• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

20. decembra 2011 
ahojte. tak vcerajsi koncert totalne fiasko. prisli sme v polke koncertu, lebo dilinkovia zacali hrat skor, prsala jak hovado, na velkoplosnych obrazovkach nic nedavali a ked davali tak sa na to nedalo pozerat, moj drahy ozraty jak sepelin do vsetkeho mrnoval. no des.
dojdeme domov mala hore, mama hovori,ze spala pol hodinu - asi ta mala bosorka citila, ze nie sme doma, lebo neplakala, len nechcela spat.

zanu z takych navstev si nic nerob, aj ku nam chcu prist moje tetky, s ktorymi sa stretavame akurat tak na rodinych oslavach a to je vsetko - no oni si povedali, ze chcu prist pozret malu - tak hovorim, ze OK, ale az cez leto, aby sa dalo sediet vonku. tak sme sa dohodli s muzom, ze ked bude pekne urobit gulas party a potom vsetkych pozveme, nech to mame naraz z krku, lebo mala neznasa navstevy . vzdy je strasne nervozna.
23. jún 2009 o 12:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prisla som nato,ze preco je Elaia blondina.ved ja som pocas tehu vypila quantum mlieka,to jej vybielilo vlasky :grinning: neviem preco,ale neviem si zvyknut na jej meno-nehodi sa jej,vzdy jej poviem po madarsky-kicsibaba-mala babika
23. jún 2009 o 12:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja sa pripravujem na taketo navstevy,ked budeme na svk.ved to,ze deti nelubia vela cudzich ludi
23. jún 2009 o 12:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takze nebolo dobre krpy? ja som pocula same pozitivne ohlasy od znamych... ale ten dazd musel byt odveci,to je fakt... a naozaj zacali hrat skor? take hviezdy? nepozreli ste si zle zaciatok? :sunglasses:

inac aj my sme to tak spravili... urobili sme taku party koncom maja a takej kvazi chate, pozvali rodinu... nachovali vsetkych, vyobzerali maleho, prevzali dary a pokoj svaty... :slight_smile:
23. jún 2009 o 12:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zanu, na SVK ju mozte volat Elenka a v espanol Elaika :slight_smile:
23. jún 2009 o 12:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
elenka-fuuuj,moja mama jej hovori cez skype-Elajuska.ide ma vtedy porazit
23. jún 2009 o 12:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zanu ty mas taky problem koa ja. tiez tej mojej neviem prist na meno. :grinning:
volame ju decko,maly prdo, zaba, drobec ale menom len ked ma nastve. :grinning:
23. jún 2009 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
piki-vsak?asi potrebujeme cas :grinning:
konecne spi,som si ju pekne naucila,ze o 12.00 sa spinka v postielke,aspon hodku,ziadny mikrospanok
23. jún 2009 o 12:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no a? teraz idu tieto "staromodne mena" , su v kurze :slight_smile:

my s menom nemame problem... volam ho Daduš :sweat_smile:
23. jún 2009 o 12:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sabi nebolo tak dobre, ako pred troma rokmi. :angry: mozno aj zasluhou mojho stareho.

a zacali hrat o osmej. buzeranti. ja som sa spoliehala na to, ze zacnu ako pred troma rokmi o pol desiatej. :confounded: preto sme prisli neskoro.
23. jún 2009 o 12:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sabi-ja mam kamosku co ma syna Daniela a ked bol malinky vzdy sme ho aj my volali Dado,Dadulo
23. jún 2009 o 12:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krpy-ty sa zo svojim nenudis vsak?
23. jún 2009 o 12:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
asi mi chyba taky ten prvotny osial, ked vstupia na podium a cely dav sa rozkrici. ta euforia, cakanie a vzrusenie pocas prvej skladby. :angry: som nasrata.
23. jún 2009 o 12:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zanu nie. hlavne, ked ma kamosku borovicku. :grinning:
23. jún 2009 o 12:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krpy a co, jemu sa DM nepacia, ze sa tak pripil? :grinning:

krpcek, ale to je nic.. moji kamosi sa vybrali na DM v sobotu vecer... aj sa cudovali, ze tam este nikto o pol siedmej nie je... a potom zistili na listkoch, ze az 22.eho su :grinning:
krpy-nabuduce,bez stareho
sabi vraj do nalady. :angry: ale asi iba do jeho, lebo mne to totalne znuchutil. :angry:

zanu tak tomu ver. nabuduce sa opijem ja skor ako on, aby nemohol pit a musel soferovat. a bude mat po chlebe.
23. jún 2009 o 12:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
keby som na nich uz nebola, sralo by ma to ovela viac, ale takto . . . :slight_smile:
23. jún 2009 o 12:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krpy-ticha domacnost dneska :angry: :grinning:
23. jún 2009 o 12:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krpy a co mate z toho chlastu? ozaj nejdes von? my si ideme s malou trosku pomoknut
23. jún 2009 o 12:31  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krpi si ho tam mala nechat nech si dojde domov ako sce. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. jún 2009 o 12:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zanu to ani neviem aka je. :grinning: ja sa nedokazem na neho dlho hnevat. :sweat_smile:

lindus nejdeme, sme zmokli doobeda, teraz ideme papat. ak by sme isli zavolam ti.

piki na to ja nemam srdce. :sweat_smile:
23. jún 2009 o 12:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no opustam vas - dieta vola. :grinning:
23. jún 2009 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale dostal dobry darcek za to - rano o 6-tej sa mala posrala az na krk, tak som ho zobudila aby ju siel prebalit. :grinning:
23. jún 2009 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte maminky a miminka :slight_smile:
Ako sa dnes mate? My tak... Mala este poriadne od rana nespala... :unamused: Sice spala celu noc... Ale doobedu este skoro vobec... Mrnka... Ale neplace, tak neviem :unamused: ... Teraz ju segra vzala kus von do kociara, lebo aspon na kus tu prestalo prsat... Vcera sme vobec neboli a v nedelu, len autom pri babke... HRUZA!!!
Vy co porabate? Drobci posluchaju a spinkaju???
23. jún 2009 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte. :grinning: :grinning: :grinning:
Ani my nevieme malú volať Silvinka.(Hlavne že ked bola v brušku,volali sme ju tak stále)
Môj muž ju teraz volá Hanička,Hani....atd....Neviem prečo.Asi že ja som Anna,tak mu asi pripomína mna.... :grinning: Vravel,že jej ide skôr meno Hanka,ako Silvia a už to lutuje,že sme jej dali také meno. :grinning:
23. jún 2009 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved to,skoda,ze hned musis dat meno.mohlo by to byt tak,ze sa narodi a do mesiaca jej das meno ake sa jej hodi,nie'
23. jún 2009 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Danka,od rána ju uspávam.Teraz ju kolíšem nohou v lehátku a má nepokojný spánok.Sakra,ešte aj návšteva príde.Šlak ho traf! Rada mám výkendove návštevy,nie cez týžden,ked som sama doma a nestíham zaopatriť ani seba,nieto ešte ich! :angry:
23. jún 2009 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ciky-podla mna je mala cela otec
23. jún 2009 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
v mexiku je to s tymi menami vraj tak... tusim 3 mesiace su na to...
23. jún 2009 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok