Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

cikyta
16. jún 2010

Simonka je užastná !!!!!!!!!! Tá foto na šerblíku nemá chybu.

Moja Sisa neplače u dr.Tá sa tam rehlí a dabatí s dr.Ona musela byť vždy iná ako ostatné deti.Nerozumiem 😅

Skušala som dať Sise kravske mliečko piť,ale nechce 😝 No krupicu zje z kravskeho mliečka 🙂

bambina
16. jún 2010

@nany100 podotykam, nocnik bol v tej chvili uplne prazdny. a kakat este vobec nekakala do nocnika. ale super zaber, musela som sa podelit 😎

bambina
16. jún 2010

@cikyta tak aspon toto ti mala ulahcuje. zavidim 😉

nany100
16. jún 2010

toto sú zo včera, mala 14 mesiacov 😉

macikjm
16. jún 2010

ahojte...
@nany100 pozeram aj ja damsky magazin...prijemna pediatricka...keby takto vedeli vsetky poradit...

@bambina nech mate dobre vysledky...aj ninka vrieska, ale az ked vidi dr.aj ked ju stretneme na ulici, tak mrnci...pozna ju uz aj v civile... 😅

a bianke vsetko naj k meninkam... 😵

nany100
16. jún 2010

@bambina aj my na nočníku sedíme len ako na tróne...raz bolo jedno mini kako, ale to asi omylom 😀
@cikyta Adel sa zatiaľ kravské nepáčilo...ani puding ani krupicu nechcela ☹ ...tak som to odložila na neskôr

nany100
16. jún 2010

@bambina vy máte teraz poradňu? My sme mali v roku a pozvali nás až v 15 mesiacoch, to bude aj očkovanie...a Adel má tú fóbiu z dr. podľa mňa z tých očkovaní

macikjm
16. jún 2010

@nany100 adelka je zlatunka...a vsetky vatove tycinka vysypala...to je zabava... 😀
@bambina simonka na nocnicku...no super je...ninka ked vidi nocnik, tak hned sa puci...a hovori BA... 😀

nany100
16. jún 2010

@macikjm tá dr. Vicianová býva aj v časopise Mama a ja a aj na www.rodinka.sk...riadila som sa v jedálničku podľa nej 😉

nany100
16. jún 2010

@macikjm hej, vatové tyčinky má rada po celej izbe 😀 ...a keď jej noštek čistím, ja si musím jednu tiež strčiť do nosa a ona akože čistí mne...inak si to nedá spraviť...niekedy už čakám, kedy mi ju zarazí až do mozgu 😀

macikjm
16. jún 2010

@nany100 😀

cikyta
16. jún 2010

No Adelka nemá chybu.Rozkošná !!!

Veru,aspon u dr.je Sisa OK,ked už niesme velkí spáči 😀 Aspon čosi 🙂

Teraz odsavam Sise soplíky a už stačí , že zoberiem do ruky odsavačku a zakričím: Sisa pod ideme dať von soplík...
A už beží ku vysavaču a trhá mi to z ruky a pcha si sama do nošteka 😀

Myslím,že aj odsavanie velmi deti neoblubuju a tej mojej sa to strašne páči 😵

cikyta
16. jún 2010

Dnes som pridala do albumu smajlíka 🙂 ...

cikyta
16. jún 2010

Ked si šťastný,urob smajlíka...(zahryzla mi do členku a takto sa z toho cerí) 😀

nany100
16. jún 2010

@cikyta ja zo Sisky skapem 😀 ...to háro má super a aj ten šibalský úsmev...nevinný 😀 😀

cikyta
16. jún 2010

Nany,no veru hlavne "nevinný" 😀

bambina
16. jún 2010

@nany100 sestricka mi povedala, ze sa mozeme od roka prist ukazat kazde dva mesiace, a potom tiez to ockovanie v 15.mesiaci. ale neviem ci sa tam do toho 15. mesiaca dostaneme 😉
@macikjm ja som tiez niekedy prekvapena, aka je zlata. sama si vytiahne nocnik z kupelne, dotlaci ho do izby aby som ju nan posadila, listuje si nejaky casopis (najlepsie la femme, lebo to je taky akurat format do ruky) a do 10 min. je vypisana
😀

bambina
16. jún 2010

@cikyta uzasna je. ale uz aka dospela tvaricka. menia sa tie nase dietky

cikyta
16. jún 2010

Šikovná je Simonka,ked si sama donesie nočníček.Super! 😉

Veru tie tváričke sa riadne menia.Tiež nestíham žasnuť nad našimi aprílovými,aj tým svojím bábom....Je užastné to sledovať,ako rastu 🙂

bambina
16. jún 2010

@cikyta ake babo? ty uz ziadne nemas 😉

bambina
16. jún 2010

@nany100 krasne fotocky Adelka ma. aj tie s bazenikom. rozmyslam, ze aj ja kupim taky maly na balkon. aspon trochu srandy bude mat

cikyta
16. jún 2010

@bambina Mám bábo 😀 A vždy budem mať 😀 Stále ju oslovujem: Podˇ bábätko moje... 😀

Tiež máme taký bazenik.Piatok kupený,sobotu skrz soplíky ledva použitý na grilovačke a sme sa tešákovali ho dať na balkon a BUM-zrazu prišlo 13°C ☹ 😀

bambina
16. jún 2010

@cikyta to je mile. tak uz aj ona je mamina 😉

cikyta
16. jún 2010

No veru.Som zvedava,ako sa volá.

cikyta
16. jún 2010

Nejde mi do hlavy,prečo píšu,že až ked sa narodí,daju meno...ved nás sa pýtali povinne pred narodením na meno dieťatka 😒
Tiež by som brala dať meno až po narodení. Silvinka by sa volala Hanička.(Tak sme ju volali hned ako sme ju zbadali a ešte hádam do 3 mesiaca) 😀

ni.kolet
16. jún 2010

Ja len tak na rýchlo. práve som objavila horné trojky. Takže máme 12 zúbkov.

baska19
16. jún 2010

ahojte tak my sme pred chviľou prišli v daždi domov takže som musela natiahnuť pršiplašť na kočik a ta mala opica sa vyklonila a celu hlavu dala cez ten otvor von a oblizovala mi igelit z vonku no ale to ju dlho nebavilo tak ho začala naťahovať a čo bolo trošku natrhnute je teraz natrhnute poriadne ale našťastie potom zaspala ked som dala cumel a teraz dospáva v postieľke 😀

petusko
autor
16. jún 2010

ciky, podla by sa Sisa nemohla volat inak! Je to proste certica Sisa 😀 velmi je zlata 🙂 😉
baska, aj my sme prisli celi mokri, petko cele teplacky mokre a marcel tiez cely vytrceny cez igelit a mokry az po pazuchy 😒
ale traz sa tu tak pekne hraju, stavaju domcek z kociek, spolocne! skusim ich odfotit, len ich ani nechcem vyrusit 😅
niki, super, nas ocaky este len cakaju 😖

petusko
autor
16. jún 2010

...podla mna... 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre