• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

20. decembra 2011 
ahojte.............my suma sumarom furt 5ks zubkov...........
19. aug 2010 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petusko Marcelkovi sa budú dobre slíže a špagety sŕkať :grinning:
@cikyta čo potrebuje, to uhryzie, nie? Adel si dnes vypýtala surovú mrkvu, keď ma videla ako ju čistím a normálne ju lomila...som neverila, myslela som, že ju bude len olizovať :wink:
19. aug 2010 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nany100 hej uhryzne :sweat_smile: a ešte pritom miká hlavičkou ak hrá náhodou hudba.........
au moje didi :frowning2: :sweat_smile:
19. aug 2010 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@nany100 :grinning:
dnes jedol prvykrat hrozno, strasne mu chutilo. on je taky ovocnicek, minule sa nevedel dojest cernic.
19. aug 2010 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bože ja mám už dva týždne same nečakané návštevy.Jedna odíde a mám pred dverami druhu.Je to síce fajn,ale nemám rada,ked to neviem vopred :angry: A to mi muž robí do 20:00 hod.každý den,ako naschvál :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. aug 2010 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
My nejeme žiadne ovocie.Len výživu :frowning2:
19. aug 2010 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@cikyta to potesi :confounded: a este ked su to taki knedlosi, ze by len sedeli a nechali sa obskakovat...
19. aug 2010 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petusko tak tak :grinning:
19. aug 2010 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a sme doma :slight_smile: bolo uzasne, hned by som sa vratila spat. :grinning:
19. aug 2010 o 16:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte žienky
ako sa mávate?
krpy - ako bolo na dovolenke okrem toho, že úžasne ? :grinning: a kde ste boli?
už bol každý z vás na dovolenke? my nejdeme nikam - ako vždy - ale čo narobím.....
my sme už sami - bez auta tak budeme trčať doma týždeň, ale pomaly sa chystáme na svadbu - tak hľadám niečo vhodné.... :grinning:
20. aug 2010 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miavin my sme neboli nikde a ani uz nepojdeme :sweat_smile:
tak ja som poratala Miskovi zubky, tak suma sumarum aj s cerstvo prerezanymje je to 16 kusov :grinning: sme sa rozbehli... ked mal rok tak sme mali iba 8 :sweat_smile: ale som rada, celkom fajn sme to zvladli, bez teploty a hnacky, iba sme slintali a zurkali ale poriadne...
chcem sa opytat, ci ste mali reakciu po ockovani na tie osypky? vraj sa moze tak do 10 dni vyhadzat... boli sme na ockovani v pondelok a zatial sme v pohode
my papame aj cerstve ovocie, nakrajam na kocky napr. banan, broskynu, melon a napichujeme na vidlicku a pekne papame... aj ked uz sa velakrat pasujeme, lebo Misko mi uz nechce dovolit aby som ho krmila... uz len on sam... tak ale potom to aj tak vyzera... :sweat_smile:
20. aug 2010 o 11:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@ivanulienka81 Marcel uz papa sam takmer vsetko, okrem polievok. tiez vyzera hrozne, ale napapa sa asi lepsie, ako ked ho krmim ja. dam mu do umeleho tanierika, umelu vidlicku a papa.
a zubov teda hromada, coskoro bude mat komplet chrup.

@miavin my sme boli len v tych Tatrach, neviem, ci sa to da nazvat dovolenkou, ale tak boli sme aspon na par dni mimo. mne stacilo. s dvomi malymi detmi by som ani daleko a na dlho nesla.
20. aug 2010 o 11:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miavin JUJ ako by som išla na svadbyčku niekde... :dizzy_face: Len si to riadne uži moja :wink:

@ivanulienka81 nemali sme žiadnu neg.reakciu z očkovania.

A ku pojmu DOVOLENKA..................to je čo??? :rolling_eyes:
20. aug 2010 o 11:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@krpcek vitajte a dufam pridas aj nejake foto :sunglasses: supis, ze ste to tak dobre zvladli :slight_smile:
20. aug 2010 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jaj a este k ockovaniu, tiez malemu nic nebolo.
20. aug 2010 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Sisa sa sama nekrmi.Možno chrumkami a tyčinkami,ale normálne jedlo len rodrobí,vyleje a poprípade ho tlačí mackovi pooh,či bábikám :slight_smile:
20. aug 2010 o 11:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ako chrumky, tycinky, rozteky, brumiky a take veci papa sam... ale varene jedlo je vsade inde len nie v puse :sweat_smile: ale mame aspon pokrok, ze nezhadzuje tanierik na zem :grinning:
ja mu musim dat dve lyzicky, aby mal zamestnane obe ruky a s ktorymi sa brble v jedle a tretou ho ja krmim medzitym
inac nocnik u nas nula bodov :confounded:
20. aug 2010 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tak nocnik ani u nas, akurat v poslednom case, ked kazem ist petkovi pred spanim ist vycikat, tak marcel stoji pred dverami wc ako prvy :grinning: aj som ho skusila posadit, ale bez uspechu, poobzeral sa, vystrel nohy a bolo po cikani :grinning:
ale napapt sa napapa, knedla, zemiaky, cestoviny, masko, zosrotuje v pohode :grinning:
20. aug 2010 o 11:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja ked idem cez den na WC (samozrejme s nou.Nenechám ju nikde ani na minutku uplne samu....) a vravím jej:
-Pod.Maminka ide robiť cccc cikať.....
Ona už mašíruje do wc,kvokne si a normálne počujem,ako ciká do plienky aj ona :sweat_smile:
20. aug 2010 o 11:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petusko ako aj Misko sa rad napapka, spapa vsetko od zeleniny, ovocia cez cestoviny, zemiaky, ryzu az po masko.... ale uz musi pri tom vyvijat aktivitu.... niekedy ked sa hra ze vari, tak nam dava lyzicku do pusy akoze nas krmi... zlatuckavy je vtedy...
20. aug 2010 o 11:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cikyta dobra metoda, uz jej len tak nenapadne podsunut nocnik a stiahnut plienku....
aj ja som miskovi ukazovala ako sa cika, ale jemu to je smiesne :grinning:
20. aug 2010 o 11:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivanulienka81 No už som jej dala šerblík do wc-ka a išla cikať rovno s nou teda...ale to už nebolo ono....V šerblíku bolo všetko z celej kupelne nahádzane,len riťka nie :grinning: Nie a nie sedieť na nom! Akoby pichal.
Ráno pohoda,aj na obed,no to len v spálni v polospánku :grinning:
20. aug 2010 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak ako čítam, niesom sama, čo je bez dovolenky :grinning:
my máme žial stále len 4 zúbky, aj keď horné dvojky vidno - ale nie sú von....takže aj s hryzaním mäska a ostatných vecí máme trošku problém. Nepapme sami - iba ak mu napichnem na vidličku - tak si šupne do pusky. Ovocie tiež moc nechce - ale minule pol banánika spasal...my skôr výživku, keďže ďasienka boli a ovocie je tvrdé....
na wc-ko chodí každé ráno - niekedy len ciká niekedy aj kaká ale cez deň - jedine ak sa zhodou náhod podarí odsledovať....no zato vylezieme už aj na kuchynskú linku....je to čertisko :angry:
20. aug 2010 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
á ešte niečo - konečne ako - tak chodíme za ruku - lebo doteraz som ho nemohla udržať, tak sme minule šli z mesta v PP krásne skoro až na Juh pešo - ale ak sa mu niečo znepáči koniec - hodí sa o zem a začne kričať - hrozný nervák :grinning:
20. aug 2010 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miavin ani my sme na dovolenke neboli, len na tri dni v PP u kamošky s výletom do Tatier :wink:
u nás sa v pohode šerblíkuje, ale sama sa nepýta...posedí si, vyciká sa, občas aj náhodne vykaká :grinning: ...ovocie neje, pooblizuje jablko a nektarinku inak nič...minule aj trochu hrozna bez šupky a kôstok zjedla...max. zje výživu...ale čo chcem, ja ovociu tiež veľmi nedám, tak ju ani nenútim...zeleninu mám rada, tak si myslím, že aj jej bude viac chutiť...šalátovú uhorku a mrkvu vypytuje vždy keď vidí...
@ivanulienka81 reakciu na očkovanie sme našťastie nemali :wink:

sama sa nenaje, max. cestovinu rukami...ostatné dávam lyžičkou alebo na vidličke a popri tom jej musím jazdiť s autíčkom a otvárať na ňom dvere...občas nadľudský výkon kým zje obed...potrebovala by som viac rúk :grinning:
@cikyta ja už chodím na záchod sama :grinning: :grinning: :grinning: ...posadím do detskej stoličky, zapnem Teletubbies a ani nevie, že existujem...už je na nich závislá :unamused:
20. aug 2010 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miavin bolo uzasne. mala bola cele dni v bazene, alebo v mori, naucila sa krasne plavat s rukavkami. boli sme v grecku na kose.

@petusko fotky som pridala na FB, takze ak tam si posli mi ziadost. :slight_smile:
20. aug 2010 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nany100 :grinning: :grinning: :grinning:
Sisa je závislá na mackovi pooh.Už jej pušťam dookola 5 rozprávok a normálne bárskedy vykríkne slovko,čo práve povedia. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. aug 2010 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@krpcek len neviem tvoje meno :sweat_smile:
20. aug 2010 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Marcel nie je velmi televizny maniak, jeho to bavi viac vypinat, prepinat, vytahovat kable... :confounded: minule nam tri dni nesiel zvuk, kym sme prisli na to, ze je povytiahnuty kabel :angry:
20. aug 2010 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cikyta aj Adelka sa vkladá do deja...spieva, dupe, tlieska, dáva pápá...hovorí hop (zajac), bábo, haló (na tie periskopy), gól, kolo (kolobežka)...no neviem, či je to najvhodnejšia forma výchovy, ale nič iné na vresk, keď potrebujem niečo robiť bez nej, nezaberá :frowning2:
20. aug 2010 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok