Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

cikyta
20. júl 2010

@petusko No aspon viem,že tam už nepôjdem a radčej urobím 30 krokov navyše do druhej lekárne.(inak to bolo práve v tej,čo sa tam stalo to nešťastie.Co tam zaškrtil ten muž ženu...)

nany100
20. júl 2010

@cikyta strašne sú teraz zlatí tí naši krpci...a ako Sisa, už sa udomácnila? Má tam v novom dome nejakých kamošov? Ozaj a kočiar sa zmestí do výťahu?
@nikinka008 Sárka je správna národovkyňa
@petusko Marceli bude isto "cool" 😀

nany100
20. júl 2010

už sme hore 😉 ...tak zatiaľ kočky 😉

cikyta
20. júl 2010

@nany100 No udomácnila.Kamošov má tiež 😉 Kočík už pol roka nepoužívame a nemáme ani výťah.

pápá

petusko
autor
20. júl 2010

vidis, nany, to ma nenapadlo, mozno to mne stale vravi, mama cool ! 😀 😀
ja som prave zaistila vikend v nizkych tatrach, teraz len dufat v dobre pocasie 🙂

petusko
autor
20. júl 2010

@cikyta , tak nas kocik je stale naplno vyuzivany, dokonca som minule napchala obidvoch chalanov donho, lebo sme sa ponahlali a petik nevladal, som sla jak cigana 😀

zanulienka
20. júl 2010

jaj tak to elaia rozprava nejakou arabcinou,je ich tu dost z maroka,mozno by jej aj rozumeli 😀

ni.kolet
20. júl 2010

Ahojte. Tak máme za sebou poradňu. Ďalšia je o jeden a pol roka, čiže Január 2012. Meriame 85 cm a vážime rovných 12 kg. Pri štepení ako vždy reval. Ja si myslím, že mu skôr vadí, keď ho musím tak držať ako samotné vpichnutie. My ideme do Strečna 5.8. na štyri dni. Sa teším. A máme 15 zúbkov. pa

ni.kolet
20. júl 2010

A ešte, ten pipík sa má preťahovať, najlepšie pri kúpaní.

cikyta
20. júl 2010

Ráno som hladala čajík a nemohla som ho dlho nájsť.Napokon som ho našla v tej skrinke,kde sa stále tlačí malá 😀 A pred chvílou hladame s mužom bábiku,čo má vlasy,taku novu a tiež sme ju dlho nemohli nájsť....v tom mi trklo,reku kuknem do tej skrinky zas....a tá bába bola tam! 😀 Takže tam má naša straka skríšu 😀 😀 😀 😀 😀

pikino
20. júl 2010

cafte micky

ciky nasa zasa dava vsetko do pracky. 😝

akurat mi vyrabovala kabelku, vsetko si to doniesla na stol v obyvacke a robi inventuru, uz si vie vsetko odzipsovat takze mi otvorila puzdro na okuliare a skusa si moje escady. no radost toto dieta.
doobeda sme boli v robote a isli sme s kolegynkami na obed samozrejme ze musela dostat z kazdeho taniera lebo inak bolo zle takze dnesne meny luskova polievka, paradajkova polievka, pizza potom sa presla po firme a niekomu slohla zo stolu praclik no spokojna bola. 😀

petusko
autor
20. júl 2010

@pikino 😀 to jak nas Petik, ten sa ponukol este aj ked sme boli volit, tak prisiel k stolu komisie a zobral si keksy aj tycinky. este sa aj otocil, lebo ze aj pre Marcelka 😅

pikino
20. júl 2010

chlapec sa nestrati, ako sa hovori kto sa hanbi ma prazdne gamby 😀

krpcek
20. júl 2010

piki ta tvoja je tiez dobry expert 😀 😀

cikyta
20. júl 2010
cikyta
20. júl 2010

@petusko Vypadol mi rehotko smajlík 😀

nany100
20. júl 2010

ahojte, len som sem nakukla 😉...konečne sa u nás spí, po búrke fajn vzduch 😉
@ni.kolet idete na prehliadku až o jeden a pol roka? My ideme na prehliadku v dvoch rokoch...čiže o 9 mesiacov pokiaľ dovtedy nič nebude
@petusko aj náš kočiar stále frčí, niekedy sa už šponuje, ale vydrží pokiaľ chodíme...ak sa zastavím samozrejme sa hneď pýta von 😉
@cikyta nepíše si Sisa už aj denník?...možno ho tam v tej skrýši nájdeš, len dobre pohľadaj 😀 😀
@pikino naše decko nechce poriadne jesť nič...tak si neviem predstaviť, že by pýtala od druhých 😕 ...ale minule nezjedla obed a keď sme prišli ku svokre, tak zbadala cuketové placky a išla sa za nimi zblázniť (nechápala som, nikdy nič také nejedla)...zjedla 1 a 1/2 malej placky a zajesť by to najradšej bola zmrzlinou, ale to som zatrhla 😖

petusko
autor
20. júl 2010

my tiez mame ist v dvoch rokoch na prehliadku k dr🙂

cikyta
20. júl 2010

Nám kázala dr.prísť citujem:
-Jesen 2011

@nany100 😀 Denník jej píšem zatial ja.

krpcek
20. júl 2010

nany ono niekedy lepsie chuti od druhych alebo za pochodu. moja mala dnes jedla, tak ze behala okolo mna vzdy mi len doniesla vidlicku, ja som jej tam napichla maso alebo zemiak , ona si to zobrala a isla dalej a zase dosla ked mala zjedene - prvy raz mi zjedla celu porciu co som jej nalozila. ked nechce jest normalne, tak na nu skusam taketo finticky. 😀

elfi1
21. júl 2010

nas maly ma skrisu v tlaciarni. mame taku malu tlaciaren a aby nezasahovala do dveri, tak ked sa netlaci, tak mame sklopenu tu cast, kde vychadza papier. a on to stale otvaral a zatvaral a minule tam napchal nejake hracky a potom som hladala ovladac od TV a nie a nie ho najst. potom mi padol zrak na tlaciaren a co tam bolo? - ovladac 😀

petusko
autor
21. júl 2010

my skryse nemame, mame vsade vsetko 😀
Marcel mi pred chvilou zisiel po schdoch dole, peken postojacky, pridrziaval sa iba steny 🤐 ma skoro vystrelo, ked som ho stretla na polceste 🙄

pikino
21. júl 2010

cafte

petusko to je sikovny ked uz vie ist dole po schodoch. nasa sa este stale boji, hore vylezie ako vichor ale dole sa boji.

ja mam pocit ze najlepsie chuti vsetk nezdrave, terez miluje cokoladu, zmrzlinu, parky jej chutia, zemiakove placky spraskala no proste vsetko nezdrave je dobre a mnam

petusko
autor
21. júl 2010

@pikino tiez som si myslela, ze sa boji. na rovnej zemi sa boji, musim ho drzat a dole schodmi no poroblem 😖

pikino
21. júl 2010

no je to chalanisko robi lotroviny 😀 co bude chodit na rovnej zemi ked moze mat adrenalin na schodoch

cikyta
21. júl 2010

Hlásim,že Olinth je super vec. Zabral nám aj rozprašovač a to tak,že včera jej soplíky tiekli prudom a odsavačka šla skoro každu pol hodinu celý den...a dnes nemá ani jeden soplík 😉

macikjm
21. júl 2010

@cikyta super ze uz nemate sopliky... aj ja som s olynth- om spokojna.... 😉

krpcek
21. júl 2010

ciky super - aspon viem, po com nabuduce siahnem.
my sme boli doobeda kupit kocik na dovolenku a v cestovke. ked sme prisli domov, isla som dat malej polievku, ze pred spanim nech sa naje - taky rev spustila, ze som mala na male aby nedostala facku. to co v poslednej dobe pri jedeni robi to je des. 😠 😠 😠

zanulienka
21. júl 2010

krpcek-akurat som vcera hovorila muzovy,ze neviem kedy zacala byt taka zla elaia.ci je to zo zubov ci skusa kolko moze.vcera aj svokra hovorila,ze bola nenormalne zla.doteraz sa bila a teraz sa pridalo aj tahanie vlasov,chyti atak si potiahne vlasy...sibnuta

nikinka008
21. júl 2010

@zanulienka asi musia mat nejeka take obdobie teraz,lebo aj Sara pred 2 dnami vecer dostala zachvat hnevu,hadzala sa chcela som ju prebalit ale doslova som ju nemohla udrzat tak sa mi mykala az zurila 😕 🙄 no strasne nieco 😖 ...Uz sa ti to krati,tesis sa domov? 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre