Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

nany100
10. sep 2010

@cikyta ďakujeme 😉 ...no inak si neviem predstaviť dieťa v ich veku, ktoré by spolupracovalo...Adel by revala už vo dverách ☹ ...Sisa sa vyzná vo vodoinštalatérskej robote? 😀

cikyta
10. sep 2010

Sisa by bola v pohode,no chcela strašne spať a ten gel bol studení z toho utz...no a dr.bol taký nejaký mrchavý 😠

Včera asitovala ako divá.Všetky trubky,šrobiky,kladivká gumičky....všetko tlačila ujovi do ruky a zase mu brala .... no a ten dialog 😀 Furt jej išli usta tým jej TURECKYM jazykom a ked mu vykladala,tak jej sliny špliechali dookola,že som skoro umrela od smiechu 😀 A sustavne chodí a chytá tie radiatory a teší sa z nich 😀 ,akoby dostala neviem aku hračku 😀

petusko
autor
10. sep 2010

@nany100 blahozelam ! no vidis, dockala si sa 🙂 je to krasne vsak?
dakujeme za povzbudenia baby, rozdiel m 0, 5 cm, co nie je take strasne, len teda dufat, ze rastom sa nebude rozdiel zvacsovat. v topanocke ma taku vlozku pod patou, takze kto o tom nevie, ani si nevsimne, ze trosku kriva.
inak nema ziadny problem, uteka kam chce, vylezie kam chce, takze dufajme, ze to bude len esteticka chybicka.
Adelke aj Silvinke prajem skore uzdravenie, nasi sa zatial drzia, ked bolo chladno, tak sme kurili a od leta im davam sirup z hlivy ustricovej a asi tri tyzdne aj vit. C, je to vo forme gumenych cukrikov 😅 tak uvidime, ci to bude mat nejaky ucinok.

cikyta
10. sep 2010

Dokonca ked bol ten radiator len na zemi,tak sa nan postavila a schytila žaluzky (lebo už dočiahla) a trhala ich ako divá.Tak som ju vyhrešila a radiator posunula dalej od okna.A ona sa zohla a šup ho-posunula ku oknu a zas tie žaluzky! No Rambo je hovno proti nej niekedy 😀 Som myslela,že jej až kakne!

nany100
10. sep 2010

takto dnes bežkala vonku s kamarátom Tinkom 😉

cikyta
10. sep 2010

@nany100 no aká je zlatunká 😅

cikyta
10. sep 2010

dnes sme dali Sise prvý krát v živote gumačiky.................................. 😀 😀 😀 😀 😀
chodila v nich ako Majka z Gurunu po vode. 😀 😀 😀 😀 😀 opatrne,akoby mala na každej nohe železnu gulu 😀 😀 😀

pikino
10. sep 2010

cikyta som rada ze som ta pobavila, aj seba som hehe 😀 😀 😀

a ze majka z gurunu to by scelo video. 😀 😀 😀

nany gratulace adelke tak ste sa dockali 😉

petusko a myslis ze mu ta nozicka nedorastie? snad mu dorastie, vela ludi ma asimetricke nohy a su v pohode. 🙂

macikjm
10. sep 2010

@cikyta 😀 nasa uz nosi gumaciky, ale tiez pri prvom obuti chodila cudne...dvihala nozky ako bocian...taka podarena bola...

@nany100 jej...sa tesime s vami zo samostanych krockov...

@petusko drzime palce....nech je vsetko ok...my mame ist na kontrolu na rehabilitacne, mali sme ist ked ninka zacne sama chodit, ale akosi cez leto nebolo kedy...v pondelok dufam, ze nas uz objednam... 😅

cikyta
11. sep 2010

@macikjm 😀 😀 😀 😀 😀

cikyta
11. sep 2010

Hlásim,že moje dieťa už nespí ani cez den. 😔 Od rána je hore a za toho pána spať 😠

ivanulienka81
11. sep 2010

@cikyta no vraj niektore deti skoro prestanu spavat cez den
ja chcem stihnut ist este s Miskom na ocne, ale tiez mam obavy, ze Misko nebude spolupracovat, pochybujem ze si necha rozkvapkat ocka a bude kukat do pristroja na jedno miesto, neviem preco take male deti trapia s takymito vysetreniami 😒
baby, ja uz mozem svojmu synovi uviazat batoztek na palicku, uz si vie otvorit dvere, soplak vsade dotiahne... a mame novy posed pri kukani TV, vylezie na stol v obyvacke a odtial kuka, dokonca si tam obcas aj lahne 😅
dnes som prvykrat postrehla, ze povedal "ham" alebo "mnam", doteraz to slovo uplne ignoroval 😀

cikyta
11. sep 2010

@ivanulienka81 no dakujem pekne.Dufam,že to bol len omyl a rýchlo ju to prejde 😠

No na očnom to musí byť tiež užas.Chudiatka malé... ☹

zuul
12. sep 2010

ciky silvinka je same prekvapenie 😵

ivanka my sme boli s miskom na ocnom ked mal rocik, to im len nakvapkaju do ociek, samozrejme reval, potom druhy krat kvapky a potom ich daju lezkat a pozeraju im do ociek nejakymi kukatkami. miska pritom museli zabalit ako miminko do perinky, strasne sa vrtel a strasne plakal. no ocka ma v poriadku.

ty ako?

teda tak mame dvoch nezbednikov miskov doma 😝

cikyta
12. sep 2010

@zuul Troch nezbednikov Miškov 😀 (Ja ho mám trošku vyššieho,širšieho,staršieho a zarastenejšieho 😀 )

Inak práve mi herečka zaspala,tak mám malé "vianoce" 😅 Jupí.......trvalo to 5 krát dlhšie,čo obvikle,ale napokon sa podarilo 😉

cikyta
12. sep 2010

Všetkým Máriám,Marienkam,Maruškám,Majkám,Marusiam všetko najlepšie !!! 😵

majka_dk
12. sep 2010

@cikyta dakujem 😉

cikyta
12. sep 2010

@majka_dk Pre teba:

petusko
autor
12. sep 2010

aj my sa pripajame a prajeme Majkam krasny meninovy den! 🙂

majka_dk
12. sep 2010

@cikyta som cakala sisinku so sampanskym 😀 😀 😀 ale dakujem 😉

@petusko dakujem

cikyta
12. sep 2010

@majka_dk no že si to ty...šampáňo môže buchať aj na meniny!!! 😵 😵 😵 😵 😵

majka_dk
12. sep 2010

@cikyta 😀 😀 😀 perfektna, si ju musim stiahnut 😉

majka_dk
12. sep 2010

my sme boli vcera I.krat na kolotococh, domov sme sli s revom lebo sa chcel stale vozit 😎

cikyta
12. sep 2010

Ejha.Vidím,aký je Patrik spokojnučký a rád! Komu by sa chcelo isť v tom najlepšom domov! 😀

majka_dk
12. sep 2010

ze??? sme mu slubili, ze dnes pojde zas, tak snad zabudol 😉

cikyta
12. sep 2010

U nás boli na jar kolotoče.Vtedy išla Sisa prvý krát do detskej maneže s ockom a pozor.....zaspala mu tam! 😀 Mám to natočené na kamere 😀 (Lebo tu bola návšteva a už sme meškali so spánkom,tak ju zlomilo na kolotoči.)
Tak sa smejeme,čo iným detičkám dvíha adrenalín,nás zrejme uspáva 😅 Ako ked bola na bycikly s ockom.Tiež ju ocko viezol a keby nemala prilbu,tak si rozbje hlavičku o kerman 😀 😀 😀 tak jej spadla a zaspala.... 😀 Ked mi ju doniesol domov muž na rukách v spánku,skoro som odpadla!!! 😀 A to ešte nemala ani spať.Bola svieža,ked si tam sadala 😀 😀 😀

cikyta
12. sep 2010

@majka_dk Nezabudol !!! Never tomu !!! Paťkoooooooooooooooooooooooooooooooooooo hééééééééj-(ja mu to pripomeniem 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ) kolotočeeeeeeeee 😅

majka_dk
12. sep 2010

@cikyta ta normalne pocul lebo sa zacal budit 😠 😀

nany100
12. sep 2010

aj my sa pripájame a prajeme Marienkam všetko najlepšie 😉

@zuul ako sa máte? Ale ti to ubieha, už si skoro v polovici 😉
@ivanulienka81 už si pomaly trénuješ dýchanie?...máš to na spadnutie 🙂 ...ja mám narodky 19.9., tak môžeš kľudne aj na mňa porodiť 😉 😀
@cikyta aj mm je Miško 😉

cikyta
12. sep 2010

@majka_dk 😀
@nany100 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre