• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

20. decembra 2011 
Simonka je užastná !!!!!!!!!! Tá foto na šerblíku nemá chybu.

Moja Sisa neplače u dr.Tá sa tam rehlí a dabatí s dr.Ona musela byť vždy iná ako ostatné deti.Nerozumiem :sweat_smile:

Skušala som dať Sise kravske mliečko piť,ale nechce :stuck_out_tongue_closed_eyes: No krupicu zje z kravskeho mliečka :slight_smile:
16. jún 2010 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nany100 podotykam, nocnik bol v tej chvili uplne prazdny. a kakat este vobec nekakala do nocnika. ale super zaber, musela som sa podelit :sunglasses:
16. jún 2010 o 12:59  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cikyta tak aspon toto ti mala ulahcuje. zavidim :wink:
16. jún 2010 o 13:00  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
toto sú zo včera, mala 14 mesiacov :wink:
16. jún 2010 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte...
@nany100 pozeram aj ja damsky magazin...prijemna pediatricka...keby takto vedeli vsetky poradit...

@bambina nech mate dobre vysledky...aj ninka vrieska, ale az ked vidi dr.aj ked ju stretneme na ulici, tak mrnci...pozna ju uz aj v civile... :sweat_smile:

a bianke vsetko naj k meninkam... :dizzy_face:
16. jún 2010 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambina aj my na nočníku sedíme len ako na tróne...raz bolo jedno mini kako, ale to asi omylom :grinning:
@cikyta Adel sa zatiaľ kravské nepáčilo...ani puding ani krupicu nechcela :frowning2: ...tak som to odložila na neskôr
16. jún 2010 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambina vy máte teraz poradňu? My sme mali v roku a pozvali nás až v 15 mesiacoch, to bude aj očkovanie...a Adel má tú fóbiu z dr. podľa mňa z tých očkovaní
16. jún 2010 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nany100 adelka je zlatunka...a vsetky vatove tycinka vysypala...to je zabava... :grinning:
@bambina simonka na nocnicku...no super je...ninka ked vidi nocnik, tak hned sa puci...a hovori BA... :grinning:
16. jún 2010 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@macikjm tá dr. Vicianová býva aj v časopise Mama a ja a aj na www.rodinka.sk...riadila som sa v jedálničku podľa nej :wink:
16. jún 2010 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@macikjm hej, vatové tyčinky má rada po celej izbe :grinning: ...a keď jej noštek čistím, ja si musím jednu tiež strčiť do nosa a ona akože čistí mne...inak si to nedá spraviť...niekedy už čakám, kedy mi ju zarazí až do mozgu :grinning:
16. jún 2010 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
16. jún 2010 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No Adelka nemá chybu.Rozkošná !!!

Veru,aspon u dr.je Sisa OK,ked už niesme velkí spáči :grinning: Aspon čosi :slight_smile:

Teraz odsavam Sise soplíky a už stačí , že zoberiem do ruky odsavačku a zakričím: Sisa pod ideme dať von soplík...
A už beží ku vysavaču a trhá mi to z ruky a pcha si sama do nošteka :grinning:

Myslím,že aj odsavanie velmi deti neoblubuju a tej mojej sa to strašne páči :dizzy_face:
16. jún 2010 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dnes som pridala do albumu smajlíka :slight_smile: ...
16. jún 2010 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ked si šťastný,urob smajlíka...(zahryzla mi do členku a takto sa z toho cerí) :grinning:
16. jún 2010 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cikyta ja zo Sisky skapem :grinning: ...to háro má super a aj ten šibalský úsmev...nevinný :grinning: :grinning:
16. jún 2010 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nany,no veru hlavne "nevinný" :grinning:
16. jún 2010 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nany100 sestricka mi povedala, ze sa mozeme od roka prist ukazat kazde dva mesiace, a potom tiez to ockovanie v 15.mesiaci. ale neviem ci sa tam do toho 15. mesiaca dostaneme :wink:
@macikjm ja som tiez niekedy prekvapena, aka je zlata. sama si vytiahne nocnik z kupelne, dotlaci ho do izby aby som ju nan posadila, listuje si nejaky casopis (najlepsie la femme, lebo to je taky akurat format do ruky) a do 10 min. je vypisana
:grinning:
16. jún 2010 o 13:59  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cikyta uzasna je. ale uz aka dospela tvaricka. menia sa tie nase dietky
16. jún 2010 o 13:59  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Šikovná je Simonka,ked si sama donesie nočníček.Super! :wink:

Veru tie tváričke sa riadne menia.Tiež nestíham žasnuť nad našimi aprílovými,aj tým svojím bábom....Je užastné to sledovať,ako rastu :slight_smile:
16. jún 2010 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cikyta ake babo? ty uz ziadne nemas :wink:
16. jún 2010 o 14:52  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nany100 krasne fotocky Adelka ma. aj tie s bazenikom. rozmyslam, ze aj ja kupim taky maly na balkon. aspon trochu srandy bude mat
16. jún 2010 o 14:53  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambina Mám bábo :grinning: A vždy budem mať :grinning: Stále ju oslovujem: Podˇ bábätko moje... :grinning:

Tiež máme taký bazenik.Piatok kupený,sobotu skrz soplíky ledva použitý na grilovačke a sme sa tešákovali ho dať na balkon a BUM-zrazu prišlo 13°C :frowning2: :grinning:
16. jún 2010 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cikyta to je mile. tak uz aj ona je mamina :wink:
16. jún 2010 o 15:03  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No veru.Som zvedava,ako sa volá.
16. jún 2010 o 15:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nejde mi do hlavy,prečo píšu,že až ked sa narodí,daju meno...ved nás sa pýtali povinne pred narodením na meno dieťatka :unamused:
Tiež by som brala dať meno až po narodení. Silvinka by sa volala Hanička.(Tak sme ju volali hned ako sme ju zbadali a ešte hádam do 3 mesiaca) :grinning:
16. jún 2010 o 15:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja len tak na rýchlo. práve som objavila horné trojky. Takže máme 12 zúbkov.
16. jún 2010 o 15:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte tak my sme pred chviľou prišli v daždi domov takže som musela natiahnuť pršiplašť na kočik a ta mala opica sa vyklonila a celu hlavu dala cez ten otvor von a oblizovala mi igelit z vonku no ale to ju dlho nebavilo tak ho začala naťahovať a čo bolo trošku natrhnute je teraz natrhnute poriadne ale našťastie potom zaspala ked som dala cumel a teraz dospáva v postieľke :grinning:
16. jún 2010 o 15:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ciky, podla by sa Sisa nemohla volat inak! Je to proste certica Sisa :grinning: velmi je zlata :slight_smile: :wink:
baska, aj my sme prisli celi mokri, petko cele teplacky mokre a marcel tiez cely vytrceny cez igelit a mokry az po pazuchy :unamused:
ale traz sa tu tak pekne hraju, stavaju domcek z kociek, spolocne! skusim ich odfotit, len ich ani nechcem vyrusit :sweat_smile:
niki, super, nas ocaky este len cakaju :confounded:
16. jún 2010 o 15:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
...podla mna... :sweat_smile:
16. jún 2010 o 15:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok