. mar 2010

niki-a ty tam nemas nikoho,ziadnu rodinku?

pikino
12. mar 2010

ahojte micuse.

k tym pribinacikom. ja som jej zacala davat papala ich asi dva tyzden tak ze zjedla cely velky pribinak ale zacala mat problemy s kakanim. kakala len kazde tri dni a bolelo ju brusko. takze som jej zacala davat na ranajky radsej nemliecnu kasu a musim si zaklopat uz druhy den kaka pekne. ae inak sa nam papanie pokazilo. vsetko do nej musim tlacit aby vobec jedla hraje sa na mlyncek. 😝 jedine co zje bez kecov su kukuricne chrumky. tak ale s tym ju nemienim krmit od rana do vecera.

nikinka008
12. mar 2010

zanu,nie ☹ len manzela 🙂 a od malej si oddychnem len v pondelok v skole na 3 hodiny 😖

solen
12. mar 2010

AHojte,
oslavencom vsetko naj, nam sa uz blizi jeden rocik. Ten rok straaaasne rychlo utiekol. 🙂

niki rychlo sa poliecte. Kde ty byvas? Malicka ma krasne meno,mne sa velmi lubi Jessica ale moj muz to zamietol, ze by to tu znelo moc amerikansky. 😒

solen
12. mar 2010

zanu som zvedava ako budes spokojna s tym vysavacom. Moj muzo povedal, ze kupi taky, ked musel vysavat 😀 Ale mne by liezlo na nervy, ze by sa mi tu popod nohy motalo dalsie cudo, okrem mojich dvoch deti 😀

Pribinaky nejedavame, lebo take nemame. Sabi dik za tip, raz vyskusam, zatial spokojne jedava biely jogurt s vlockami 😉

zanulienka
12. mar 2010

solen-kym to cudo povysava mi pojdeme na prechadzku 😉

zanulienka
12. mar 2010

niki-a ako casto chodite domov na svk?

solen
12. mar 2010

zanu dobre si si to vymyslela. Ja by som brala cudo, co mi navari 😀

zanulienka
12. mar 2010

fuu,solen ani nehovor,cudo co vari,upratuje...moja svokra,chi-chi

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre